Dark Souls Najlepszy prezent początkowy i najlepsza klasa wyjaśniona: dlaczego piromancer i klucz główny to najlepsze wybory początkowe

Startseite » Dark Souls Najlepszy prezent początkowy i najlepsza klasa wyjaśniona: dlaczego piromancer i klucz główny to najlepsze wybory początkowe
20. lutego 2024
7 minutes
43

By Jhonny Gamer

Wybór Najlepszy początkowy prezent i klasa w Dark Souls jest taki sam, jakbyś mógł się zmierzyć w każdej nowej grze odgrywania ról. Który jednorazowy wybór powinienem wybrać, kiedy nawet nie wiem, z czym jestem na bieżąco?

Na szczęście, niezależnie od dokonanego wyboru – lub dokonałeś tego, jeśli czytasz to po fakcie – nie ma realnego wpływu na twoją grę.

Nadal możesz korzystać z tych samych umiejętności, które mają inne zajęcia, podczas gdy inne prezenty można znaleźć w przygodach za pomocą innych środków.

To powiedziawszy, niektóre opcje są zalety w stosunku do innych, które wyjaśniamy naszymi typami Najlepsza klasa i najlepszy prezent W Dark Souls.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie.

Dark Souls Zajęcia – Dlaczego piromancer jest naszym wyborem na najlepszą klasę na początek

Podczas uruchamiania Dark Souls, otrzymasz dużą tabelę, gdy tworzysz swoją postać, pytając, jaką klasę chcesz wybrać. Może to być zniechęcające do więcej niż kilku graczy, z listami statystyk i wykresów pełnych opcji, których możesz nie być w stanie rozwinąć głowy.

Zajęcia są następujące:

ClassDescription
Wojownik Ekspert broni, wysoka siła i zręczność
Rycerz Wysoki HP, solidna zbroja, nie łatwa do obalenia.
Wędrowiec Posprzątaj scimitar, wysoka zręczność
Złodziej Wysokie krytyki, ma główny klucz
Bandyta Wysoka siła, włada ciężki topór bitewny
myśliwy Posiłek, słaby z maą i przyzwoity z bliskiej odległości
Czarownik Rzuca czary duszne
Pyromancer Rzuca zaklęcia ognia i włada topór dłoni
Duchowny Posiada bułkę i rzuca cuda uzdrawiające
Pozbawiony Bezbłędne, uzbrojone tylko w klub i starą tarczę

Należy pamiętać, że Twoja początkowa klasa nie decyduje o umiejętnościach ani umiejętnościach, które możesz użyć, a zamiast tego jest tylko kompilacja „starterowa”, która pomoże ci na początku gry.

Takie jak, Zalecamy rozpoczęcie od klasy piromancer. Może nie mieć najmłodszego zbroi z bramy, ale ma jednak dużą liczbę opcji i umiejętności.

Najbardziej godnym uwagi jest płomień piromancji, z ognistą kulą w swoim gnieździe zaklęcia, gdy tylko zaczniesz grę. Wyposaż płomień z piromancji w odrębne po zakończeniu samouczka, a będziesz w stanie rzucić dystans, które wyrządzają całkiem przyzwoite obrażenia.


Inną zaletą tego jest to, że będziesz wyposażony w wrogów z obszarów, a kula ognia jest doskonałą przynętą, aby wyciągnąć ich z miejsc i potencjalnie zatrzymać zasadzkę.

Inne zajęcia, takie jak Czarnoksiężnik i Hunter, również mają opcje, ale żaden z nich nie jest tak samo skuteczny jak płomień piromancji od początku gry.

Dodatkowo będziesz mógł uwolnić piromanta w nieumarłych burg, kto następnie ulepszy twój płomień z piromancji, aby zadać jeszcze więcej obrażeń.

Najlepsza część? Nie potrzebujesz nawet niczego innego niż dusze, aby uaktualnić go do przyzwoitego poziomu, a także będziesz mieć dostęp do wielu innych zaklęć, aby wyposażyć.



Oprócz płomienia piromancji, piromancer ma również dostęp do topora dłoni, to bardzo pomoże ci bardzo podczas początku podróży, jako broń, która ma przyzwoitą zasięg, aby przyjąć wrogów w bliskim zasięgu i wszechstronnelepkie sytuacje z różnorodnymi ruchami z jedną ręką i dwoma rękami.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie. Tymczasem mamy wyjaśniających, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls , Dark Souls„Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Lokalizacje Estus Flasks, Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych oraz zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

Dark Souls Prezenty – dlaczego klucz główny jest najlepszym prezentem początkowym do wyboru

Oprócz wyboru klasy, możesz wybrać jeden z wielu prezentów, aby pomóc Ci w przygodie. To są:

SPRESPREPCJA DIMOWANY
Nic Zacznij bez prezentu
Błogosławieństwo Bogini W pełni przywraca HP i status
Czarna bomba ogniowa Eksploduje po uderzeniu;Bardziej śmiertelne niż standardowa bomba
Twin Humanities Daje ci dwie ludzkości
Lornetka Użytkownik, aby spojrzeć na odległe zabytki
Wisiorek Bez efektu, ale można go wymienić z przytulną wrona na pamiątkę represji
Klucz główny Otwiera dowolną podstawową blokadę
Pierścień malutki Zapewnia niewielki wzrost do HP
Pierścień starego czarownic Wymień z przytulnym kaskiem Sunlight Maggot;może zrozumieć siostrę Quelaaga po wyposażeniu

Nie ma tu nic, co spowoduje lub złamie twoją grę (i wbrew temu, co mówi gra, nic nie jest naprawdę bezużyteczne), więc możesz wybrać, co chcesz, nie tracąc braku.

Jednak biorąc pod uwagę wybór, Zalecamy udanie się do klucza głównego. To pozwoli ci odblokować większość zamkniętych drzwi Dark Souls, a także pozwala złamać tradycyjną ścieżkę, której większość graczy używa do zakończenia gry, aby uzyskać coś, co zobaczy cię przez pierwszą połowę gry – Crimson Set.



Strzeż się, ta ścieżka nie jest dla osób o słabym sercu, ponieważ prawdopodobnie umrzesz, próbując zdobyć ten łup kilka razy.

Od sanktuarium Firelink odwróć się po dotarciu do ogniska i skieruj się stamtąd, w końcu znajdziesz windę, prowadząc do nowych ruin Londo.

Po przyjeździe zejdź po schodach i zignoruj uległe zagłębienia i powiesić się dobrze, aż zobaczysz kolejną windę. Ta winda zabierze Cię z powrotem i do zamkniętych drzwi. Odblokuj go za pomocą klucza głównego, a dotrzesz do doliny Drakes.

Stąd powieciesz w lewo i przejdź przez mały drewniany most i do jaskini, którą widzisz przed sobą. Stąd istnieją trzy trolle, które na pewno będą chcieli cię zabić, wyprzedzić je i udać się do Blighttown.



Biegnij w kierunku drabiny, a następnie zejdź w dół czterech drabin, które widzisz, aż napotkasz gigantyczną ogień. Przytul ścianę i odejdź (zaufaj nam tutaj!) A następnie wylądujesz na platformie, skieruj się w lewo stąd i przez gałąź, gdzie noże trucizny zostaną wrzucone do ciebie, więc biegajcie tak szybko, jak to możliwe. Stąd napotkasz kolejną ognistą, która spróbuje cię zabić.

Tuż przed nami, a znajdziesz szkarłatny zestaw, który jest niesamowicie lekki, co pozwala na przyzwoitą lekką rolkę wcześnie i jest lepsza niż jakakolwiek początkowa zbroja. Możesz także znaleźć zaklęcie lekarskie tutaj. Teraz możesz albo spróbować wrócić i umrzeć, by odrodzić się w sanktuarium Firelink.

Postępuj zgodnie z tymi krokami, a będziesz w pełni wyposażony na dość łatwą jazdę przez nieumarły burg i nieumarła parafii zadzwonić do pierwszego dzwonka. Jeśli walczysz lub jeśli to twoja pierwsza gra, może najpierw dotrzeć do tego dzwonka i ucząc się mechaniki, a następnie próba tego biegu, lepiej Ci będzie ci pasować.

Nawet jeśli nie użyjesz tej trasy, klucz główny pozwoli ci otworzyć inne drzwi w Twojej przygodie i jest znacznie bardziej przydatny w porównaniu z danymi typowymi lub jednorazowymi, które w innym przypadku oferujesz.

How do you rate Dark Souls Najlepszy prezent początkowy i najlepsza klasa wyjaśniona: dlaczego piromancer i klucz główny to najlepsze wybory początkowe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *