Dark Souls – Stray Demon Boss Strategia i jak wrócić do nieumarłego azylu i zdobyć osobliwą lalkę

Startseite » Dark Souls – Stray Demon Boss Strategia i jak wrócić do nieumarłego azylu i zdobyć osobliwą lalkę
19. lutego 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Zbłąkany demon jest opcjonalnym bossem – W Dark Souls.

Pokonanie zbłąkanego demona pozwala zdobyć osobliwą lalkę i przedmiot, który pozwala uzyskać dostęp do innego opcjonalnego, zamkniętego obszaru w Anor Londo.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie.

Jak wrócić do nieumarłego azylu

Możesz wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ale dotarcie tam może być trochę tępe i trudne. Najpierw chcemy zacząć w sanktuarium Firelink, a następnie skierować się w prawo i w kierunku skrótu do parafii nieumarłych.

Zacznij podnosić podnośnik i zjedź, gdy zobaczysz platformę. Stąd ostrożnie idź na półkę po prawej stronie i wskocz na zrujnowaną wieżę. Może to być dość trudny skok, więc może być konieczne powtórzenie tego procesu kilka razy.Stąd zwiń i idź w prawo i przejdź po schodach. Następnie skieruj się w kierunku gniazda ptaka i zwinąć w piłkę. Stąd będziesz musiał poczekać chwilę, zanim wrócisz do nieumarłego azylu.

Altówka! Wróciliśmy, a tutaj, aby uzyskać w szczególności jedną pozycję- osobliwą lalkę. To pozwoli nam odblokować nowy obszar od Anor Londo, ale musimy walczyć z powrotem do komórki, w której rozpoczęliśmy grę. Nie powinno być zbyt trudne, ale po drodze jest walka z bossem.

Idź do przodu i do pokoju, w którym walczyłeś z demonem azylu, a następnie podłoga się rozpadnie i zmierzysz się z zbłąkanym demonem.Stray Demon Boss Strategia

Demon zbłąkany jest kolejnym reskinem oryginalnego demona azylu, którym walczyliśmy na początku gry. Zalecamy, abyś mógł wziąć udział w tej walce z w pełni ulepszoną bronią, ponieważ wszystko, co mniej, prawdopodobnie sprawi, że będzie to niewiarygodnie długa walka z bossem.

Mieliśmy do tego wyposażonego do tego +15 Zweihander. Chcemy zauważyć, że arena tej walki w niewiarygodnie ciasno, więc wejdź ze 100% fizyczną tarczą, a walka dystansowa nie jest opłacalna do tej walki z bossem.Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zostaniesz uderzony, jest atak Blast Aoe Demona, który może cię uderzyć od tyłu, nawet jeśli wejdziesz z tarczą w górę. Jeśli zobaczysz, jak boss ładuje atak, będziesz chciał się wycofać, ponieważ obszar efektu tego ataku jest dość mały, powinieneś być w stanie dość łatwo zejść z drogi. Więc po prostu zebrajcie swoją tarczę.

Ponadto zbłąkany demon powtórzy ten atak, jeśli nadal będziesz pozostać na zasięgu, więc zalecamy wycofanie się tylko przez krótki czas i był cierpliwy i czekał na wyleczenie, jeśli zostaniesz złapany w ataku.Dodatkowo, zbłąkany Demon ma kilka różnych ataków w zwarciu z młotkiem, to, co chcesz zrobić, to albo blok lub rozwinąć się z nich, przechodzenie przez poziom poziomego będzie o wiele bardziej skuteczny wZamknięcie odległości i wchodzenie w zakres ataku z tym.

Zbłąkany demon ma również atak pionowy, w którym uderzy bezpośrednio przed nim. Ma bardzo słabe śledzenie, więc będziesz chciał zaatakować lub wymknąć.Demon zbłąkany przywraca również atak, który widzieliśmy kilka razy wcześniej u bossów tego typu, czyli funta gruntu, nastąpi to, jeśli pozostanie zbyt blisko zbłąkanego demona przez dłuższy czas, tak jak w dłuższym okresie, tak jakWkrótce, kiedy zobaczysz, że ten przewrotny demon ucieknie, wszystko, co musisz zrobić, to rzucić się do tyłu i z drogi do unikania, pozostawia demona otwartego do ataku, gdy ponownie odzyskuje, więc dwie ręce broń i płacz na nią w trakcie tegoTen okres czasu.

Pamiętaj, aby się poruszać, gdy leci w górę, ponieważ ten atak ma całkiem przyzwoite śledzenie i będzie mógł cię zdobyć, jeśli przestaniesz się poruszać.To, co polecilibyśmy z zbłąkanym demonem, to pozostać za nim, ponieważ nie będzie w stanie uderzyć cię atakiem AOE ani w ogóle zdobyć, zapewni to, że będziesz w stanie uzyskać te mięsiste trafienia, zanim zdecydujewykonać tyłek lub inny atak w zwarciu, aby cię śledzić i atakować.

Poza tym jest to niezwykle prosta walka, główne rzeczy, na które będziesz chciał uważać na samą arenę, która może być dość uciążliwa, jeśli chcesz się wyleczyć. Będziesz również chciał być ostrożny z blokadą tutaj, ponieważ będziesz mógł bardzo łatwo utknąć. Oprócz tego ten szef ma całe wiadro zdrowia- więc będziesz chciał jak najwięcej.

Jeśli szukasz więcej pomocy, nasz Dark Souls Wartość i przewodnik może pomóc we wszystkich innych obszarach gry, w tym z przerażającym demonem Taurus, Capra Demon, Ornstein i Smough Szefowie. Tymczasem mamy wyjaśniających, jak uzyskać dostęp do DLC Artorias of the Abyss, najlepszy prezent i najlepsza klasa w Dark Souls , Dark Souls„Najlepsza broń, Dark Souls Przymierza, Dark Souls Lokalizacje Estus Flasks, Dark Souls Lokalizacje płyt tytanitowych oraz zadania NPC, w tym Lautrec of Carim.

Zdobycie osobliwej lalki

Stąd będziesz chciał wejść po drabinie oświetlonej pochodnią i skierować się. Następnie wręcz w lewo i wpadnij do pierwszego korytarza, przez który przeszedłeś w grze.Stąd powieciesz w lewo i przejdź przez korytarz, aby napotkać miecz i tarczę dzierżące Czarnego Rycerza, użyj zwykłych sztuczek parryjnych, aby szybko pozbyć się tego wroga, a następnie wejdź do komórki i podnieś osobliwą lalkę z lalki z Thezwłoki przed tobą. Czas odwiedzić malowany świat Ariamis.


Poprzedni

How do you rate Dark Souls – Stray Demon Boss Strategia i jak wrócić do nieumarłego azylu i zdobyć osobliwą lalkę ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *