Days Gone Lokalizacje witryn badawczych Nero, lokalizacje punktów kontrolnych Nero i wyjaśnione lokalizacje wtryskiwaczy Nero

Startseite » Days Gone Lokalizacje witryn badawczych Nero, lokalizacje punktów kontrolnych Nero i wyjaśnione lokalizacje wtryskiwaczy Nero
21. lutego 2024
20 minutes
37

By Jhonny Gamer

Days Gone Witryny badawcze Nero I Punkty kontrolne nero to jeden z wielu rodzajów przedmiotów kolekcjonerskich i miejsc do odwiedzenia. Nawet w post -apokalipsy nadal warto szukać rzeczy, a to prawdopodobnie te, które chcesz znaleźć najpierw.

Te obszary zawierają Wtryskiwacze Nero, które ulepszają twoje maksymalne zdrowie, wytrzymałość lub skupienie – dzięki czemu są warte czasu i wysiłku w wyśledzeniu.

Wyjaśniamy Lokalizacje punktów kontrolnych Nero i inne Lokalizacje wtryskiwaczy Nero Znaleźliśmy, a także kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli nie chcesz być zaskoczony rój.


Days Gone na PS5 – super gładki przy 60 fps – ale czy może przetrwać hordę?

Szukam więcej rzeczy do zrobienia? Nasz Lokalizacje Horde Lays może pomóc.

Days Gone Nero Research Sites, Nero Checkpoints i Nero Inttectors

Znalezione w całym tekście Dni Minęło to wtryskiwacz Nero. To przyznaje Deacon St. John Wybór ulepszenia jego maksymalnego zdrowia, wytrzymałości lub skupienia, ten drugi przywiązany do umiejętności z drzewa umiejętności bojowych, pozwalając ci spowolnić czas podczas celowania.

W sumie jest 30, które znajdują się w dwóch rodzajach lokalizacji – witryn badawczych Nero i punkty kontrolne nero.

  • Witryny badawcze Nero Można znaleźć głównie w jaskiniach lub wokół pustych kempingów, ale niektóre będą wymagały zwiększenia roweru.
  • Punkty kontrolne nero zwykle znajdują się w niektórych punktach mapy, jeśli podążasz głównymi drógami, i wyposażysz się w zamknięty obiekt, który absolutnie chciałbyś się otworzyć, ponieważ raz w środku znajdziesz różnego rodzaju zasoby (w tym nagrania Nero, które sąinny kolekcjonerski).

Co robić w miejscach badawczych Nero

Aby uzyskać dostęp do niektórych witryn badawczych Nero, będziesz potrzebować przynajmniej pierwszego poziomu aktualizacji azotu, a także ulepszenia przyspieszenia jest dla Ciebie dostępna w najbliższym mechanice.

Te miejsca są zwykle rozdawane przez stronę awaryjną lub czerwony latarnia, a po odkryciu pojawią się na twojej mapie. Pamiętaj, że znikną, gdy użyjesz wtryskiwacza Nero i, w przeciwieństwie do punktów kontrolnych, nie będą służyć do szybkich podróży.Co zrobić w punktach kontrolnych Nero

Są dwie rzeczy, o które musisz zadbać, aby otworzyć punkty kontrolne Nero: znalezienie zbiornika paliwa dla generatora, a następnie zasilanie go. W pobliżu zawsze będzie jeden, ale czasami będziesz musiał wspiąć się na dach, aby dostać się na drugą stronę ogrodzenia, na przykład.Nie są to zbyt skomplikowane, aby opanować, ale bądź świadomy nieletnich news czołgających się na dachach. Które są zawsze nieszkodliwe, chyba że zbliżysz się zbyt blisko lub zdarza się, że masz mało zdrowia.

Jeśli chodzi o zasilanie, musisz znaleźć przełącznik, a czasem w pudełku brakuje bezpiecznika. Tak, to kłopot, ale warto. Wraz z łupem w środku możesz uzyskać dostęp do szafki na broń w środku, skorzystać z łóżka w środku, aby zapisać grę lub odpocząć, i użyć go jako punktu szybkiego podróży.

Jak wyłączyć głośniki w punktach kontrolnych Nero

Jeśli lekkomyślnie odblokowujesz pierwszy punkt kontrolny Nero, szybko dowiesz się, że są głośniki podłączone do generatora. Po powrocie mocy zostaną automatycznie włączone, rozkładając stare nagranie tak najgłośniejsze, jak to możliwe. To oczywiście śledzi uwagę freakerów dookoła.Tuż przed naciśnięciem tego przycisku, upewnij się, że je zniszczy. Będziesz chciał się wspinać i wyciągnąć je jeden po drugim, odcinając je. Jeszcze raz uważaj na wszelkie leżące się NEWTS, wraz z kaburami pistoletu, abyś nie wydawał nagłych dźwięków.

Days Gone Lokalizacje witryn badawczych Nero

Oprócz wtryskiwaczy Nero znalezionych w każdym punkcie kontrolnym Nero, można również znaleźć wtryskiwaczy nero w różnych innych lokalizacjach na świecie.

Oto nasza lista witryn badawczych Nero:

KASCADE – Lokalizacja strony badawczej Nero 1

Istnieje kilka miejsc badawczych w regionie Cascade i pamiętaj, że musisz zainstalować azot na rowerze. Pierwszy można znaleźć po południowej stronie mapy, w pobliżu wejścia do Lost Lake. Zobaczysz to wyżej niż miejsce, w którym Diakon może sięgnąć, po prostu skakając, więc będziesz musiał iść na drugą stronę i zwiększyć drogę w drodze drogi.Z drugiej strony znajdziesz stronę z katastrofą. Wraz z łupem i poręcznym zbiornikiem gazowym znajdziesz nowego wtryskiwacza Nero i rejestrowanie danych lotu Micro-Cecorder 2097.Cascade – Nero Research Site Lokalizacja 2

Niemal na środku mapy jest miejsce w kształcie koła, które jest przekraczane między drogą. Zaledwie kilka kroków od niego zobaczysz masywny most, w którym przechodził pociąg.Jeśli podążasz tą ścieżką do końca, natkniesz się na nową witrynę, która czeka na ciebie z łupem, wtryskiwaczem nero i Black Box nagrywanie 1001.

Cascade – Nero Research Site Lokalizacja 3

Umieszczony na dalekiej wschodniej stronie regionu, natkniesz się na gniazdo infestacji na cmentarzu pionierskim (chyba że byłeś wystarczająco inteligentny, aby to już oczyścić), a zobaczysz małą kabinę.

Podążaj za nią ścieżką do otwartego pola i skieruj się w kierunku lewej strony. Zobaczysz gigantycznego generatora wraz z niektórymi zapasami. Idź dalej, aż będziesz w jaskini.

Nie martw się o wrogów w środku. Po prostu sprintu, dopóki nie dojdziesz do końca, aby wziąć wtryskiwacz Nero i Uwaga pola badawczego 9791

Cascade – Nero Research Site Lokalizacja 4

Ten jest po przeciwnej stronie, w prawo w lewym górnym rogu regionu. Zbliż się do lokalizacji na mapie, a usłyszysz Deacon czyta znak: kopalnia białego króla.Będzie horda w środku, ale to powiedziawszy, dla nas nie było – ale nie ma tak samo ostrożnego. Gdy dojdziesz do końca, będziesz mógł uzyskać nowy wtryskiwacz Nero wraz z notatką badawczą 1677.Belknap – lokalizacja strony badawczej Nero 1

Będziesz musiał udać się do lewej strony regionu. W lokalizacji oznaczonej na mapie zobaczysz rampę, która prowadzi do kolejnej strony awarii. Zyskaj jak najwięcej prędkości i użyj azotu, gdy zbliżasz się do krawędzi, aby bezpiecznie dotrzeć na drugą stronę. Uważaj też, ponieważ może być paczka wilków wędrujących.Gdy wylądujesz, udaj się na prawą stronę i wspinaj się na górę. Jest wtryskiwacz Nero, wiązka łupów i rejestrowanie danych lotu 2041.Belknap – lokalizacja strony badawczej Nero 2

Na północ od poprzedniej strony badawczej będziesz musiał wejść do kolejnej jaskini. Niestety, ten nie jest tak przyjazny jak inni.Co gorsza, nie ma jednego ani dwóch freakerów, ale cała horda Czekam na diakona. Pamiętaj, aby wziąć najlepszą dostępną broń wraz z Mołotowami, a kiedy ją wyczyścisz, nie zapomnij złapać wtryskiwacza Nero wraz z nagraniem w dziedzinie badań 1577.Lost Lake Lake – Nero Lokalizacja Lokalizacja 1

Oprócz lokalizacji punktów kontrolnych Nero, jest jeden wtryskiwacz Nero, który nie jest ich częścią i można go łatwo przegapić. Podczas wędrując przez południe od regionu Lost Lake, natkniesz się na lokalizację, która nie jest zbyt jasna na mapie, i można uzyskać do nich dostęp tylko za pomocą rampy z rowerem.Może się wydawać, że azot jest tutaj obowiązkowy, ale jeśli już zaktualizowałeś rower (lub przynajmniej zwiększysz jego prędkość), powinieneś być gotowy. Staraj się zyskać jak najwięcej przyspieszenia z drogi na drodze, a następnie wskocz na drugą stronę.

Zobaczysz witrynę katastrofy z helikopterami, a jeśli wybierzesz trasę w prawo, ognisko stanie się widoczne. Miejsce jest puste, więc nie martw się o spotkanie z żadnymi wrogami tutaj. Po prostu splądrowaj wszystko tam i idź ścieżką, aż zobaczyły kolejną z tych walizek, niosąc dodatkowy wtryskiwacz Nero.Lost Lake Lake – Nero Research Lokalizacja 2

Ten jest naprawdę łatwy i można go znaleźć w prawym górnym rogu regionu. Udaj się tam, a zauważysz jaskinię wraz z małym wzgórzem z boku z tym słodkim, słodkim białym pudełkiem trzymającym wtryskiwacz Nero. Aha, i jest też notatka badawcza 1960. Nie przegap tego.Iron Butte – lokalizacja strony badawczej Nero 1

W lewym rogu regionu będziesz mieć kolejną z tych ramp, aby przejść do innego miejsca katastrofy. Pamiętaj, aby zobaczyć dokładnie, gdzie zaczyna się ścieżka, ponieważ możesz łatwo skończyć w pobliskim obozie Rippers.Na wzgórzu znajdziesz wtryskiwacz Nero, a jeśli zrabujesz ciało na żółtym garniturze, da ci zamówienie witryny Nero-TS-03-900SQM. I to wszystko dla Iron Butte.

Lake Crater Lake – Nero Research Lokalizacja 1

Tak długo, jak miejsca badawcze rozproszone po mapie, niektóre wtryskiwacze Nero można znaleźć po głównych opowieściach. Ten konkretny zabierze cię do jaskini wypełnionej biegaczami, ale tuż przed wejściem do ich jaskini zobaczysz wtryskiwacz nero po lewej stronie.Lake Crater Lake – Nero Research Lokalizacja 2

Dostaniesz to po prostu po głównej historii, ale jeśli przegapiłeś ją za pierwszym razem, idź w kierunku lokalizacji pokazanej na mapie i poszukaj kabin tuż przed wejściem do kopalni.Będziesz chciał zabrać prawą stronę i wejść tam, co doprowadzi Cię dokładnie do wtryskiwacza Nero i notatki na temat badacza – 2072. Jeśli tylko pójdziesz inną ścieżką, po prostu poszukaj czerwonego flary przed wyjściem, chociaż jest prawdopodobne, że Deacon skomentuje znalezienie latarni nero.

Lake Crater Lake – Nero Research Lokalizacja 3

W pobliżu poprzedniej witryny natkniesz się na ścieżkę dodatkową, która zaczyna się od kilku ciał zaśmieconych w ziemi.

Stamtąd zmierzaj albo na rowerze lub pieszo, a zobaczysz jaskinię. Zignoruj to całkowicie i zmierzaj prosto, aż do znalezienia kempingu. Tutaj zobaczysz nowego wtryskiwacza Nerona wraz z notatką naukową badacza – 1833.

Lake Crater Lake – Nero Research Lokalizacja 4

Ten jest na południu wyspy. Wyjdź na zewnątrz za pomocą głównej ścieżki stamtąd i udaj się na zachód do domów pokazanych na mapie. Wprowadź wielki, a znajdziesz wtryskiwacz Nero wraz z notatką pola badacza – 2069. Strzeż się tylko Newts na dachu, na wypadek, gdybyś był niski na zdrowiu.Lake Crater Lake – Nero Research Lokalizacja 5

Zaskoczenie: czeka na Ciebie kolejny skok, tym razem na małą wyspę po wschodniej stronie głównego obozowiska. Najpierw skieruj się na brzeg i poszukaj małej rampy.Wprowadź się na małą wyspę i poszukaj drogi do góry. Wraz z łupem z ciał znajdziesz kolejnego wtryskiwacza Nerona, a rejestrowanie danych lotu – 1787 można odebrać z helikoptera.Highway 97 – Lokalizacja strony badawczej Nero 1

Na szczęście ten jest dość prosty. Udaj się do oznaczonego miejsca i wejdź do jaskini.Nie ma żadnych niespodzianek, więc po prostu chodź i podnieś zarówno wtryskiwacz Nero, jak i nagranie w terenie – 2011.Highway 97 – Lokalizacja strony badawczej Nero 2

Kolejna jaskinia! Udaj się do zaznaczonego miejsca i poszukaj niebieskich graffiti na ścianie. Wejdź do środka w kierunku lewej strony. Jest inny wtryskiwacz Nero, wraz z notatką pola badacza – 2020. Zbliżamy się do końca listy.Highway 97 – Lokalizacja strony badawczej Nero 3

W przypadku zmiany tempa dotarcie do tej strony badawczej będzie wymagało skoku nie jednego, ale dwukrotnie za pomocą roweru. Udaj się do lokalizacji znaku i, jak zwykle, poszukaj struktury przypominającej rampy na ziemi. Wprowadź się na brzeg pierwszej wyspy i bez wysiadania z roweru, skieruj się w kierunku następnego z drugim skokiem.Gdy udało ci się dotrzeć do miejsca docelowego bez utraty roweru w wodzie, skieruj się w kierunku miejsca katastrofy dla nowego wtryskiwacza nero i zwabił ciało w pobliżu rejestratora danych lotu – 1377.

Highway 97 – Lokalizacja strony badawczej Nero 4

To jest koniec drogi, jaką znamy. Skieruj się w kierunku południowej strony regionu autostrady 97, aż przekroczysz ścieżki z złamanym mostem. Twoim instynktem będzie skakanie za pomocą rampy, ale zamiast tego zostaw rower i w jego stronę. Zarówno ostatni wtryskiwacz Nero, jak i notatka pola badacza – 1005 ukrywa się pod mostem. gratulacje!Days Gone Lista lokalizacji punktów kontrolnych Nero

Poniżej znajduje się pełna lista lokalizacji punktów kontrolnych nero – łącznie 12 – każda z lokalizacją wtryskiwacza Nero.

Cascade – Lokalizacja punktu kontrolnego Lake Lake Nero

Z O’Leary Mountain Safehouse, skieruj się na północ, używając ścieżki po prawej stronie lub po prostu przemierzając las. Zobaczysz punkt kontrolny Końskiego Nero.Ten na pierwszy rzut oka nie jest trudny, zbiornik paliwa ma rację, gdy pociąg się rozpocznie i jest kilka głośników na bunkrze. Ale chcesz powiedzieć z pociągu w jak największym stopniu, ponieważ istnieje horda wewnątrz.Cascade – Little Bear Lake Nero CheckPoint

Jeśli pojedziesz na północny zachód z obozu Copeland, znajdziesz punkt kontrolny Little Bear Lake Nero.Istnieje duża szansa, że często przechodzisz przez to podczas misji, więc nie martw się, że go zaginął. Zbiornik paliwa znajduje się w holowniczej władce na drodze, a także głośniki na dachu i w mniejszej kabinie pod mostem.

Cascade – Old Pioneer Cemetery Nero Punkt kontrolny Lokalizacja

Na dalekim północno -wschodniej części regionu kaskadowego znajdziesz stary pionierski cmentarz. Podążaj dalej drogą, a to doprowadzi do trzeciego i ostatniego punktu kontrolnego Nero tutaj. To dość proste, ale ma kilka rzeczy, o których należy pamiętać.Po przyjeździe będziesz chciał zająć się pierwszym głośnikiem, z którym się spotkasz. Jest na kabinie na środku drogi. Następnie przejdź do gigantycznego drzewa po prawej stronie i weź zbiornik paliwa, który jest tuż za nim.

Wróć do skłonności i przesuń się do podwórka. Strzeż się, ponieważ (przynajmniej w ciągu dnia) po drugiej stronie jest grupa wrogów. Ale z boku jest wygodnie umieszczony zbiornik gazu, więc po prostu strzelaj, a to zajmie większość z nich.

Załaduj generator, wejdź na dach i zaopiekuj się tym dwoma głośnikami. Teraz możesz go aktywować. Wewnątrz, wraz z innym wtryskiwaczem Nero i niektórymi materiałami, znajdziesz mobilne nagranie Medical United – 1111.Belknap – MARION FRIKS NERO KONTROLNICE Lokalizacja

Po wejściu do Belknap z północnego wejścia, natkniesz się na punkt kontrolny nero Marion Forks.Nie będziesz miał dużego problemu z tym, po prostu uważaj na trzeci głośnik w kabinie w pobliżu tunelu. Aha, a ten śliski zbiornik gazowy znajduje się na ciężarówce na głównej drodze.Belknap – Lokalizacja punktu kontrolnego Nero Pass Pass

Ten jest po południowo -zachodniej stronie mapy i jest trochę złożony.Na początek miejsce to czołgie się z rippersami, którzy będą strzelać na widok, a tu i tam jest kilku dziwaków. Innym problemem jest to, że zbiornik paliwa jest trochę poza zasięgiem wzroku, ale chciałbyś wziąć lewą stronę i szukać stosu zwłok, aby je znaleźć.

Idź do generatora na środku ulicy i włącz go, ale najpierw wyjmij wszystkie głośniki. Sprawdź linie pochodzące z bunkrów, ponieważ jest ich co najmniej pięć z nich, plus jeden w zamkniętym wejściu, które możesz zobaczyć blokowanie ścieżki. Nie ma sposobu na wspinanie się, więc po prostu zastrzel to.

Lost Lake Lake – Santiam Nero CheckPoint

Z Zaginionego Jeziora Iron Mike, idź na południe od głównej drogi.W środku zmierzaj w kierunku ukrytego punktu kontrolnego, który jest otoczony infestacją czterech gniazd. Lepiej byłoby to zrobić w ciągu dnia, aby uniknąć większego wroga niż zwykle.Wewnątrz generator można znaleźć, wchodząc z prawej strony miejsca, ponieważ drzwi ogrodzenia są zamknięte. Jeśli pójdziesz do dużego namiotu po lewej stronie, będziesz mógł odebrać zbiornik paliwa. Po ustaleniu upewnij się, że przygotuj Mołotowa, ponieważ brakujące bezpiecznik znajduje się w gnieździe w punkcie kontrolnym. Na koniec są tylko dwa głośniki, które można znaleźć na dachu bunkra.

Lost Lake – Old Sawmill Nero CheckPoint Lokalizacja

Wychodząc z Tunnela Santiam, skieruj się na wschód do starego strefy tartaku. Najlepiej jest unikać wjazdu na obwody tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ istnieje masywna horda wewnątrz. W tym celu po prostu przejdź po prawej stronie, aż będziesz mógł się wspinać i wejść do punktu kontrolnego.Zbiornik gazu znajduje się w jednym z namiotów, po prostu leżący na podłodze. Przejdź do generatora, ale uważaj, ponieważ jest tu około sześciu głośników. Cztery z nich są w zwykłych miejscach, podczas gdy inne można znaleźć w oświetleniu. Tutaj zależy od ciebie: możesz je zignorować, zrabować wszystko w środku i wykluczyć jak najwięcej, albo iść i strzelać wcześniej. Tak czy inaczej, upewnij się, że zaparkowano swój rower w pobliżu.

Są tutaj dwa MMU: jeden z nich ma wtryskiwacz Nero wraz z łupami, a drugi (do którego można uzyskać tylko tył, wychodząc z pierwszego) ma mobilne rejestr Medical United – 1301.

Iron Butte – Rogue Tunnel Nero CheckPoint

Zbliżamy się do ostatniego odcinka gry. Ale najpierw przejdź do tego punktu kontrolnego w żelaznym Butte. Jeśli przypadkiem dojdziesz do ostatniej misji, zanim się zamkniesz (gra poinformuje Cię), upewnij się, że wykonaj osobny zapis, aby nie przegapić tego po raz pierwszy. W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać, aż zakończysz grę.Ten jest łatwy, ale bądź przygotowany na stawienie czoła grupie rippers, aby się do niego dostać. Zbiornik gazu znajduje się z tyłu w pobliżu czarnej ciężarówki.

Uważaj teraz, ponieważ istnieje siedem głośników, o które należy się opiekować: dwa w każdej ciężarówce, dwa w lekkich doniczkach i jeden w kabinie, którą można znaleźć po głównej drodze. Po prostu podążaj za przewodami, a zobaczysz je.Teraz idź, aby aktywować generator, który zostanie zakłócony. Po prostu trzymaj kwadrat, aż będzie działać. Co zaskakujące, nie znajdziesz tutaj nagrania, ale mobilnego zamówienia na witrynę medyczną, TS-27-760GDQ, szczególnie.

Crater Lake – Spruce Lake Nero CheckPoint

Ten ma trochę wszystkiego i można go znaleźć na zachodzie na wyspę, podążając główną drogą na południe, a następnie kierując się na zachód, aż do lewego rogu.W wszystkich z nich jest kilka jednostek Nero, głośników i obóz bandytów. Uważaj jednak, ponieważ strzały prawdopodobnie ostrzeżą hordę To jest w tunelu.

Istnieją dwie puszki gazowe, ale najłatwiejsza do odebrania znajduje się w pustym MMU. Idź do generatora, który również zostanie zagrodzony, i trzymaj kwadrat, aż zostanie aktywowany. Ale zaskoczenie! Będziesz też potrzebować flary.

Przejdź do skrzynki Flare i aktywuj podpowiedź. Aby zaoszczędzić trochę czasu, lokalizacja znajduje się za pierwszym dużym namiotem, w którym przechodzisz, po lewej stronie.

Po przywróceniu go i wszystko jest aktywowane, wejdź do środka, aby znaleźć kolejnego wtryskiwacza Nero, a także mobilną jednostkę medyczną rejestrującą 1683.Crater Lake – Lokalizacja punktu kontrolnego Nero wulkanicznego Scenic Nero Nero

Ten może na początku wydawać się bryza. Możesz go znaleźć w prawej górnej części mapy, biorąc wyspę ponownie jako centrum.Podążaj główną drogą, a następnie zacznij kierować się na wschód, aż przekroczysz rzekę. Jeśli zobaczysz małe jezioro, które rozbija się na dwie mniejsze ścieżki, jesteś tylko kilka kroków od niego.

W pobliżu nie ma żadnych wrogów i musisz wypełnić generator tylko raz. Strzeż się tylko głośników, ponieważ istnieją dwa posty (jeden na początku, a drugi na końcu drogi, nie można ich przegapić) wraz z kilkoma powyżej każdego MMU.

Po ustaleniu zbiornik paliwa znajduje się tuż u boku szkolnego. Zapal ten generator i wejdź do dwóch MMU: pierwszy dostaniesz wtryskiwacz Nero wraz z łupem, a drugi ma mobilną jednostkę medyczną rejestrującą 1682.

Highway 97 – Chemult Community College Nero CheckPoint

Aby uzyskać dostęp do tego, będziesz musiał wykonać misję „Czy mogę cię o coś zapytać?„I podążaj za tym. Obszar nie zostanie wcześniej odblokowany. Punkt kontrolny jest prawdopodobnie największy na liście, obejmujący całe boisko piłkarskie wraz z namiotami rozrzuconymi po całym miejscu. Aha, i jest 8 głośników, którymi należy się zająć.

Ponieważ w pobliżu jest wielu wrogów, najlepszym sposobem na podejście jest dbanie o te otaczające MMU (jak zwykle umieszczone na dachach) i wykorzystaj resztę jako rozproszenie uwagi.

Zbiornik paliwa można znaleźć między niektórymi zniszczonymi namiotami, a będziesz chciał zbliżyć się do bramki, aby znaleźć generator. Zapal go i przygotuj się do znalezienia bezpiecznika. Jak zwykle, podążaj żółtą ścieżką do skrzynki bezpieczników, a następnie kieruj się w kierunku, w którym podkreśla.

Nie jest daleko i można go znaleźć w metalowym pudełku w namiocie. Wróć, wstaw brakujące bezpiecznik, a będziesz cały zestaw.Teraz wejdź do MMU, aby znaleźć mobilną jednostkę medyczną nagrywanie 0805. Wróć ponownie i wprowadź drugą jednostkę, w której wraz z kilkoma zapasami będzie na Ciebie czekać inny.

Autostrada 97 – Pilette Bridge Nero Checkpoint Lokalizacja

Przynajmniej ostatni punkt kontrolny Nero znajduje się również na autostradzie 97. Ten jest łatwy, ale jest coś z głośnikami. Jest horda bardzo blisko tego obszaru, a niektóre z nich są przywiązane do lekkich doniczek. Możesz albo ryzykować, strzelając do nich, albo zostawić je jako rozrywkę.

Pamiętaj, aby odciąć głośniki, które znajdują się na MMU, i po prawej stronie kabiny po wejściu do punktu kontrolnego. W rzeczywistości zbiornik gazu znajduje się tuż za kabiną, a generator można znaleźć po prawej stronie.

Po prostu skręć z niego, aby wejść, aby wejść. Wewnątrz MMU będziesz mieć wtryskiwacz Nero wraz z mobilną jednostką medyczną rejestrującą 1685.

Szukam więcej rzeczy do zrobienia? Nasz Lokalizacje Horde Lays może pomóc.

How do you rate Days Gone Lokalizacje witryn badawczych Nero, lokalizacje punktów kontrolnych Nero i wyjaśnione lokalizacje wtryskiwaczy Nero ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *