Dawny Saints Row Deweloperzy dołączają do rozwoju rewolucji zegarowej

Startseite » Dawny Saints Row Deweloperzy dołączają do rozwoju rewolucji zegarowej
21. lutego 2024
2 minutes
37

By Jhonny Gamer

Grupa byłych deweloperów woli dołączyła do rozwoju Revolution RPG RPG Revolution pod sztandarem świeżego studia.

Gry Shapeshifter zostało założone przez Volition Veterans, po zamknięciu studia w zeszłym roku i złym odbiorze do jego Saints Row . Teraz, LinkedIn Profile pracowników potwierdziły pierwszy projekt Shapeshiftera (dzięki Techraptor).

Na LinkedIn, Gry Shapeshifter stwierdził, że jest to studio współtworzone i ujawniło, że już działa „z najlepszym wydawcą na następnym świetnym IP”. Wkrótce po, rozrywka inksowska wydało oświadczenie ogłoszone partnerstwo z Shapeshifter, aby pomóc w pracy nad rewolucją zegarową.


Revolution Clockwork – oficjalny zwiastun

„Wkrótce po zamknięciu woli poleciliśmy do Illinois i pracowaliśmy z Xboxem i ówczesnym przywództwem ex-volition, aby zabezpieczyć ten nowy zespół jako nasz partner współistniejący”-powiedział Inxile. „Ich bogactwo doświadczeń branżowych jeszcze bardziej wzmacnia nasze wysiłki w rozwoju naszej nadchodzącej rewolucji zegarowej steampunk RPG.”

Rewolucja Clockwork została ujawniona zeszłego lata podczas prezentacji Xbox Games, kiedy jej wizualne podobieństwa do BioShock Infinite stał się gorącym tematem dyskusji. Xbox wyjaśnił później wszelkie podobieństwa między rewolucją zegarową a BioShock Infinite są „niezamierzone”. Dyrektor rewolucji zegarowej nazwał Arcanum: of Steamworks and Vampire: The Masquerade – Bloodlines jako wpływy.

Revolution Clockwork jest rozwinięty na PC i Xbox Series X/S, a Inxile powiedział, że będzie udostępnić więcej informacji o grze „we właściwym czasie”.

Woli został zamknięty W sierpniu ubiegłego roku w ramach programu „restrukturyzacji” spółki macierzystej i oszacowano, że wpłynie na około 340 pracowników.

How do you rate Dawny Saints Row Deweloperzy dołączają do rozwoju rewolucji zegarowej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *