Darmowa aktualizacja SIMS 4 dodaje szczegółowe informacje na temat skóry bielacko za pomocą współpracy Winnie Harlow

Startseite » Darmowa aktualizacja SIMS 4 dodaje szczegółowe informacje na temat skóry bielacko za pomocą współpracy Winnie Harlow
21. lutego 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

The Sims 4 nawiązał współpracę z Model Winnie Harlow i dodał do gry szereg szczegółowych informacji na temat skóry w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Bietające jest długoterminowym stanem, w którym na skórze rozwijają. Jest to spowodowane brakiem melaniny, pigmentu w skórze. Gracze SIMS 4 będą mogli teraz dostosować swoje SIMs do szczegółów skóry bielactwa, z łatami do twarzy, górnego tułowia, dolnego tułowia, ramion i nóg dostępnych teraz w menu Create-A-SIM.

Te szczegóły są dostępne dla Simów w każdym wieku, od niemowląt po starszych. Kilka wzorów bieleżników będzie miało „więcej niż jeden wariant”, Zespół Sims powiedział, Nazywanie szczegółów skóry „ważnym obszarem skupienia zespołu deweloperów, ponieważ jesteśmy zaangażowani w rozszerzenie reprezentacji The Sims 4 ”. Inne funkcje skóry już w grze obejmują znaki urodzeniowe, rozstępy, blizny i piegi.


Winnie Harlow x Sims 4.

Mówiąc o tej nowej funkcji, Harlow – która sama ma bielactwo i publicznie mówiła o stanie przez całą swoją karierę – powiedziała, że to „magiczne” widzieć Zespół Sims nadal sprawia, że gra jest bardziej integracyjna dla graczy.

„Jako dziecko spędziłem dużo czasu bawiąc się Simowie i myślę, że to tak piękne, aby móc reprezentować swoją prawdziwą samą grę. To partnerstwo jest potężnym stwierdzeniem zachęcającym graczy do przyjęcia tego, co czyni je wyjątkowymi – zarówno w grze, jak iw prawdziwym życiu – powiedziała.

Poniżej możesz zobaczyć kilka przykładów tej nowej funkcji SIMS 4.


Przykłady bielactwa w [NoEdit] The Sims 4 (ciało)


Przykłady bielactwa w [NoEdit] Sims 4 (twarz)

Kredyt obrazu: EA/MAXIS

Oprócz tej nowej funkcji bielactwa, gracze SIMS 4 będą mogli również pobrać home Harlow Sims 4 z galerii i grać z inspirowaną Kubusiami SIM. Możesz zobaczyć trochę zwiastuna na to wszystko na powyższym filmie.

Reprezentacja w Simowie stopniowo się poprawia, z długo oczekiwanymi zaimkami, które można dostosować dodane w 2022 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat reprezentacji, sprawdź naszą funkcję różnorodności u twórców postaci – i jak jeden gracz Sims modeluje autentyczne postacie w grze.

How do you rate Darmowa aktualizacja SIMS 4 dodaje szczegółowe informacje na temat skóry bielacko za pomocą współpracy Winnie Harlow ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *