Dead IslandWydawca mówi, że ponad pięć milionów sprzedaży udowadnia, że nowy adres IP może odnieść sukces

Startseite » Dead IslandWydawca mówi, że ponad pięć milionów sprzedaży udowadnia, że nowy adres IP może odnieść sukces
21. lutego 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Dead Island sprzedał ponad pięć milionów egzemplarzy, ogłosił Koch Media.

To globalna sprzedaż wersji detalicznych i cyfrowych od czasu rozpoczęcia gry we wrześniu 2011. Koch, spółka macierzysta Dead Island Wydawca Deep Silver, powiedział, że Zombie Kill 'Em Up nadal cieszy się dużą sprzedażą dzisiaj.

Szef Koch Klemens Kundratitz wytrysnął: „Podczas gdy inni koncentrują się na stale rosnących budżetach rozwojowych i napędzających komunikatach marki poprzez balonowe wydatki marketingowe, głębokie srebrne stoiska na trafienie Zeitgeist, innowacje i świeżą rozgrywkę.

„Dead Island ma niezwykle aktywną i entuzjastyczną społeczność i cieszymy się, że możemy powitać pięci milionowego gracza w świecie Banoi. To po raz kolejny dowodzi, że zapuszczenie się do nowych wód pod względem publikowania gier ma znaczenie dla sukcesu i że nawet pod koniec cyklu konsolowego nowe adres.”

Dyrektor handlowy Kocha Menno van der Bil powiedział, że sprzedaż Dead Island była „dobrym omenem” dla prognozowanej sprzedaży obserwacji Dead Island Riptide, ukaże się w kwietniu.

„Ciągły sukces Dead Island udowodniła, że jesteśmy na dobrej drodze z naszą ogólną strategią IP dla głębokiego srebra – powiedział. „Dalsze nowe adresy IP o innowacyjnym kątu, a może nawet zaskakującego dotyku można oczekiwać od głębokiego srebra.”

Koch niedawno wzmocnił swoje portfolio z zakupem Saints Row IP i prawa do publikacji do metra: Ostatnie światło od teraz nieistniejące wydawcy THQ.

How do you rate Dead IslandWydawca mówi, że ponad pięć milionów sprzedaży udowadnia, że nowy adres IP może odnieść sukces ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *