Darkest Dungeon 2 zestaw do pełnego wydania w lutym 2023

Startseite » Darkest Dungeon 2 zestaw do pełnego wydania w lutym 2023
20. lutego 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

Deweloper Darkest Dungeon 2 podzielił Aktualizacja społeczności Ujawnienie planu treści i daty wydania dla wersji 1.0 gry: luty 2023.

Najnowsza aktualizacja gry, Całun Deep, miała mnóstwo treści, ale zespół pracuje teraz nad kolejną partią po opinii fanów.

Istnieją trzy główne obszary, na których zespół będzie się skupić: postęp, relacje i jazda samochodem.


Progresja ma mieć poważny przegląd, ponieważ zespół przyznaje, że obecny system „jest dość minimalny i nie ma wystarczającej liczby znaczących wyborów”.

„Nowy system zapewnia znacznie silniejszy i przekonujący związek między wyprawami i koncentruje się na ciekawym centrum, dzięki którym zwiększysz swoje możliwości i odblokowujesz nowe elementy”, czytamy aktualizację.

Relacje również zostaną poprawione, ponieważ obecnie nie są tak angażujące, jak dolegliwości pierwszej gry. W związku z tym zostanie dodane napięcie i zaskoczenie, a także bardziej znaczące wybory.

„Wierzymy, że centralna teza relacji ewoluuje i wpływa na zdolność partii do przetrwania podróży, pozostaje bardzo przekonująca. Cieszymy się, że możemy zrewidować system, aby doświadczenie było bardziej aktywne i wciągające.”

Na koniec jazda zostanie ulepszona „w celu zwiększenia aspektów przygotowawczych podróży”.

Ten nowy trzyczęściowy skupienie oznacza, że zespół ponownie priorytował swoją treść. Oznacza to wzbogacenie obecnych środowisk i postaci przed dodaniem czegokolwiek nowego.

aktualizacja Obejmuje zmienioną mapę drogową tego, co będzie następne, wszystkie prowadzące do wydania lutego 2023 r.

Darkest Dungeon 2 został wydany we wczesnym dostępie w październiku ubiegłego roku. W naszej funkcji w grze, Zmiany zostały opisane jako „transformacyjne”, ale społeczność gry była mniej entuzjastyczna, co prowadzi do tego nowego zmienionego planu treści.

How do you rate Darkest Dungeon 2 zestaw do pełnego wydania w lutym 2023 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *