Dead Space Break Room Codes, w tym Sea Shanty Cheat Code

Startseite » Dead Space Break Room Codes, w tym Sea Shanty Cheat Code
22. lutego 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Choć w dużej mierze wierne oryginałowi, Dead Space Remake ma kilka poprawek i dodatków, w tym nieoczekiwane Secret Break Room kody Możesz wejść, aby uzyskać unikalne nagrody – jak raczej ponury Sea Shanty.

Te wielkanocne jaja są wystarczająco interesujące samodzielnie, ale mogą również nagrodzić węzły, aby poprawić twój garnitur lub broń, i pomóż zakończyć kolekcje dzienników tekstu i audio.

Aby uzyskać te nagrody, musisz wykonać określoną sekwencję działań we właściwym obszarze, więc wymieniliśmy Lokalizacja pomieszczenia na przerwy, wraz z Wszystkie kody pokoi przerwy W Dead Space , włączając Sea Shanty Secret Code.

Na tej stronie:


Dead Space Remake – DF Tech Review – Tak wygląda najlepszy w swojej klasie remake.

Dead Space Break Room Codes i Sea Shanty wyjaśniono

Aby odblokować morskie tajne jajko wielkanocne i inne nagrody w Remake martwa przestrzeń, musisz Wykonuj tajne kody, stojąc w czerwonym okręgu w pokoju przerwy.

Istnieją tylko dwa sposoby wykonania tajnego kodu, a to przez tupanie lub walkę. Kiedy tupisz i walisz w prawidłowej sekwencji wewnątrz okręgu, nagroda odrodzi się w pomieszczeniu Break.


Chociaż możesz zobaczyć te kody pokoi, jeśli chcesz wypracować kody dla siebie, możesz znaleźć dwa kompletne kody pokoi w:

  • Kapitan b. Pokój Mathiusa w dzielnicach załogi wykonawczej, piętro 3.
  • Wewnątrz okręgu w pokoju przerwy.
Trzeci kod pokoi przerwy nagradza Cię shanty, ale jest rozkładany na sześć kawałków wokół Ishimury. Z podziękowaniami Błazna na YouTube Za pomoc w wypełnieniu niektórych pustych pustek, oto gdzie znaleźć wszystkie Sea Shanty Code w Dead Space :

  • Mining – Zatoka konserwacji sprzętu.
  • Communications Hub – Konserwacja gondoli.
  • Most – magazynowanie oczyszczania wody.
  • Kwatery załogi – za tramwajem w dzielnicach załogi.
  • Hydroponika – wieża chłodnictwa.
  • Flight Deck – Flight Centrum kontroli.

Kolejną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na temat wprowadzania kodów pomieszczeń Breaks, jest to, że mogą nie działać Dopóki nie dotrzesz do rozdziału, w którym miałeś znaleźć kod. Niektórzy zgłosili, że kody działały dla nich po osiągnięciu rozdziału 8, ale może to być również rozdział 10, ponieważ odkryjesz pokój kapitana w dzielnicach załogi.

Jeśli kod Sea Shanty nie działa dla Ciebie, być może będziesz musiał najpierw ukończyć grę.

Dead Space Lokalizacja pomieszczenia na przerwy

Aby wprowadzić tajne kody i ubiegać się o nagrody, najpierw musisz znaleźć pokój przerwy.

Pokój Break znajduje się na Piętro 3 obszaru mostu W Dead Space. Uzyskujesz do niego dostęp, używając windy „Systemy administratora i komórek” w głównym atrium mostu.


Po wyjściu z windy wyjdź z pokoju, gdzie znajdziesz pokój przerwy przez drzwi tuż po prawej stronie.

Nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do mostu i pomieszczenia na przynajmniej rozdział 4, kiedy historia cię tam zabierze. Pamiętaj jednak, że może być konieczne dotarcie do niektórych części w historii, zanim wprowadzenie kodów zadziała.

Teraz, gdy znalazłeś pokój, nadszedł czas, aby wprowadzić te tajne kody!

Możemy pomóc Ci poprowadzić Cię przez Ishimurę z naszą bronią i garnitur Lokalizacje, lokalizacje fragmentów markerów dla tajnego zakończenia, Secret Break Room kody, Poziomy usuwania bezpieczeństwa, Mistrz Override, metody naukowe Pokochanie boczne i lokalizacja Peng Treasure. Mamy również rozwiązania do satelitów Comms Array i wirowanie łamigłówki, lista trofeum i osiągnięć, i strategie, jak pokonać myśliwy, Lewiatan, i pozostałość Lewiatana Szefowie.

Wszystkie kody pokoi w czasie Dead Space

Może być jeszcze więcej kodów do odkrycia, ale do tej pory znaleźliśmy trzy kody pokoi, z wielką podziękowaniem dla Błazna na YouTube do składania trzeciego tajnego kodu.


Pamiętaj, że musisz wykonać kody poniżej, stając w czerwonym okręgu w pokoju przerwy przez cały czas. Nie wyjdź poza okrąg w dowolnym momencie, bo to nie zadziała.

Z „s” oznacza „tomp” i „m”, co oznacza „w zwarciu”, oto jest Każdy kod pokoju z przerwami w Remake martwa przestrzeń :

Break Room Code
Nagroda
M, M, S, M, M, S, S, M, M, M, S, S, S, S, S, S Węzły x2
M, S, S, S, M, S, M, S, S, S, M, S, S, S Tajemniczy dziennik tekstu
M, S, M, M, S, M, S, M, M, M, M, S, S SEA Shanty Audio Log

Baw się dobrze, słuchając morskiej shanty!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate Dead Space Break Room Codes, w tym Sea Shanty Cheat Code ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *