Days Gone Lista lokalizacji hordy, mapy i porady, aby zdjąć hordę

Startseite » Days Gone Lista lokalizacji hordy, mapy i porady, aby zdjąć hordę
21. lutego 2024
14 minutes
48

By Jhonny Gamer

W Days Gone Hordy to ogromne spotkania freakerów podobnych do zombie, czasem setki silnych-i być może najbardziej zniechęcającej rzeczy, które można spotkać na pustyni postapokaliptycznej Oregonu.

Jednak ich zabicie, zarabia znaczne Days Gone Nagrody hordy w tym zaufanie, punkty doświadczenia i, jeśli możesz wyjąć każdą hordę, ST. John Horde Killer Custom Skin for Motorcycle.

Na tej stronie:


Days Gone na PS5 – super gładki przy 60 fps – ale czy może przetrwać hordę?

Szukam więcej rzeczy, w których można zaznaczyć listę Dni minęły? Nasz Dni Min Minęło Nero Research Site, lokalizacji punktów kontrolnych i wtryskiwaczy Strona może pomóc.

Jak działają lokalizacje hordy i porady, aby pokonać hordy Dni minęły

Istnieje 40 różnych horda Freaker w pięciu z sześciu regionów gry. Będziesz musiał pokonać trzy z nich podczas głównej kampanii, pozostawiając pozostałe 37 wędrujących po świecie.

Po powrocie napisów na głównej historii każda horda zostanie wyróżniona na mapie.Najlepszym rozwiązaniem do walki z hordami jest strategiczne planowanie każdego ataku. Poszczególni freakerzy w hordzie poruszają się z wielką prędkością w kierunku diakona, rozrywając go na kawałki, jeśli go dogonią.

Wyrzucalne materiały wybuchowe, takie jak granaty fragmentów i koktajle Mołotowa w połączeniu z dużą ilością biegów i ognia karabinu maszynowego, jest zwykle najlepszą strategią zabijania każdego indywidualnego dziwaka w danej hordzie.

Dodatkowo hordy freakerów różnią się siłą. Im dalej na tej liście, tym większe hordy są zwykle w regionie autostrady 97 domem dla największych i najbardziej niebezpiecznych hord.

Kascade Wilderness Horde Locations w Dni minęły

Oto wszystkie kaskadowe lokalizacje hordy dzikiej przyrody na pierwszy rzut oka:


Kascade Wilderness Horde Locations Map

Lokalizacje hordy bardziej szczegółowo…

Cascade Wilderness Horde #1 Lokalizacja (Grotto Caves Horde)

Znajdź stary punkt kontrolny Cmentarza Pioneer Nero Na północno-wschodnim punkcie mapy Cascade Wilderness. Z tego punktu kontrolnego, skieruj się na zachód, aż natkniesz się na parking położony na szczycie wzgórza. Podążaj za stokiem po drugiej stronie, a natkniesz się na usta jaskini. Horda wyłania się z tych jaskiń raz w nocy.

Cascade Wilderness Horde #2 Lokalizacja (White King Mine Horde)

Ta horda przemierza obszar w północno -zachodniej części mapy Cascade Wilderness, prawie bezpośrednio na zachód od hordy Grotto Caves i obozu Jefferson Rail Tunnel. W nocy horda można znaleźć w suchym łóżku rzeki przy małym moście, w dniu, w którym śpią w pobliskiej jaskini.

Cascade Wilderness Horde #3 Lokalizacja (Horda pociągu śmierci)

Udaj się do punktu kontrolnego Horse Lake Nero Aby znaleźć tę hordę. Wewnątrz wagonów kolejowych, które siedzą porzucone na torach na północ od punktu kontrolnego Nero będziesz mógł znaleźć hordę śpiącą. W nocy wędrują do miejsca wykopaliska na wschód od przyczepy Nero.

Cascade Wilderness Horde #4 Lokalizacja (Horse Lake Horde)

Skieruj się na północny wschód od punktu kontrolnego od jeziora Nero, aż natkniesz się na serię jaskiniowych ust po lewej stronie asfaltu. Poszukaj jaskini ozdobnych gałęzi i krwi, zapuszcza się w środku, aby znaleźć hordę.

Cascade Wilderness Horde #5 Lokalizacja (O’Leary Mountain Horde)

Zlokalizuj O’Leary Mountain Safehouse (to ta sama strażca, w której zostaje w ciągu pierwszych kilku godzin gry) i skieruj się bezpośrednio na północ, kierując się w dół ścieżki górskiej. Horda górska O’Leary żyje w jaskini, która przecina podstawę góry.

Cascade Wilderness Horde #6 Lokalizacja (Little Bear Lake Horde)

Udaj się do punktu kontrolnego Little Bear Lake Nero Ale zanim wejdziesz do obozu, skręć w lewo na brud po opuszczony samochód i znak ograniczenia prędkości. Śledź ten kręty tor w dół, aż natkniesz się na drewnianą chatę, w ciągu dnia horda hibernacja tutaj.

Cascade Wilderness Horde #7 Lokalizacja (Cascade Highway Horde)

Z obozu Zatruka Horse Creek podróżuj na północ, aż przejdziesz pod stalowym mostem kolejowym. Ta horda porusza się wzdłuż wargi rzeki i można ją znaleźć w trzech lokalizacjach. Pod mostem kolejowym, przy krawędzi wody lub schodząc w kierunku rzeki od wzgórza nieco dalej na północ.

Cascade Wilderness Horde #8 Lokalizacja (proxy Falls Horde)

Z obozu Zasadzka Horse Creek przekraczają duży kamienny most obok wodospadu. Gdy będziesz iść na południe, w końcu zauważysz dużą jaskinię, wejście usypane gałęzami i krwią. Odpowiedzialna horda czeka na ciebie tuż w środku.

Belknap Horde Locations w Dni minęły

Oto wszystkie lokalizacje Hordy Belknap na pierwszy rzut oka:


Belknap Horde Map Map

Lokalizacje hordy bardziej szczegółowo…

Belknap Horde #1 Lokalizacja (Shadow Lake Horde)

Wejdź do regionu Belknap przez tunel Marion Forks lub szybki podróż do punktu kontrolnego Nero Marion Forks. Tutaj musisz jechać na północ w kierunku dużego jeziora położonego na szczycie mapy regionu Belknap. Horda mieszka w jaskini w najbardziej wysuniętym na północ punkcie jeziora, dopiero wypuszcza się, gdy Night Falls to Pico z jeziora.

Belknap Horde #2 Lokalizacja (Marion Forks Horde)

Znajdź miasto Marion Forks, a następnie podróżuj bezpośrednio na południe od stacji benzynowej w centrum miasta. Zaledwie krótką drogę w dół drogi zauważysz jaskinię po lewej stronie zaśmieconej znaki (krew, gałęzie drzew) pobliskiej hordy. Horda mieszka w jaskini.

Belknap Horde #3 Lokalizacja (Horda krateru Belknap)

Z Marion Forks Horde nadal kieruje się na południe, a napotkasz serię skalistych odrzutów i jaskini. Ta lokalizacja znajduje się również na południowy wschód od obozu Belknap Caves, jeśli masz kłopoty z ustaleniem jaskini. W ciągu dnia horda hibernuje tutaj jaskinię.

Belknap Horde #4 Lokalizacja (The Lava Arch Horde)

W centrum Belknap stoi gigantyczna góra, która dzieli region. W wschodniej części rocka znajdziesz Lava Arch, łukowatą formację skalną, która ukrywa wejście do jaskini. Wprowadź jaskinię i podążaj ścieżką do zlokalizowania schronienia hordy w środku.

Belknap Horde #5 Lokalizacja (Twin Craters Horde)

Udaj się do południowo-wschodniego rogu mapy Belknap tuż pod miastem Crazy Willies. Podążaj głównym utworem na południe i udaj się na obrzeża regionu. W najbardziej południowym punkcie tego obszaru znajdziesz jaskinię, a także hordę, która tam mieszka.

Belknap Horde #6 Lokalizacja (Bear Creek Hot Spring Horde)

Ta horda mieszka w pobliżu obozu Bar Creek Hot Spring. Wyjdź z obozu zasadzki z zachodu i przejdź wzdłuż piaszczystej ścieżki, aż natkniesz się na serię jaskiń w pobliżu szybko biegnącej rzeki. The Bear Creek Hot Springs Horde żyją w jaskini po prawej stronie wielkiego wodospadu.

Belknap Horde #7 Lokalizacja (Patjens Lakes Horde)

Wyjdź z obozu Hot Springs i przejedź przez opuszczone miasto, aż dotrzesz do marmurowych bram. Bezpośrednio naprzeciwko jest duża, zbliżająca się jaskiniowca. Wejdź do jaskini i zwaś hordę za pomocą pobliskiej wody, aby je spowolnić.

Lost Lake Horde Locations w Dni minęły

Oto wszystkie Lost Lake Horde na pierwszy rzut oka:


Mapa Lost Lake Horde Locations

Lokalizacje hordy bardziej szczegółowo…

Lokalizacja Lin Lake Horde #1 (River Flow Farms Horde)

Średnia horda mieszka w okolicy na północ od Farm Iron Mike’s Farm. Ta horda wędruje po obu stronach torów pociągowych albo przez klaster domów po lewej stronie bele siana, albo przez stodołę, którą można zobaczyć z obozowiska żelaznego Mike’a.

Lokalizacja Lost Lake Horde #2 (Sherman’s Camp Horde)

Udaj się do obozu Shermana (położonego w regionie Lost Lake bezpośrednio na zachód od Farm Iron Mike). Miasto jest także domem dla strefy infestacji, którą możesz wyczyścić, ale nie musi. Horda mieszka w sklepie po wschodniej stronie miasta, więc najlepiej jest wyczyścić strefę infestacji, zanim się z nimi stawiasz.

Lokalizacja Lost Lake Horde #3 (Metolius Lava Cave Horde)

Skieruj się na północ od obozowiska Iron Mike w kierunku lasów, które oddzielają zagubiony region jeziora od Cascade Wilderness. W końcu przyjdziesz do jaskinii Metolius na szczycie skalnego odsłonięcia. W ciągu dnia horda można znaleźć w tych jaskiniach, podczas gdy w nocy mogą wędrować po drodze na zachód, aby pić z jeziora.

Lokalizacja Lost Lake Horde #4 (Westfir Horde)

Winformuj obozowisko żelaza Mike’a i stamtąd na zachód, jeżdżąc tą samą główną drogą, na której możesz walczyć z hordy Metolius. W ciągu dnia najprawdopodobniej znajdziesz tę hordę w pobliżu trzech domów tuż przy asfalcie, każdy z dachem z różnym kolorem. W nocy horda można znaleźć w pobliżu stacji benzynowej tuż przed tunelem prowadzącym do regionu żelaznego Butte.

Lokalizacja Lost Lake Horde #5 (Wapinita Road Horde)

Z obozu Berley Lake Asmush podróżuj na północ, aż zobaczysz główną drogę od szczytu małego wzgórza. Zejdź ze wzgórza i powinieneś zobaczyć wejście do małej jaskini. Wejdź do jaskini i upadaj do jaskini w środku, aby znaleźć hordę Wapinita.

Loction Lost Lake Horde #6 (Berley Lake Horde)

Najłatwiejszym sposobem zlokalizowania tej hordy jest podróż do punktu kontrolnego Nero Tunnel Tunnel Santiam który znajduje się na południowej granicy zagubionego regionu jeziora, w pobliżu tunelu, gdzie wchodzisz do autostrady 97. Z obozu Nero, skieruj się na północny wschód, aż natkniesz się na jaskinię. Wewnątrz będziesz mógł znaleźć ostatnią hordę w regionie Lost Lake.

Lokalizacje hordy jeziora kraterowego w Dni minęły

Oto wszystkie lokalizacje Crater Lake Horde na pierwszy rzut oka:


Mapa lokalizacji Lake Horde Crater Lake

Lokalizacje hordy bardziej szczegółowo…

Lokalizacja Crater Lake Horde #1 (MT. Bailey Horde)

Na północno -zachodniej części mapy jeziora kraterowego, bezpośrednio na zachód od obozowiska Diamond Lake. Bailey Horde. Podczas gdy wędrują po tym obszarze w nocy, można je znaleźć w dniu w jaskini na granicy regionu.

Lokalizacja Crater Lake Horde #2 (McLeod Ridge Horde)

Na północny wschód od Diamond Lake Camp będziesz mógł znaleźć drugą hordę w regionie Crater Lake. Musisz udać się do górskiego śnieżnego obszaru na szczycie mapy i mieć oko na otwarcie jaskini. Znajdź hordę w środku.

Lokalizacja Crater Lake Horde #3 (Rimview Ranch Horde)

Udaj się do punktu kontrolnego wulkanicznego malowniczego scenicznego punktu kontrolnego, i spójrz na duży zbiornik wodny. Horda czasami się tam zbiera, żeby się pić. Jeśli ich tam ich nie ma, podążaj z piaszczystą ścieżką na południe, dopóki nie przyjdziesz do jaskini. Będą czekać na ciebie w środku.

Highway 97 Horde Locations w Dni minęły

Oto wszystkie lokalizacje hordy Highway 97 na pierwszy rzut oka:


Highway 87 Lokalizacje Hordy Mapa

Lokalizacje hordy bardziej szczegółowo…

Highway 97 Horde #1 Lokalizacja (Beaver Marsh Rest Stop Horde)

Z punktu kontrolnego wulkanicznego malowniczego scenicznego punktu kontrolnego Nero Nero, Udaj się w góry w kierunku północno -wschodnim. Będziesz musiał przejść przez krętą skalistą ścieżkę, aby dotrzeć do pobliskiego przystanku odpoczynku, w którym stajesz twarzą w twarz z hordy, która mieszka w tym obszarze.

Highway 97 Horde #2 Lokalizacja (MT. Scott Ski Resort Horde)

Przez region autostrady 97 to mała rzeka, która przecina środek północnej części mapy. Skieruj się bezpośrednio na wschód od wulkanicznego starszego malowniczego, aż do przejścia przez wielki most nad wodospadem. Natychmiast skręć w prawo i przejedź po krawędzi skalistego wychwytu przez wodospad. W najbardziej wysuniętym na północ punkcie jest duża jaskinia, która schronuje tę hordę.

Highway 97 Horde #3 Lokalizacja (SageBrush Point Horde)

Z dużego mostu najbliższego MT. Scott Ski Resort, jedź na wschód, aż natkniesz się na dużą jaskinię. W tej jaskini znajdziesz jedną z większych horda, więc upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany, zanim je weźmiesz.

Highway 97 Horde #4 Lokalizacja (Beasley Lake Horde)

Otwórz mapę autostrady 97 i udaj się do północno -wschodniego punktu regionu. Horda ta można wskazać, podróżując na wschód od hordy Sagebrush Point lub na północny wschód od stacji benzynowej po wschodniej stronie miasta Chemult. Ta horda ukrywa się tam w jaskini.

Highway 97 Horde #5 Lokalizacja (Solomon Hill Horde)

Z Aspen Butte Camp, skieruj się bezpośrednio na północ przez główną drogę, obok tunelu do regionu Crater Lake, aż zauważysz zbliżającego się jaskiniowca. Jaskinia znajduje się na lewo od niektórych torów kolejowych, a horda Soloman Horde żyje w środku.

Highway 97 Horde #6 Lokalizacja (Horda Stacja Chemult)

Po przybyciu do Chemult Town, skieruj się w kierunku opuszczonego dworca autobusowego na południe od głównej ulicy, która biegnie między budynkami. Po przejściu przez dworzec autobusowy pojawi się duży żelazny most i kilka opuszczonych samochodów pociągowych. Horda mieszka w jednym z pustych wagonów.

Highway 97 Horde #7 Lokalizacja (Chemult Community College Horde)

Chemult Community College Area of Highway 97 to boisko sportowe pełne wyzwań dla Deacon do pokonania. W pobliżu południowego krańca pola znajduje się strefa infestatywna i punkt kontrolny nero na północ. Horda, która tu mieszka, to setki freakerów, spoczywają w namiotach na środku boiska sportowego.

Highway 97 Horde #8 Lokalizacja (Horda linii kolejowej Cascade Lakes)

Z Chemult Town przekracz rzekę na północ i podążaj piaszczystą ścieżką, aż natkniesz się na oddziały i zwłoki rozrzucone na drodze, horda nie będzie daleko. Ta horda jest jedną z mniejszych w tym regionie.

Highway 97 Horde #9 Lokalizacja (Groose Gardens Horde)

Podróżuj bezpośrednio na zachód od Chemult Community College Nero Checkpoint Dopóki nie dojdziesz do dużego mostu, który jest zablokowany przez opuszczone samochody i ciężarówki. Opuść się na ślady kolejowe poniżej, a zobaczysz duży dom, który zawiera hordę.

Highway 97 Horde #10 Lokalizacja (Rum Rye Gulch Horde)

Od Chemult Community College kieruj się na południowy zachód przez piaszczysty tor. Spowite drzewami, natkniesz się na serię jaskiń. Sprawdź każdą hordę, pamiętając, aby mieć oko na oznaki ich gniazd.

Highway 97 Horde #11 Lokalizacja (Juniper Ridge Horde)

Z lokalizacji Rum Rye Gulch Horde, kontynuuj brudną ścieżkę w zachodnim kierunku. Następna horda jest w niewielkiej odległości od ostatniej w jaskini na szczycie wzgórza, z dala od piaszczystej ścieżki. Będziesz musiał wznieść się na wzgórze, aby wejść do tej jaskini.

Highway 97 Horde #12 Lokalizacja (Friendship Ridge Horde)

Bezpośrednio na południe od Chemult Community College i bezpośrednio na wschód od punktu kontrolnego Nero Bridge, będziesz mógł znaleźć hordę żyjącą na Ridge Friendship. Ta horda żyje w starym pustym magazynie tam.

Autostrada 97 #13 Lokalizacja (Lobert Draw Ridge Horde)

W nocy ostatnia horda można znaleźć na południe od punktu kontrolnego Nero Bridge, w pobliżu torów kolejowych i pustych powozów, które zostały tam porzucone. W ciągu dnia horda zamieszkuje w tunelu tuż przy zachodnim krańcu autostrady 97.

Days Gone Wyjaśniono nagrody hordy

Znalezienie i zniszczenie wszystkich 37 hordów freakerów powoduje uzyskanie ST. John Horde Killer Custom Skin for Motorcycle.

Ponadto każda indywidualna horda zabija ci część zaufania dla tego regionu, a także garść punktów doświadczenia. To sprawia, że zabijanie hord w Dni miną Jeden z najlepszych sposobów na zebranie kilku ostatnich umiejętności, które przegapiłeś podczas głównej kampanii.

How do you rate Days Gone Lista lokalizacji hordy, mapy i porady, aby zdjąć hordę ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *