Dark Souls 3 – Jak grać w kooperację

Startseite » Dark Souls 3 – Jak grać w kooperację
20. lutego 2024
5 minutes
36

By Jhonny Gamer

W tej sekcji naszego przewodnika omówimy, jak grać z ludźmi, którzy naprawdę cię tam chcą – albo połączyć się w kooperacji, zmierzy się z PvP, albo po prostu spędzać wolny czas i weźmie udział w spektakularnej scenerii gry.

Na tej stronie:
Gdzie umieścić swoje znaki przywołania dla kooperacji i PvP oraz jak grać w grę z przyjaciółmi.

Inne strony w tej sekcji:

Dark Souls 3: Przywołanie i tryb wieloosobowy
Jak wysyłać wiadomości i używać kamieni przywołaj i co oznaczają różne kolory.

Dark Souls 3: Jak zaatakować innych graczy
Jak dołączyć do innych gier, gdy gracz cię nie zaprosił, a kary, z którymi możesz to zrobić.


[Spoilery!] Dark Souls 3 vs Dark Souls 1 Porównanie grafiki

Jeśli chcesz zostać zaproszony do świata innego gracza, proces jest tak samo prosty, jak wzywanie gracza. Po prostu stań tam, gdzie chcesz umieścić swój znak przywołania, a następnie użyj białego kamienia mydła, aby położyć znacznik kooperacji, albo czerwony znak mydła, aby położyć marker PVP. Zauważ, że nie możesz zostawić znaku przywołania w pokoju Boss, nawet jeśli go wyczyściłeś.

Nawiasem mówiąc, jeśli nadal ich nie masz, białego znaku mydła można kupić z Handmaiden sanktuarium Firelink za 500 dusz, a mydło z czerwonego znaku można zdobyć, zabijając robak odsyłający zaklęci położony przed komnatą Rosarii w katedrzegłębokich.

Gdy inny gracz znajdzie i aktywuje swój znak przywołania, zostaniesz automatycznie przetransportowany do ich świata. Pamiętaj, że pasek zdrowia i kolba estus będą (tymczasowo) zostaną zmniejszone po przyjeździe, jeśli dołączasz do gry kooperacyjnej. Nie panikuj jednak! Zmiany te są wprowadzane w celu lepszego zrównoważenia gry spółdzielczej, a twoje statystyki powrócą do ich pierwotnych poziomów po powrocie do własnego świata. Gracze PVP nie otrzymują jednak zmniejszenia zdrowia podczas wezwania.

Jeśli twój zapas estus zacznie maleć, gdy jesteś w grze innego gracza, nie wszystko zostało utracone. Ilekroć w tym świecie (niezależnie od tego, czy są wrogie, czy przyjazne), wszyscy pozostali gracze zyskają jeden uzupełnienie kolby estus.

Gdzie umieścić swój znak przyjęcia

To może wydawać się oczywiste Dark Souls Plus, ale ważne jest, aby zastanowić się, gdzie umieścić swój znak przywołania, jeśli masz nadzieję na zaproszenie do czyjejś gry innej osoby. W końcu znak przywołania pozostawiony w rzadko odwiedzanym zakątku świata raczej nie przyciągnie dużej uwagi.


Umieszczenie na spółdzielnię

W szczególności gracze kooperacyjni powinni to pamiętać i zawsze umieścić swój znak przywołania w jednej z dwóch lokalizacji FailSafe: albo bezpośrednio poza bramą mgły boss lub przy ognisku najbliżej bramy bossowej, jeśli podejście do ostatecznej konfrontacjijest szczególnie niebezpieczne.

Umieszczenie dla PVP

Jeśli jednak szukasz akcji PVP, ogólnie najmądrzejsze jest zostawienie znaku w znanym obszarze PVP. Nie ma oficjalnych obszarów PVP, ale popularne lokalizacje społeczności mają tendencję do ewolucji z czasem. Obecnie na przykład większość znaków PVP można znaleźć w pobliżu drogi zalanego lasu ofiarnego, a w okolicy bezpośrednio po solifie bossowym sulyvahn w irithyll w dolinie boreal.

Wzywając z przyjaciółmi

Do tej pory skupiliśmy się na inicjowaniu gry online z nieznajomymi. Jednak równie łatwo jest skonfigurować sesję wieloosobową z przyjaciółmi Dark Souls III- i różne ograniczenia gry w grze (które łączą cię z innymi graczami opartymi na poziomie duszy i broni), są uchylone, gdy używasz następującej metody, aby połączyć siły z kumplami.

Najpierw otwórz menu „Ustawienia” i przełącz na kartę „Online”. Następnie zlokalizuj pole oznaczone „dopasowanie hasła” i wprowadź wybrane hasło. Tymczasem twoi przyjaciele powinni wprowadzić to samo hasło w tym samym polu w swojej grze.

Następnie wszyscy będziesz chciał uzgodnić punkt spotkania w grze, a następnie udać się tam. Po przybyciu gracze nie-gospodarzowie powinni położyć znaki przywołania (za pomocą białych lub czerwonych mydła z znaków) i powinny pojawić się do użytku w świecie gospodarza po kilku chwilach.

Nie zapominaj jednak, że nadal obowiązują pewne ograniczenia online, nawet jeśli grasz z przyjaciółmi. Na przykład gospodarze mogą nadal przywoływać tylko dwóch innych graczy kooperacyjnych jednocześnie, chyba że najpierw spożywali suszone palce. Dodatkowo pamiętaj, że znaki przywołania spółdzielni wydają się gospodarzami tylko wtedy, gdy szef tego obszaru wciąż żyje.

Podczas próby współpracy z przyjaciółmi należy rozważyć jedną ostatnią rzecz: ponieważ partnerzy spółdzielni są automatycznie zwracani do domu, gdy szef nie umrze, musisz wykonać bardzo konkretne kroki, aby kontynuować jako grupa. Kiedy szef został pokonany po raz pierwszy, a zespół zostaje rozwiązany, każdy powinien wrócić do początku okolicy. Przypisz rolę hosta do nowego gracza, a pozostali członkowie grupy powinni ponownie umieścić znaki przywołania, aby dołączyć do gry. Wyczyść poziom i ponownie wyeliminuj bossa, a następnie powtórz kroki z nowym gospodarzem, dopóki wszyscy nie ukończą obszaru. Wreszcie możesz zająć się następną lokalizacją.

Aby uzyskać więcej porady, wróć na pierwszą stronę dla reszty naszego Dark Souls 3 Przewodnik.

How do you rate Dark Souls 3 – Jak grać w kooperację ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *