Dark Souls 2 – Przymierza, lista, przewodnik, przywódcy, nagrody

Startseite » Dark Souls 2 – Przymierza, lista, przewodnik, przywódcy, nagrody
20. lutego 2024
10 minutes
37

By Jhonny Gamer

Jak pierwsza gra, Dark Souls zawiera wiele przymierzy. Dostępne znacznie wcześniej w kontynuacji, te frakcje nadają różne korzyści dla twojej postaci podczas gry w grze. Aby dołączyć do każdego z nich, najpierw będziesz musiał złożyć przysięgę dla konkretnego NPC.

Zwróć również uwagę, że różne przymierza mają różne koncentracje – niektóre koncentrują się na grze spółdzielczej, podczas gdy inne wymagają pojedynku wobec innych graczy, aby odblokować największe nagrody. Zanim przejdziemy szczegółowo na poszczególne przymierza, oto krótki rozkład tego, co musisz zrobić, aby awansować.

Przymierze typeCovenant
Kooperacja Spadkobiercy Słońca / Way of the Blue
Invading Pvp Bractwo krwi / niebieskich wartowników / Bell Keepers
Pve Kompania Mistrzów / Pielgrzymów ciemności
Przywołane PVP REPY KING / Smok

[60 fps] Dark Souls 2 PS4 vs Xbox One Gamepalay Test Rate Rate Test

Bell Keepers

Aby dołączyć do Bell Keepers, najpierw musisz zabić ruiny Sentinels. Następnie idź do ogniska W dzielnicy służby zejdź po pobliskiej drabinie, zabij psiego wroga, a następnie użyj Pharros Lockstone na twarzy w ścianie. Uderz w ścianę, aby odkryć ścieżkę, a następnie zejdź w dół, otwórz drzwi i porozmawiaj z małym mężczyzną siedzącym na szczycie komody.

Po przejrzeniu z nim bardzo długi. Musisz teraz zabić przeciwnika, zanim uda mu się przejść przez mgłę. Po pokonaniu zostaniesz nagrodzony sentymelem ruin.

RangeRewards
Nie dotyczy 1 x Titanite Slab Dołącz do Bell Keepers
1 1 x Titanite Slab Zabij 10 gospodarzy atakujących jako Gray Phantom / Kill 10 Czarnych Phantomów atakujących Belfries.
2 Ukryta broń Zabij 30 gospodarzy atakujący jako Gray Phantom / Zabij 30 czarnych fantomów atakujących Belfries.
3 Hełm Bell Keeper Zabij 100 gospodarzy atakujących jako Gray Phantom / Kill 100 Czarnych Phantomów atakujących Belfries.
Bell Bellyband
Mankiety Bell Keeper
Bell Keeper spodni

Niebieskie wartowniki

„Aby dołączyć do Blue Sentinels, musisz szukać Blue Sentinel Targray, który można znaleźć w katedrze niebieskiego po pokonaniu Old Dragonslayer.”

Aby dołączyć do Blue Sentinels, musisz szukać Blue Sentinel Targray, który można znaleźć w katedrze niebieskiego po pokonaniu Old Dragonslayer. Ponadto musisz mieć w posiadaniu znak wierności. Możesz dostać jeden z nich, pomagając innego gracza w zabiciu bossa jako białego fantomu lub planimując zwłoki pod gliną Huntsmana most linowy.

Gdy dołączysz do Blue Sentinels, będziesz mógł wyposażyć pieczęć Guardian co pozwala zostać wezwanym do Way of the Blue Członk. Członkowie Przymierza mogą atakować tylko najeźdźcę w świecie innego gospodarza i nie będą w stanie atakować standardowych postaci wroga. Pokonanie najeźdźcy gospodarza nagrodzi członka Przymierza znakiem wierności.

Kiedy jesteś członkiem Blue Sentinels, możesz również skorzystać z przedmiotu o nazwie Cracked Blue Ey. Guilty gracze zyskują ten status, atakując światy innych graczy i zabijając gospodarza. Aby zarejestrować Sentinels, musisz osiągnąć zwycięstwa, wygrywając pojedynki w piwnicy katedralnej, pokonując najeźdźcę jako niebieski fantom lub zabijając winnego gracza.

RangeRewards
Nie dotyczy Pieczęć Guardian Dołącz do Blue Sentinels
1 Tarcza drzewa ducha 50 zwycięstw serwujących wartowników
2 Gniew bogów 150 zwycięstw serwujących wartowników
3 Obfite światło słoneczne 500 zwycięstw serwujących wartowników

Bractwo krwi

Będziesz mógł dołączyć do Bractwa krwi, rozmawiając z Titchym Grenem, postacią, którą znajdziesz w obszarze po walce z rydwanem kata w nieumarłym czyśćcu w pobliżu Huntsmana. Będziesz także musiał mieć token złośliwości, zanim będziesz mógł dołączyć. Zdobądź jedną ze skrzyń, gdy wchodzisz do rynny lub od atakującego gracza lub inwazyjając innego gracza za pomocą pękniętego czerwonego oka.

Gdy dołączysz do Bractwa, będziesz mógł wziąć udział w pojedynkach areny z innymi braterstwem członków krwi. Po prostu podejdź do jednego z posągów Grena z znakiem złośliwości w zapasie, aby rozpocząć walkę. Otrzymasz pęknięte czerwone oko dla każdego ze swoich zwycięstw.

RangeRewards
Nie dotyczy Grzebień krwi Dołącz do braterstwa krwi
1 Zakrzywiony bliźniaczka 50 zwycięstw
2 Crescent Soll 150 zwycięstw
3 Wielka kulą ognia chaosu 500 zwycięstw

Firma mistrzów

Firma Mistrzów jest jednym z pierwszych przymierzy, w których możesz dołączyć Dark Souls 2, choć znacznie zwiększa trudność gry w grze. Spodziewaj się, że wrogowie uderzą dwa razy bardziej i otrzymają 50% premii za swoje zdolności obronne. To jest przymierze dla tych, którzy chcą poważnego sztywnego wyzwania lub smaku nowej gry na jednej rozgrywce.

Dołącz do mistrzów, modląc się do kamienia zwycięzcy położonego w Majuli. Możesz zwiększyć swoją pozycję w firmie Mistrzów, uzyskując nerce. Otrzymasz je, zabijając inwazję NPC lub czarnych fantomów. Możesz je również spaść od zwykłych wrogów, ale tylko bardzo rzadko, więc nie spodziewaj się, że natkniesz się na zbyt wiele podczas regularnej gry.

RangeRewards
Nie dotyczy Tablet mistrza Dołącz do firmy mistrzów
1 Wielka magiczna broń 10 Awestones
2 Pierwszy pierścień smoka 25 Awestones
3 Pieczęć Vanquishera 50 Awestones

Resztki smoka

Możesz dołączyć do resztek smoka, podając skamieniałe jajko Mageroldowi z Lanafir Lanafir w żelaza. Aby zdobyć jajko, idź do sanktuarium smoka, a następnie zabij wroga, który strzela do ciebie błyskawicy. Udaj się po pobliskich schodach, zabij parę rycerzy, a następnie poszukaj pary skrzyń, do których możesz wskoczyć. Otwórz skrzynie, zabij rycerza i czarnego fantomu, a następnie weź skamieniałe jajko z ołtarza. Magerold z Lanafir znajduje się w Keep żelaza.

Aby poprawić swoją rangę dzięki resztom smoka, musisz zdobyć smokowe skale. Umieść swoją starożytną pieczęć smoka w dół, a następnie wygraj pojedynek, który albo zmaterializował się w twoim świecie, albo w tym, na który zostajesz wezwany.

RangeRewards
Nie dotyczy Starożytna pieczęć smoka Dołącz do resztek smoka
1 Kamień głowy smoka 10 Scale smoków
2 Smokowy kamień tułowia 20 Skali Smok
3 Black Dragon Greatsword 30 Dragon Scale

Sprawdź mały druk przed dołączeniem do przymierza. Każdy z nich ma zalety i wady członkostwa.

Spadkobiercy słońca

„Podobnie jak The First Warriors of Sunlight Frakcji, dołączając do spadkobierców frakcji słonecznej, zwiększa grę spółdzielnią.”

Podobnie jak pierwsza frakcja Warriors of Sunlight, dołączając do spadkobierców frakcji słonecznej, zwiększa grę spółdzielnią. Współpracując z innymi graczami, aby zabić szefa obszaru, podczas gdy członek frakcji nagradza obu uczestnikom medalem słonecznym – a twój przyjaciel nie musi być członkiem przymierza, aby uzyskać nagrodę.

Znajdziesz przymierze w dolinie Harvest, Tuż przed osiągnięciem glinianego szczytu. Podążaj ścieżką po drewnianym moście, który znajduje się tuż za parą gigantów siedzących we jisonośnej mgle. Przejdź przez wejście, aż dojdziesz do zrujnowanego posągu, a następnie wchodzą w interakcję z nim, aby dołączyć do przymierza. Możesz także zdobyć pochwałę gestu słońca Stąd także, nawet jeśli zdecydujesz się nie dołączyć do frakcji.

RangeRewards
Nie dotyczy Pieczęć słoneczna Dołącz do spadkobierców słońca
1 Światło słoneczne Parma 10 medali słonecznych
2 Miecz słoneczny 20 medali słonecznych
3 Włócznia światła słonecznego 30 medali słonecznych

Pielgrzymi ciemności

Aby dołączyć do pielgrzymów ciemności, musisz porozmawiać z Darkdiver Grandahl w trzech różnych lokalizacjach:

  • W Black Gulch, zeskocz między parą robaków i powinieneś być w stanie zobaczyć bramę. Upuść ponownie, a następnie wejdź do jaskini przed tobą. Zabij dwóch gigantów w środku, aby dostać ręce na klucz. Darkdiver Grandahl jest po drugiej stronie bramy.
  • W zacienionych ruinach, Skręć w prawo w Big Basilisk, aż dotrzesz na ścieżkę między dwoma budynkami, która prowadzi do bossa. Nie przejdź ścieżką, zamiast tego rozejrzyj się, dopóki nie zobaczysz rusztowania. Opuść się do obszaru poniżej tego rusztowania, aby znaleźć wnuka.
  • W zamku drewnianym, Pierwsze ognisko jest pokój, który zawiera ogromne posągi. Aktywuj je za pomocą dusz, radzisz sobie z wrogami Sentinel, którzy się pojawiają, a następnie przejdź przez ostatnią bramę po lewej.

Gdy połączysz siły z pielgrzymami ciemności, otrzymasz otchłani Pierścień Seal, które zwiększają obrażenia dla wszystkich sześciokątnych, choć kosztem samodzielnego podania szkód sześciokątnych.

Pierścień pozwala również wejść na specjalne obszary otchłani zwane ciemną przepaścią starego w zamian za ludzkie wizerunki. Każdy z tych lochów zawiera paczkę bardzo szybkich, wysokich fantomów, które musisz podjąć wszystkie naraz. Będziesz także musiał zapalić ognisko lochu, aby oczyścić bramę Mglistą i odejść. Po otwarciu bramy upadniesz przez dziurę, która wyciąga cię z lochu, z jednym wyjątkiem.

Wpadanie przez dziurę trzeciego lochu wprawił cię w walkę z nowym szefem o imieniu Darklurker. Gdy go zabijesz, będziesz mógł wymienić jego duszę na nowy sześciokąt. Oto twoje nagrody za wyczyszczenie każdego etapu mrocznej przepaści starych:

RangeRewards
Nie dotyczy Pierścień pieczęci otchłani Dołącz do pielgrzymów ciemności
1 Homing Soulmass
2 Punkt kulminacyjny
3 Zestaw zbroi ksanthous

Przymierze króla szczura

Przymierze króla szczura pozwala na przyjmowanie innych graczy w dwóch określonych obszarach gry: grób świętych i drzwi Pharros. Chodzi o to, że chronisz serce szczurów przed intruzami. Przesuwając się na grzebień szczura Rink and Skuling po tych obszarach, inni gracze, którzy wchodzą w te obszary w swojej grze, mają szansę automatycznie wezwać do twojego świata, aby zostać zdjętym. Członkowie Przymierza Króla szczura mogą nawet przywołać wrogów, gdy są wydrążeni.

Członkowie Przymierza nie zostaną zaatakowani przez zwykłych wrogów szczurów w żadnym obszarze, a liczne urządzenia Pharros Lockstone w drzwiach Pharrosa pozwalają zmodyfikować środowisko, aby zawierać więcej pułapek, aby uwięzić intruzów. Wyjmij intruz, a otrzymasz Pharros Lockstone i ogon szczura, które można zaoferować królowi szczura jako kolejny znak twojego oddania w zamian. (Jeśli intruz przetrwa, otrzymują Pharros Lockstone, ale pieprzy tych facetów, dobrze, dobrze?) Uważaj, że istnieje 10-minutowy limit czasu na pobieranie intruzów.

Aby dołączyć do Przymierza Króla szczura, gracze muszą pokonać Royal Rat Vanguard szef w grobie świętych lub w organu królewskim Szef w drzwiach Pharros, a następnie porozmawiaj z królem szczura.

RangeRewards
Nie dotyczy Grzebień szczura Dołącz do króla szczura
1 10 x mały gładki & Jedwabisty kamień 10 x ogonów szczura
2 10 x gładkie & Jedwabisty kamień 20 x ogony szczura
3 Zamienny pierścień Dragoncrest 35 ogonów szczurów

Droga niebieskiego

Porozmawiaj z Crestfallen Saulden w Majuli, aby dołączyć do drogi niebieskiego przymierza. Zostaniesz nagrodzony niebieską pieczęcią, która zapewnia lekki wzrost HP, a także przywołuje Blue Sentinels, aby ci pomóc, gdy tylko zaatakujesz. Oto nagrody, do których możesz pracować, gdy jesteś członkiem tej frakcji.

RangeRewards
Nie dotyczy Niebieska pieczęć Dołącz do drogi niebieskiego
1 Pierścień Bloodbite Zabij jeden inwazję Phantom
2 Cicho Zabij 5 inwazyjnych fantomów
3 Blue Tearstone Pierścień Zabij 10 najeżdżających fantomów

Nie przegap naszego niezbędnego Dark Souls 2 Pierścieni Przewodnik. Resztę naszego instrukcji można znaleźć Treść z pierwszej strony.


Poprzedni

How do you rate Dark Souls 2 – Przymierza, lista, przewodnik, przywódcy, nagrody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *