Dark Souls 3: Przywołanie i tryb wieloosobowy

Startseite » Dark Souls 3: Przywołanie i tryb wieloosobowy
20. lutego 2024
11 minutes
42

By Jhonny Gamer

Owijanie głowy w Internecie graj Dark Souls III Can, Można śmiało powiedzieć, bądź trochę trudny – zwłaszcza jeśli jesteś nowy w serii Souls Series. Gra online może być równie tępa jak reszta gry, często wymagając od ciebie znalezienia i wdrożenia szeregu abstrakcyjnych, niepomyślnie nazwanych przedmiotów. To nie pomaga tak wielu Dark Souls Funkcje wieloosobowe są powiązane z przymierzy;Oznacza to, że klany gubernowane przez NPC, które często są ukryte w najsłabszych zakątkach gry.

Aby coś ci ułatwia, rozbiliśmy kluczowe elementy Dark Souls III w doświadczeniu online III, zaczynając od samych podstaw – mianowicie pisania wiadomości – i przejście do bardziej wyrafinowanych koncepcji, takich jak znaki przywołania i inwazją. Mam nadzieję, że pod koniec tego wszystkiego będziesz miał cieszyć się jednym z Dark Souls Najbardziej nieuchwytne, ale satysfakcjonujące elementy III.


[Spoilery!] Dark Souls 3 vs Dark Souls 1 Porównanie grafiki

Na tej stronie:
Wysyłanie wiadomości i używanie znaków przywołania

Na innych stronach:

Dark Souls 3: Jak grać w kooperację
Gdzie umieścić swoje znaki przywołania dla kooperacji i PvP oraz jak grać w grę z przyjaciółmi.

Dark Souls 3: Jak zaatakować innych graczy
Jak atakować inne gry, używając przymierzy i automatycznego wezwania oraz kar, z którymi możesz się to zmierzyć.


Wiadomości między światami

Rozpocząć grę w Dark Souls III i pod warunkiem, że jesteś podłączony do serwera, prawie natychmiast zauważysz dziwne pomarańczowe bazgroły rozsypane przez krajobraz. Te, jak bez wątpienia szybko zdasz sobie sprawę, to przesłanie pozostawione przez innych graczy we własnych światach gier. Aby rozkoszować się słowami mądrości, po prostu stań na pomarańczowych znakach i naciśnij przycisk Interact.

Te wiadomości stanowią kręgosłup Dark Souls III Doświadczenie online, oferowanie kontekstowych porad dotyczących przezwyciężenia otaczających cię niebezpieczeństw, ujawnianie cennych tajemnic, a czasami, nawet próbując zakłócić cię z oszustwem i błędnym ukierunkiem. Ale jak możesz oddzielić przydatne wiadomości od tych, które pozostały z złośliwymi intencjami?


Oceny wiadomości

Po otwarciu wiadomości i jej zawartości zostanie ujawnione, możesz ją ocenić jako „dobre” lub „biedne”. Ten system oceny jest korzystny z dwóch powodów;Po pierwsze, wiadomości z dużą liczbą „dobrych” ocen ogólnie zawierają informacje uważane za cenne przez Społeczność Dark Souls. Jako taki, przestrzeganie tych wiadomości zwykle pomoże ci uniknąć niebezpieczeństwa, a może nawet zdobyć nagrody.

Oczywiście nie zawsze tak będzie (niektórzy ludzie są po prostu wredne), ale system oceny jest nadal świetnym sposobem na filtrowanie przydatnych porad od zła. Jako takie, jeśli wiadomość okaże się przydatna podczas podróży, zawsze rozważ ocenę go na rzecz graczy za tobą.

Ponadto, ilekroć wiadomość jest oceniana jako „dobra” lub „biedna”, jego twórca otrzyma doładowanie zdrowotne, pod warunkiem, że są wówczas online. Może to nie brzmieć dużo, ale ten wzrost zdrowia może być nieoceniony w lepkich sytuacjach;Nie ma nic lepszego niż wygranie ulgi śmierci w ostatniej chwili, gdy pod koniec wyczerpującego spotkania z bossem!


Pozostawienie wiadomości

Na początku Gra Dark Souls, pozostawienie wiadomości wymagało użycia specjalnego przedmiotu. W Dark Souls III, jednak proces został znacznie usprawniony. Aby napisać wiadomość, po prostu otwórz menu w grze (zawierające ekrany sprzętu i ekranów) i wybierz czwartą opcję. Z tego podmenu „wiadomości” możesz pisać nowe wiadomości, sprawdzić oceny swoich poprzednich wiadomości i przeglądać wiadomości, które ostatnio przeczytałeś na świecie.

Pisanie wiadomości może być początkowo trochę kłopotliwe, głównie dlatego, że spodziewasz się złożyć pociski z listy wstępnie zdefiniowanych słów i wyrażeń. Aby być procesem, naciśnij w polu „Szablon” i wybierz zdanie, które najlepiej pasuje do twojego zamierzonego znaczenia – gwiazdki oznaczają miejsce, do którego można dodać słowa. Następnie otwórz pole „Words” i przejrzyj różne podkategorie, aż znajdziesz słowo, które zakończy zdanie.

To nie jest od razu oczywiste, ale możesz tworzyć bardziej złożone wiadomości, łącząc razem dwa zdania. Po prostu naciśnij przycisk „Zmień format notatki”, aż pojawi się pola „Conlipctions”, a następnie wypełnij pozostałe pola w formularzu. Z odrobiną wyobraźni powinieneś być w stanie przekazać prawie wszystko – ale jeśli jesteś niezadowolony z ostatniej wiadomości, gdy zostanie ono umieszczone na świecie, wchodzi z nim, usuń ją, a następnie zacznij od nowa.

Nawiasem mówiąc, jeździ na rowerze przez opcję „Zmień format notatki”, pozwala również dodać gest do wiadomości. Jeśli same słowa nie wydają się prawdopodobnie przekazywać Twojego zamierzonego znaczenia, dlaczego nie dodać dzikiej gestykulacji, aby ulepszyć niezręcznie zmontowaną radę?


Za pomocą znaków przywołania

W miarę postępów Dark Souls III, zauważysz inne symbole generowane przez gracza na ziemi, które, choć bardzo podobne do standardowych wiadomości, nie są pomarańczowe. Te różnie kolorowe bazgnięcia są znane jako znaki przywołania.

Jak sugeruje ich nazwa, znaki przywołania są używane do przywołania innych graczy do gry-zarówno dla akcji spółdzielczej, jak i gracza-odtwarzacza. Nic dziwnego, że możesz również stworzyć własne znaki przywołania, aby inni gracze mogli cię wzywać do swoich światów.

Wzywając innego gracza do swojego świata

Jeśli chcesz przywołać innego gracza do swojego świata, proces jest prosty;Po prostu stań na szczycie znaku przywołania i w interakcja z nim. Jednak, aby przede wszystkim zobaczyć znaki przywołania (wykluczone znaki przywołania czerwonego PVP), musisz być w formie Lord of Cinder.

Aby wejść do formularza Lord of Cinder, musisz spożywać embera – stosunkowo powszechny przedmiot, który znajdziesz w pobliżu Dark Souls III’s World. Jeśli kiedykolwiek masz mało na Ember, Handmaiden (siedział na krześle z powrotem w sanktuarium Firelink) ma ograniczoną liczbę do sprzedaży – i zawsze zarabiasz jeden Ember za ukończenie celu w świecie innego gracza.

Ostrzegać jednak;Spożywanie embera i przyjęcie formy pana żużlu automatycznie zwiększa twoje szanse na inwazję przez nikczemnego Czerwonego Phantomu (którego celem jest zabicie cię) z innego świata. Jako taki, po spożywaniu embera, pamiętaj, aby jak najszybciej polować na przyjazny znak przywołania. W ten sposób masz trochę kopii zapasowej, jeśli nie do pomyślenia się wydarzy.


Przywołaj kolory znaków

Z łatwością najważniejszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na temat znaku przywołania, jest jego kolor. Kolor znaku przywołania oznacza działanie, w którym jego twórca chce uczestniczyć. Jako taki, będziesz chciał zapoznać się z każdym kolorem wcześniej, aby zapobiec zakończeniu sesji dla wielu graczy.

Czerwony kontra biały

Dwa najczęstsze kolory znaku przywołania w Dark Souls III są białe i czerwone, oznaczając dwa podstawowe tryby wieloosobu w grze. Gracze, które chcą oddać się wspólnej akcji, a gracze szukają PvP, które szukają PvP. Gdy gracz zostanie z powodzeniem wezwany do świata gospodarza, pojawią się jako półprzezroczyste fantom, przyjmując ten sam kolor, co ich znak przywołania.

Warto pamiętać, że wezwani gracze są związani określonym zestawem zasad podczas gry gospodarza. Na przykład białe i żółte partnerzy oparte na spółdzielni mogą zabić wrogów środowiskowych i przechodzić przez bramy mgły, aby zmierzyć się z bossami z gospodarzami. Kiedy szef obszaru został pokonany, partnerzy spółdzielni są automatycznie zwracani do własnych światów.

Tymczasem Czerwone PVP Phantoms nie mogą przejść przez bramy mgły, a ich obecność zabrania gospodarza sesji, jaką to robi. Czerwone Phantomy automatycznie wracają do domu, gdy one lub przywoływający gospodarz zostaną zabite.


Inne kolory znaku przywołania

Obok standardowych białych i czerwonych podpisów Dark Souls III, znajdziesz także wiele innych kolorów – każdy oznaczający obecną lojalność przymierza gracza, a co za tym idzie, konkretny wariant dla wielu graczy, w który się zaangażowało. Każde przymierze dodaje własny zwrot do standardowego kooperacyjnego i PVP, i możesz przeczytać więcej o nich w innym miejscu tego przewodnika. Na razie oto szybki wpadnięcie znaków przywołania, które najczęściej widzisz:

BIAŁY – Użyj do przywołania graczy do standardowych gier spółdzielczych

ŻÓŁTY – Użyj do wezwania członka Warrior of Sunlight Przymierze do pomocy w kooperacji

CZERWONY – Użyj do przywołania wrogiego Czerwonego Phantom do pojedynków PVP

FIOLETOWY – Użyj do wezwania członka chaotycznego przymierza. Ci gracze są jednocześnie zdolne do współpracy i PVP, a biorąc pod uwagę ich niepewną lojalność, należy zachować ostrożność, przyzywając do nich.

Dodatkowo znaki przywołania mogą czasami zawierać mieszankę dwóch kolorów, oznaczającym wyrównanie przymierza gracza i ich, czasem kontrastującego, obecnego preferowanego trybu gry. Na przykład czerwony znak przywołania ze złotym zarysem wskazuje, że członek zwykle życzliwego wojownika Przymierza Słonecznego chce uczestniczyć w PvP.

Purple Mound Maker Mystery

Podczas gdy jesteśmy na temat przymierzy i kolorów, warto poświęcić chwilę, aby porozmawiać bardziej szczegółowo na temat nowych (i nieco mylących) Przymierzy kopców. Twórcy kopców (których znaki przywołania wydają się jako fioletowe), mają być dziką kartą online, a ich przymierze zostało zaprojektowane tak, aby jego członkowie byli w stanie pomóc lub utrudniać przywoływającego gospodarza pod wpływem kaprysu.

Twórcy kopców szukają przedmiotu szorstkiego kręgosłupa, który można zdobyć na wiele sposobów: albo zabijając przywoływającego gospodarza świata, zabijając pewną liczbę czerwonych lub białych fantomów podczas pobytu na tym świecie, albo zabijając innego twórcę kopca. Jako tacy, twórcy kopca są w stanie swobodnie flikać między rolami spółdzielczymi i PVP. To czyni je całkowicie nieprzewidywalnymi, a użycie fioletowego znaku przywołania może być ryzykownym biznesem.

Makerzy Mound mogą położyć znak przywołania za pomocą białego lub czerwonego kamienia mydła, a każdy element wpływa na to, co mogą zrobić w świecie gospodarza. Makerzy kopców wchodzących do świata za pośrednictwem Czerwonego Znaku Mydła mogą zabić przywoływającego gospodarza i innych fantomów, podczas gdy korzystanie z białego znaku mydła umożliwia także zabijając wrogów obszaru. Wszyscy twórcy kopca są automatycznie powracani do swojego świata, gdy gracz gospodarza przejdzie przez bramę bossa.

Ograniczenia przywoływania kooperacji

Jeśli chcesz przywołać Phantoms do swojego świata w celu spółdzielni, istnieje kilka ograniczeń, które warto zwrócić uwagę poza potrzebą bycia w formie Lord of Cinder. Co najważniejsze, znaki przywołania białych lub żółtych koopera. Będziesz mógł jednak zobaczyć fioletowe znaki przywołania, ale tylko te umieszczone przez twórców kopiów, którzy chcą Pvp. Nie będą w stanie kooperować wrogów.

Dodatkowo, Dark Souls III używa systemu zapałek, który łączy graczy kooperacyjnych na podstawie ich obecnego poziomu dusz i siły broni. Chociaż gra jest dość przychylna – pozwalając nieznajomym w odległości około 20 poziomów siebie na sile – możesz mieć trudności z znalezieniem partnerów Coopar, jeśli jesteś zbyt niedoglawiony lub przytłaczany dla obecnego obszaru.


Wydłużenie limitu odtwarzacza kooperacyjnego

Zwykle gospodarz może przywołać tylko dwóch kooperacji do swojej gry jednocześnie – czy to ludzie, NPC, czy kombinacja tych dwóch. Jednak używając wysuszonego elementu palca (który można kupić w Handmaiden sanktuarium FireLink dla 2000 dusz), możliwe jest zwiększenie limitu przywołania o jeden, umożliwiając trzem graczom koopera.

W ten sposób jednak podnosi podstawową limit inwazji o jeden, co oznacza, że podczas gdy suszone palce są aktywne, możliwe jest, aby dwa wrogie Czerwone Phantomów naraziły twój świat. Zwróć uwagę, że umieranie i ponowne spawanie w poprzednim ognisku nie zresetuje skutków suszonych palców. Aby anulować wzrost limitu, musisz całkowicie wypaczać się w inny obszar.

– Wróć na pierwszą stronę dla reszty naszego Dark Souls 3 Przewodnik.

How do you rate Dark Souls 3: Przywołanie i tryb wieloosobowy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *