Dead by Daylight Fani Niezadowolony model Hellraiser to NFT

Startseite » Dead by Daylight Fani Niezadowolony model Hellraiser to NFT
21. lutego 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Dead by Daylight Otrzymuje krytykę online po wiadomościach jej modelu postaci pinhead, wprowadzony w najnowszej zawartości Hellraiser, został udostępniony dla NFTS.

Zachowanie programistów w trybie wieloosobowym interaktywne udostępniło na Twitterze, że współpracował z firmą o nazwie Boss Protocol „przez kilka miesięcy w celu dostosowania modeli w grze do użytku jako NFT”.

Według Strona FAQ zachowania, Protokół Bossa pracował z grach zespołowych „Who Kontrola pewne interaktywne prawa do Hellraiser z Park Avenue Entertainment ”.


Zachowanie współpracowało z protokołem BOSS przez kilka miesięcy w celu dostosowania modeli w grze do użytku jako NFTS i zatwierdziło je przed wydaniem pinhead w DBD. NFT mają szansę przyznać dostęp do #Hellraiser Rozdział DBD. fotka.świergot.com/3zzkq3upyn

— Dead by Daylight (@DeadbyDaylight) 18 października 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Pinhead NFT, na podstawie Model postaci Dead by Daylight jest częścią kolekcji Boss Protocol Masters of Horror NFT, jak szczegółowo opisano jego strona internetowa. Wybierz NFTS zapewni dostęp do rozdziału Hellraiser w Dead by Daylight.

Zachowanie FAQ wyjaśnia, że za NFTS żadna treść nie jest zablokowana. „NFT istnieją jako unikalne cyfrowe kolekcje i mają dodatkowe korzyści, takie jak nagradzanie niektórych właścicieli podpisanych przedmiotów kolekcjonerskich oraz inne korzyści, które zostaną ujawnione i dostarczone w przyszłości”, czytamy.

Deweloper wyjaśnia również, że NFTS nie odblokuje głosu Douga Bradleya w grze, mimo że nagrywa linie dla NFTS, a nie gry. Ponadto NFT nie są powodem, dla którego niektóre linie głosowe Pinhead zostały odcięte z gry – gracze świetnie się bawili „Przyszedłem” Przed usunięciem.

Od czasu, gdy pojawiły się wiadomości, Behavior wydało oficjalne oświadczenie. „Słyszymy i rozumiemy obawy, które podnieśliście o NFTS. Absolutnie zerowa technologia blockchain istnieje Dead by Daylight. Nigdy nie będzie. Behavior Interactive nie sprzedaje NFT ”, czytamy.

Chociaż jest to technicznie prawdziwe, deweloper nadal jest współwinny, a inna firma udostępnia swoją postać jako NFTS.

Fani gry są niezadowoleni z reakcji zachowania. Od tego czasu publikowali negatywne recenzje gry na Steamie, wierząc, że sfinansowali NFT i zacienione praktyki biznesowe. Wielu wymaga również zwrotów.

Steam zakazał wszystkich gier związanych z blockchainami i NFTS z platformy. Zaktualizowane reguły Valve stwierdzają, że aplikacje oparte na technologii blockchain „które wydają lub pozwalają na wymianę kryptowalut lub NFTS” nie powinny być publikowane.

Wydaje się, że zachowanie się to porusza, fakt, że NFT nie są bezpośrednio sprzedawane w grze, ani nie zawiera technologii blockchain. Jednak gracze są rozczarowani skojarzeniem firmy z praktyką, którą wielu uważa za oszustwo.

How do you rate Dead by Daylight Fani Niezadowolony model Hellraiser to NFT ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *