Dark Souls – Jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss i Explore Sanctuary Garden

Startseite » Dark Souls – Jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss i Explore Sanctuary Garden
19. lutego 2024
3 minutes
35

By Jhonny Gamer

Artorias of the Abyss DLC dodał wiele obszarów po oryginalnym wydaniu Dark Souls i jest uwzględniony, abyś mógł uzyskać dostęp do zremasterowanej edycji.

Zawiera jedne z najtrudniejszych spotkań z bossami w grze, więc zaleca się skierowanie do niego tak późno, jak to możliwe.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie.

Jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss

Aby uzyskać dostęp do Dark Souls 'DLC, Artorias of the Abyss, musisz najpierw zabijać hydrę w Darkroot Basin i umieścił lordvessel – co możesz zrobić po ukończeniu Anor Londo.

Stamtąd powinieneś być w stanie się tym zająć. Ze względu na jego trudność zalecamy zabranie tego obszaru na końcu gry przed walką z Gwyn.

Stamtąd musisz wykonać następujące kroki:

  • Idź do basenu Darkroot, poza wodospadem będzie jaskinia ze złotym golemem. Zabij to, aby swobodnie zmierzch Oolacile.
  • Idź do archiwów Duke’a, skieruj się do windy i zabij kryształowego golema za złamany wisiorek.
  • Wróć do miejsca, w którym uwolniłeś zmierzch Oolacile w Darkroot Basin. Zbadaj dziwną fioletową chmurę.
  • Stąd zostaniesz teleportowany do Sanctuary Garden.

Możesz zobaczyć powyższe kroki w poniższym filmie:


Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie. Tymczasem mamy wyjaśniających, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls , Dark Souls„Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Lokalizacje Estus Flasks, Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych oraz zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

Ogród sanktuarium

Po przybyciu do Sanctuary Garden możesz być trochę zdezorientowany. Ale przed cokolwiek innego upewnij się, że twoja broń zostanie w pełni ulepszona i przejdź do walki z pierwszym szefem tego DLC, Sanctuary Guardian.

Po zabiciu Sanctuary Guardian, głowa w lewo i przez drzwi, aby dotrzeć do Oolacile Sanctuary. Po lewej stronie znajdziesz Elizabeth. Porozmawiaj z nią i odblokuj ją jako NPC. Możesz także znaleźć jedną ludzkość w tym obszarze.

Zapal ognisko i popchnij dalej do królewskiego drewna.


Poprzedni

How do you rate Dark Souls – Jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss i Explore Sanctuary Garden ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *