Dead Rising 2

Startseite » Dead Rising 2
22. lutego 2024
4 minutes
35

By Jhonny Gamer

W „Wily Travel” to komputery PC i LCD używane do zarezerwowania niezliczonych wakacji na letnie budżetowe wakacje. W „twórcach małżeństwa” to naszyjniki i bransoletki, błyszczące granulki na wystawie pod szklanym blatem. W „Atlantica Casino” są to wysokie krzesła, na których patroni kiedyś siedzieli i grali w automatach, lub odrzucone torebki wokół nich, ciężkie monety i makijaż. W „Bennie Jack’s Barbecue Shack” to plastikowe tace do serwowania, w „Venus Touch”, butelki szamponu i farbowania włosów, w „Knokonutz Sport. W „Toy Manor” jest to COCK COCC RC z ostrymi, rytmicznymi ostrzami, które mogą wyciąć głowę od człowieka.

Dead Rising 2 zmienia sposób, w jaki robisz zakupy. W tym nocnym terenie renderującym supermarket, pytanie, na podstawie którego oceniany jest jakikolwiek potencjalny zakup?„lub” czy ten produkt oferuje wartość dla pieniędzy?„Raczej tak jest:„ Jak szybko byłbym w stanie z tym zombie z zombie?„W przypadku butelki szamponu odpowiedź brzmi: naprawdę długi czas.

Dla George’a Romero centrum handlowe było idealną lokalizacją dla apokalipsy zombie, ponieważ rutyna, cywilizowana znajomość, gdy jest używana jako tło do powstania zwłok, wykorzystywało abstrakcyjny horror w przyziemnym i codziennym. Ale w Dead Rising 2, centrum handlowe nie zostało wybrane jako komentarz do martwych amerykańskich konsumpcjonizmu, ani nawet jako stereotypowy ukłon wobec filmowej tradycji zombie. Raczej został wybrany dla smorgasborda broni, którą oferuje.Gdzie indziej możesz znaleźć gitarę elektryczną, stojak z żebrami i łańcuch łańcuchową w tak bliskiej odległości od siebie? W medium, które wykorzystuje pistolety jako główny sposób interakcji gracza, szansa na powstrzymanie głowy zombie z sześciometrową nowatorską butelką alkoholową jest czymś, co można świętować. Centrum handlowe zostało wybrane dla korzyści, które oferuje systemy gry, a nie jej historia. Okazuje się, że różnorodność jest przyprawą śmierci.

To jest gra o uderzeniu, krojeniu, piłowaniu lub strzelaniu do jęków zialu z okrutnym, śmiesznym, zabawnym lub ironicznym przedmiotom codziennym. I te interaktywne czasowniki – głupie, tępe i głupie – zapewniają krótkoterminową satysfakcję w martwym wzroście 2. Ścigasz się, aby zobaczyć, jakie skarby zaimprowizowaną broń są dosłownie w sklepie za każdym rogiem, po czym chichoczą z głupotą, jakim jest ich użycie przeciwko hordzie, gdy ubrany w jednoczęściowy dorastanie dziecka lub cokolwiek innego nowości, który zaklejełeś z centrum handlowego. Wprowadzenie pokoi konserwacyjnych, w których można połączyć dwa przepisane przedmioty, aby stworzyć broń drań, tylko zwiększa potrzebę eksperymentowania z narzędziami morderstwa nieumarłych.

Ale jest też wolniejszy rytm gry, w ogóle bardziej honorowe bicie serca popychające cię przez martwe żyły Rising 2. Nie można zaprzeczyć, że jest to gra namoczona w młodości: Gauche One Liners, utrzymujące się ujęcia nóg postaci, zombie Pratfalls i radośnie niedojrzały spektakl przyczyny i efektu, cykl rozgrywa się za każdym razem, gdy znajdziesz nowyobiekt swojego arsenału, zanim wypróbował go na najbliższej głowie zombie. Ale ponad to, Dead Rising 2 to gra dla graczy z kompleksem zbawicielskim.


Na najbardziej podstawowym poziomie narracji i systemowej musisz uratować Chucka Greene. Były mistrz Motocross, którego ty Kontrola dla 72-godzinnego cyklu gry musi przetrwać rzucanie nieograniczonego tłumu zombie, w przeciwnym razie nie ma gry do gry. Bardziej metaforycznie istnieje również jego reputacja, aby uratować, ponieważ na początku gry jest sformułowany na wybuch zombie;Fabryk z CCTV wyciekł na lokalny kanał informacyjny, który ma na sobie jako pochodzenie epidemii. Podstawowe siedem faz gry, czy gonisz prawdę za wybuchem, próbując wyczyścić imię Greene’a przed przybyciem wojska.

Następnie potrzebując zbawienie, jest córka Greene’a, która spędza większość gry schwytanej w bezpiecznym domu w krańcach centrum handlowego. Chociaż jest całkowicie bezpieczna przed samymi zombie, stara rana oznacza, że wymaga dawki Zombrex co 24 godziny, aby pozostać małą dziewczynką. Nie znajdzie ani nie kupuj nowej dawki Zombrex każdego dnia, a ona zamieni się w małą zombie, a w późniejszym wyniszczającym żalu Greene’a historia wybuchu pozostanie nieopisana.

How do you rate Dead Rising 2 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *