Dark Souls – Ornstein i Smough Boss Strategia

Startseite » Dark Souls – Ornstein i Smough Boss Strategia
19. lutego 2024
5 minutes
36

By Jhonny Gamer

Ornstein i Smough jest szefem, z którym spotkasz się po pobiciu eksplora Dark Souls.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik mogą pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym Demonem Taurusa, Capra Demon, Ornstein i Smough Bosses.

Ornstein i Smough

Ornstein i Smough to jedna z najtrudniejszych walk z bossami w całej grze. Zanim zrobisz cokolwiek innego, upewnij się, że Twoja broń, zbroja i wszelkie produkty lecznicze są wyposażone i ulepszone. Uaktualniliśmy tutaj naszą broń w zwarciu do +10, cokolwiek mniej i będzie to o wiele trudniejsze. Zanim jeszcze ustawisz stopę przez bramę mgły, oto kilka podstawowych wskazówek.

Nie zamykaj się ani Ornsteina, ani Smough, pamiętaj, aby poznać ogólne umieszczenie każdego z tych dwóch przez czas walki, aby zablokować ich ataki. Możesz je zabić pojedynczo, co zalecamy – wtedy walka z bossem wkracza w drugą fazę – napędzana wersja ostatniego pozostałego szefa. W przypadku tego przewodnika polecamy najpierw zabić Ornsteina.

Tak więc radzenie sobie z Ornsteinem to trochę ból, ma kilka ataków pośpiechu, które na pewno cię zaskoczy. Pierwszym z nich jest kłut ładujący, który blokuje się na Twojej lokalizacji, oprócz kolejnej lnge, która jest wersją tego krótszego zasięgu.

Może także rzucić błyskawiczne śruby na ciebie, w której w Twojej lokalizacji znajduje się. Chodzi o to, by cię złapać od Guard, dlatego najpierw chcemy go zabić.

Smough jest o wiele wolniejszy niż Ornstein, ma atak, który może cię spieszyć, ale możesz uniknąć do tyłu i z tego powodu. Oprócz tego ma kombinację młotka, z której będzie używał, gdy będziesz blisko, oprócz pionowego ataku, który często następuje następujący. Są one o wiele łatwiejsze do telegrafu niż jakikolwiek z jego innych ataków.

Jeśli możesz, powinieneś być w stanie znaleźć znak przywołania dla Solaire of Astora na korytarzu przed areną bossa, pomoże odciągnąć od ciebie agro i skierować Ornsteina w pierwszej połowie walki. Posiadanie czegoś innego do narysowania Aggro jest nieocenione w tej walce, więc pamiętaj, aby go dobrze wykorzystać.

Smough jest bardzo łatwy w swojej drugiej walce fazowej – zregeneruje się na pełne zdrowie, ale jego powolne, telegrafowane ruchy są znacznie łatwiejsze do unikania niż cokolwiek innego. Pamiętaj, aby dobrze użyć filarów do okazjonalnych wytchnienia podczas tej walki, ponieważ prawie na pewno będziesz potrzebować czasu na wyleczenie. Jeśli zabraknie ci uzdrawiających przedmiotów, upewnij się, że masz ludzkość lub boskie błogosławieństwo wyposażone w pełne uzdrowienie.

Chcąc wycofać się do filaru, pamiętaj, aby trzymać się jak najdalej od dwóch bossów tak bardzo, jak to możliwe, w przeciwnym razie możesz znaleźć walkę o wiele trudniej. Jeśli masz jakieś zaklęcia, takie jak Wielka Magiczna Broń, którą otrzymaliśmy wcześniej, będzie to niezwykle przydatne do uzyskania dodatkowych szkód na twojej broni.

To samo dotyczy również kontaktów z Smough- który jest słaby na błyskawice, kiedy go atakujesz, żywica złota sosny jest niezwykle skuteczna i będzie działać naprawdę dobrze, aby bardzo szybko sprowadzić fragmenty swojego zdrowia.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik mogą pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym Demonem Taurusa, Capra Demon, Ornstein i Smough Bosses. Tymczasem mamy wyjaśnienie, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls, Dark Souls 'Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Estus Flasks Lokalizacje, Dark Souls Lokalizacje płyty tytanitowych i zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

To niezwykle trudny szef i nie zalecamy przechodzenia przez to solo. Pamiętaj tylko, aby spoglądać na Ornsteina i zabijać go tak szybko, jak to możliwe, a następnie oczaruj broń do błyskawicy, gdy będzie upadł, aby poradzić sobie z powolnymi i zbitymi mega-sma, gdy on pokonał.

Znowu jest to jedna z najtrudniejszych walk we wszystkich Dark Souls i nie ma wstydu w przywołaniu, aby uzyskać pomoc. Jeśli możesz przywołać postacie graczy, to jeszcze lepiej, ponieważ Solaire prawdopodobnie umrze podczas tej walki.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a powinieneś być w stanie pokonać je oba i uzyskać za to niezłą nagrodę. Po zakończeniu idź w górę i zapal ognisko i udaj się do następnego pokoju, aby uzyskać całkiem niezłą nagrodę – gdzie będziesz mógł wypaczać między ogniskami.

Stąd musisz zebrać zdejmować czterech bossów w serii nowych obszarów. Znajdują się pod adresem:

  • Crystal Cave (z archiwów Duke’a)
  • The Abyss (z nowych ruin Londo)
  • Grób gigantów (z katakumb)
  • Lost Izalith (z ruin demonowych)

How do you rate Dark Souls – Ornstein i Smough Boss Strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *