Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych: gdzie znaleźć niebieskie, czerwone, białe i migoczące lokalizacje tytanitów

Startseite » Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych: gdzie znaleźć niebieskie, czerwone, białe i migoczące lokalizacje tytanitów
20. lutego 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Dark Souls Lokalizacje tytanitów Pozwól ci przebić się przed górnymi granicami ulepszeń broni.

Niestety, Płyty tytanitowe I Migling Titanite są w rzeczywistości niezwykle rzadkie w grze, ale istnieją niezawodne lokalizacje, które możesz pójść, aby pomóc ci zwiększyć swoją broń, czy to najlepsze Dark Souls broń lub coś pomiędzy.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie.

Lokalizacje płyt tytanitowych

W przypadku płyty tytanitowej standardowej torbowej będziesz w stanie znaleźć nieskończoną ilość ich w grze, co oznacza, że jeśli jesteś w stanie wystarczająco uprawiać, powinieneś mieć niewielkie problemy z tym, co przy użyciu broni za pomocą tych.Ta płyta tytanitowa pozwoli na maksymalne ulepszenia, ulepszenia błyskawicy i ulepszenia kryształów, a także umożliwić maksymalne ulepszenie pancerza.

Lokalizacja Płyta Titanite
Nieumarły azyl Upuszczony przez zbłąkanego demona
Nowe ruiny Londo Rzadka spadek z Darkwraiths
Royal Wood Za wodospadem w obszarze Bossa Kalameet
Wielki Hollow Rzadka spadek z jaszczurki kryształowej
Ash Lake Prezent od Seiglinde po ukończeniu Seigmeyera z linii zadań Catarina

Lokalizacje płyt niebieskich tytanitów

W zależności od ścieżki aktualizacji broni, możesz potrzebować niebieskiej płyty tytanitowej. Jest to wymagane, jeśli chcesz ulepszyć swoją magię lub zaczarowaną broń. Ma to również kilka lokalizacji, ale nie można uprawiać upodobania, w przeciwieństwie do zwykłej płyty tytanitowej.

Są one nieco rzadsze niż zwykła płyta tytanitowa, ale mają kilka możliwych do spawnowania lokalizacji, w których powinieneś łatwo go zdobyć.

Blue Titanite Slob LocationConditions
Crystal Caves Przecinaj niewidzialny chodnik po lewej stronie na podejściu do SEATH
Crystal Caves Rzadka spadek z motyla księżyca
Royal Wood Za basenem strzeżonym przez kamiennego rycerza w pierwszym centralnym obszarze drewna królewskiego, przed skrótem windy.

Lokalizacje płyty białych tytanitów

Jeśli biegasz z bronią lub okultystyczną bronią, wówczas biała płyta tytanitowa pozwoli ci ulepszyć ją do pełnego potencjału. Jest to przedmiot uprawny, co oznacza, że jeśli nie uda ci się ich znaleźć za pomocą innych kropli lub chcesz arsenał broni białej tytanitu, nie powinieneś mieć problemu.

White Titanite PloubonConditions
Grobowiec gigantów Po prawej stronie mgły bossa, opuść i podążaj za tunelem, będzie to na zwłokach.
Grobowiec gigantów Rzadki spadek z wiatrarzy w okolicy przed bossem.
Przepaść otchłani Do prawej przed mgłą bossa, podążaj za tunelem, a znajdziesz go na zwłokach.

Lokalizacje czerwonych płyt tytanitowych

Dla tych, którzy wybierają żmudną podróż w kierunku kowalskiego Vamos za każdym razem, gdy chcesz ulepszyć swoją broń o ogniu lub zaklęciu chaosu, będziesz chciał czerwonej płyty tytanitowej, aby w pełni zmaksymalizować potencjał twojej broni.Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku tych, którzy wykonują bieg Soul Level 1, ponieważ ulepszenie chaosu jest najwięcej szkód, jakie będziesz wyrządzić na tym poziomie. Jednak czerwona płyta jest dość trudna do zdobycia i jedna z najtrudniejszych płyt do znalezienia.

Czerwone Płyta Titanite Lokalizatory
Zagubiony Izalith Upuszczony toksyczne potwory na podbieniu do łóżka chaosu
Zagubiony Izalith W budynku, w którym podłoga się rozpada, pobiec na krawędzi trującego bagna poniżej, aby znaleźć klatkę piersiową z czerwoną płytą tytanitową.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie. Tymczasem mamy wyjaśniających, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls , Dark Souls„Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Lokalizacje Estus Flasks, Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych oraz zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

Migoczące lokalizacje tytanitów

Migryczący tytanit może nie być płytą, ale jest to ogromna część modernizacji broni specjalnej, więc omówimy je tutaj. Są one w rzeczywistości dość łatwe do zdobycia, więc jeśli biegasz z wieloma bronią bossów, nie powinieneś mieć prawdziwego problemu z uaktualnieniem ich do +5.

Migoczące klimatyzacje lokalizacji Titanite
Anor Londo Sprzedane przez kowal za 8000 dusz.
Anor Londo W klatce piersiowej w lewym budynku po opuszczeniu pierwszego ogniska.
Różny 100% spadek z jaszczur

How do you rate Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych: gdzie znaleźć niebieskie, czerwone, białe i migoczące lokalizacje tytanitów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *