Dead by Daylight Ujawnia nowego zabójcę z Ringu

Startseite » Dead by Daylight Ujawnia nowego zabójcę z Ringu
21. lutego 2024
2 minutes
68

By Jhonny Gamer

Następny Dead by Daylight zabójca został ujawniony.

Sadako Rising to następny rozdział, który został dodany do gry, oparty na kultowym japońskim horrorze Ringu – jak wcześniej informowano.

Sadako to nowy zabójca, znany w grze jako Onryō, Who Fani horroru rozpoznają za czołganie się ze studni i telewizorów.


Dołączy do niej także nowy ocalały: Yoichi Asakawa, jedyny bohater w serii Ringu, który kiedykolwiek przeżył mściwą próbę Sadako. Dopasowywanie.

„Ringu wprowadza psychologiczny horror do naszej gry, która bardzo różni się od stylu Slashera, do którego są przyzwyczajeni. Mogą spodziewać się, że Sadako będzie przybył z przerażającą i zaskakującą mechaniką rozgrywki, której nie można znaleźć u innych zabójców ” – mówi Dave Richard, dyrektor kreatywny. „Ocalałymi, uważaj, ona cię przerazi!”

Reiko iMayasu, producent Kadokawa Corporation, która jest właścicielem Rinu, dodaje: „Jestem bardzo zaszczycony, że ta bardzo kultowa postać horroru z Japonii wkroczy na mgłą. Sadako z długimi czarnymi włosami i białą sukienką, jest tragiczną kobietą, piękną i godną, ale wciąga cię w jej cichy terror.

” Zespół Dead by Daylight wykonała świetną robotę, reprezentując swoje cechy w grze. Jestem przekonany, że będzie to rozdział inny. Oprócz nowego zabójcy Sadako, istnieje wiele innych przedmiotów, które wywołują świat Ringu. Mam nadzieję, że gracze będą zachwyceni, widząc, jak pasują do gry, podczas gdy drżą na ich widok.”

Sadako Rising będzie kontynuował historię Asakawy, która została po raz pierwszy przedstawiona jako chłopiec w oryginalnym filmie Ringu z 1998 roku.

“Zaufanie Kadokawa, aby zakończyć historię Yoichi Asakawy, jest dla mnie jednym z największych zaszczytów – mówi Richard. „Wybór w końcu ujawnienia długoterminowej nieoczekiwanej historii za pośrednictwem gry wideo to odważna decyzja, która mówi o znaczeniu naszego medium w dzisiejszej popkulturze.”

Sadako Rising będzie dostępny od 8 marca na wszystkich odpowiednich platformach: This’s Steam, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Epic Games Store, Windows Store, Nintendo Switch i Stadia.

How do you rate Dead by Daylight Ujawnia nowego zabójcę z Ringu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *