Dark Souls 3 – Lokalizacje Estus Shard

Startseite » Dark Souls 3 – Lokalizacje Estus Shard
20. lutego 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Ulepszanie kolby estus i ogniska za pomocą odłamków jest ważne dla przetrwania w królestwie Lothric i dla pomocy w drodze jest jedenaście odłamków i dziesięciu odłamków kości, które można znaleźć w miarę postępu w trakcie postępu. Niektóre są schowane z powodu lokalizacji i innych w obszarach, które wymagają wysłania hordy wroga, ale objazdy i dodatkowe walki są warte czasu – mając ostatni strzał mocy leczniczej może mieć znaczenie między sukcesem a porażką. Czytaj dalej, jak znaleźć odłamki Estus – jeśli szukasz odłamków kości, wskocz do naszych Dark Souls 3 Kości Lokalizacja przewodnik.

Lokalizacje Estus Shard

Sanktuarium Firelink
Ten jest dobrze ukryty, a także wymaga inwestycji dusz, aby uzyskać dostęp do tego obszaru. Kluczem do wieży dla 20 000 dusz i udaj się do prawego górnego chodnika świątyni, aby zlokalizować wieżę. Otwórz drzwi i udaj się, aż dotrzesz do mostu z dachem poniżej. Opuść i przejdź na drugą stronę, a odłamek znajduje się w łuku.


[Spoilery!] Dark Souls 3 vs Dark Souls 1 Porównanie grafiki

Wysoka ściana Lotryka
Z wieży na ścianie ognisko, idź w dół schodów do wieży i w dół drabiny. Wyjdź przez łuk i na dach, a drabina po prawej stronie. Udaj się przez łuk na dole drabiny, zajmij się rycerzem i wyjdź z drugiej strony pokoju. Podążaj za przejazdem i po prawej stronie do dużego otwartego pokoju – odłamek znajduje się na środku pokoju, więc albo zrób rozbicie i chwyć lub nie spiesz się z przeciwnikami.

Stopa wysokiej ściany
Po przejściu przez pierwszy budynek z nieumarłej osady ogniska znajdziesz otwartą strefę z dużym ogniskiem. Pokonaj wystarczająco dużo asortymentu wrogów, aby dać sobie trochę miejsca oddechowego, a następnie złapać odłamek z podstawy ognia.

Droga ofiar
Z drewnianego ogniska krucyfiksowania pod łukiem między dwoma budynkami i podążaj ścieżką w lewo. Po drodze będziesz musiał przejść przez kilku głównych wrogów, a odłamek jest schowany na końcu.

Katedra głębin
Gdy kierujesz się krótkim lotem w kierunku cmentarza z oczyszczającej kaplicy ogniska, mijasz czterech wrogów modlących się wokół obelisku – odłamek znajduje się na zwłokach u podstawy.

Farron Keep
Na środku strefy podmokowej znajduje się zawalona wieża obok małego ognia, a obok podstawy wieży znajduje się zwłoki trzymające.

Katakumby Carthusa
Od demonów ruin ognisko idzie po schodach. Skręć w prawo, idź do końca pokoju, skręć w lewo w korytarz i przeskocz przez szczelinę na końcu, aby znaleźć kolejny odłamek.

Irythyll Dungeon
Z lochu ogniska idź korytarzem i skręć w prawo. Jeśli wcześniej zebrałeś klucze Jailera, możesz otworzyć drzwi na końcu i spadać na platformę poniżej, ale jeśli jeszcze ich nie zebrałeś, musisz przejść długą drogę – przejdź przez wąski most doW lewo, skręć w prawo z drugiej strony, przejdź przez zawaloną komórkę, zejdź po schodach, skręć w lewo i podążaj ścieżką, aż wylądujesz na zewnątrz. Niezależnie od trasy, którą tu dotarłeś, następny odłamek jest zawarty w mimice po prawej stronie, gdy przechodzisz przez łuk.

Anor Londo
Ten odłamek można znaleźć w katedrze, która stoi między ogniskiem a walką z bossem Aldricha, w skrzyni naprzeciwko dźwigni, której używasz, aby otworzyć główne drzwi.

Zamek Lothric
Po pokonaniu tancerza doliny borealnej i skręć w lewo. Walcz z rycerzem na końcu kamiennego chodnika i wsiadaj do windy. Wskocz na półkę mniej więcej w połowie drogi i skieruj się w prawo, aby znaleźć kolejny odłamek.

Wielkie archiwa
Z Grand Archives ognisko, skieruj się do dachu i idź do dużego kopułowego dachu. Skręć w prawo tuż przed schodami na dachu i podążaj za nim, aż znajdziesz lukę między dwoma kamiennymi filarami – odłamek jest na zwłokach na balkonie przed.

– Odkryj więcej szczegółów, odwiedzając nasz główny Dark Souls 3 Przewodnik centrum.

How do you rate Dark Souls 3 – Lokalizacje Estus Shard ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *