Dead Space Master zastępuje lokalizacje platform dla „nie jesteś autoryzowanym” misja poboczna

Startseite » Dead Space Master zastępuje lokalizacje platform dla „nie jesteś autoryzowanym” misja poboczna
22. lutego 2024
6 minutes
36

By Jhonny Gamer

Musisz znaleźć Master zastępuje lokalizacje platform jako część „Nie jesteś autoryzowany” poboczny zadanie Aby uzyskać specjalny prześwit potrzebny do otwarcia zamkniętych drzwi i pojemników w Dead Space przerobić.

Poziomy usuwania bezpieczeństwa są inaczej, ponieważ są nabywane w ramach głównej historii.

Aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej zasobów i pomocne schematy, szczegółowo opisaliśmy gdzie znaleźć wszystkie mistrzowskie lokalizacje platformy W Dead Space poniżej.

Ten przewodnik dotyczy tylko remake’u, ponieważ w oryginalnej grze nie ma zastąpienia mistrza.

Na tej stronie:


Dead Space Remake – DF Tech Review – Tak wygląda najlepszy w swojej klasie remake.

Jak uzyskać zastąpienie mistrza Dead Space

Aby uzyskać zastąpienie mistrza Dead Space, musisz Znajdź siedem platform członków załogi Ishimura, a następnie zrób główny kod w gnieździe kapitana na moście.

Będziesz mógł zebrać wszystkie mistrzowskie platformy zastępcze, gdy dotrzesz do obszaru załogi w rozdziale 9.

Możesz znaleźć platformę Dallas w rozdziale 7 i spróbować otworzyć mistrzowskie zastąpienie zamknięte drzwi, aby rozpocząć powiązane misja poboczna „nie jesteś autoryzowana” lub możesz wchodzić w interakcje z konsolą w gnieździe kapitana.

Chociaż można znaleźć platformy przed podniesieniem misji pobocznej, najpierw zalecamy uruchomienie „nie jesteś autoryzowany”, ponieważ pozwala to śledzić dokładną lokalizację każdego zestawu za pomocą lokalizatora.

Po zbudowaniu głównego kodu zastępowania w gnieździe kapitana, uzyskasz dostęp do wszystkich zamkniętych drzwi Dead Space, abyś mógł uzyskać więcej zasobów i schematów broni.

Hangar Nadzorca Voelkner Rig Lokalizacja dla mistrza zastąpienia Dead Space

REGID VOELKNER FOR MASTER OVERRIDE Znajduje się martwa przestrzeń W locie talii Hangar Bay – obszar towarowy statku, na podłodze 1. Jest w sekcji zero-g na zewnątrz statku, w pobliżu zbiornika tlenu na północy.

Jeśli wycofujesz się, aby zdobyć sprzęt Voelknera, nie możesz podążać za wskazówkami lokalizatora, ponieważ drzwi do pokładu lotu zostaną zamknięte. Zamiast tego wyjdź przez drzwi naprzeciwko zamkniętego i skręć w lewo. Przejdź przez te drzwi i zamiast tego podążaj jego ścieżką do platformy.

Możesz odblokować drzwi pokładu lotu, zmieniając układankę za obwód za gigantycznymi wentylatorami z powrotem na taki, jaki byli. To prowadzi z powrotem do pokoju koncentratora ze sklepem i zapisem stacji.

Kierownik górnictwa Dallas Rig Lokalizacja dla mistrza zastąpienia Dead Space

Platforma Dallasa dla mistrza zastąpienia Znajduje się martwa przestrzeń w obszarze wydobywczym statku w ramach historii w rozdziale 7. Tutaj otrzymujesz poziom 3 poziomu bezpieczeństwa 3.


Główny inżynier Rosseau Rig Location for Master zastąpi Dead Space

Rosseau’s Rig for Master zastąpi Znajduje się martwa przestrzeń w małej pomieszczeniu magazynowym obszaru inżynieryjnego statku, na podłodze 5. Potrzebujesz poziomu zabezpieczenia 3 Aby otworzyć drzwi, więc najwcześniej można dostać Rosseau’s Rig na końcu rozdziału 7.

Comms Officer Bailey Rig Lokalizacja dla Mistrza zastąpienia Dead Space

Bailey’s Rig for Master zastąpi Znajduje się martwa przestrzeń w Comms Kontrola pomieszczenie obszaru komunikacyjnego statku, piętro 2. Możesz otrzymać platformę Baileya w rozdziale 8 przed lub po naprawie tablicy komunikacji.

Pierwszy oficer biały platforma dla mistrza zastąpienia Dead Space

White’s Rig for Master zastąpi Znajduje się martwa przestrzeń na zewnątrz w zero-g przez armaty reklamy w moście statku, na podłodze 6. Być może będziesz w stanie uzyskać to w rozdziale 4 po użyciu armat reklam, ale zauważyliśmy to dopiero po odebraniu misji pobocznej „.

Przełożony tramwaj Benson Rig Lokalizacja dla mistrza zastąpienia Dead Space

REG BENSON do mistrza zastąpienia Znajduje się martwa przestrzeń w korytarzach tramwajowych obszaru mostu statku, na podłodze 4. Dostęp do niego jest do niego drzwi do kółek załogi po prawej stronie sklepu w moście lub podróżując przez dzielnice załogi po uzyskaniu dostępu do obszaru w tramwaju.

Najwcześniejszy, jak możesz dostać platformę Bensona w rozdziale 9.

Możemy pomóc Ci poprowadzić Cię przez Ishimurę z naszą bronią i garnitur Lokalizacje, lokalizacje fragmentów markerów dla tajnego zakończenia, Secret Break Room kody, Poziomy usuwania bezpieczeństwa, Mistrz Override, metody naukowe Pokochanie boczne i lokalizacja Peng Treasure. Mamy również rozwiązania do satelitów Comms Array i wirowanie łamigłówki, lista trofeum i osiągnięć, i strategie, jak pokonać myśliwy, Lewiatan, i pozostałość Lewiatana Szefowie.

Lokalizacja dowódcy porucznika Holt Rig na mistrza Dead Space

Jest to jeden z trudniejszych platform do znalezienia w misji pobocznej „Nie jesteś autoryzowanym”, ponieważ wymaga wielu kroków.

Holt’s Rig for Master zastąpi Znajduje się martwa przestrzeń na zewnątrz w komorze Wschodniej Whol of the Hydroponics obszaru statku, na podłodze 3. Jednak, aby go odkryć, najpierw musisz zniszczyć cztery worki na mackach pokrywających pokój.

Pierwsza lokalizacja sac macle

Pierwszy worek, który musisz zniszczyć, aby pozbyć się macków na platformie Holta, znajduje się nad miejscem platformy, gdy wchodzisz do pokoju na podłodze 3.

Druga lokalizacja SAC Macle

Drugi worek, który musisz zniszczyć, aby pozbyć się macków na platformie Holta, znajduje się na podłodze 3, ale Musisz użyć windy, aby zejść na podłogę 2, aby strzelać do niej. Uważaj na brutal, który zaatakuje się, gdy tylko dotrzesz na drugie piętro po raz pierwszy.

Lokalizacja Trzeciego Macka

Trzeci worek, który musisz zniszczyć, aby pozbyć się macków na platformie Holta, jest dostępny dopiero po aktywacji Zero-G.

Aby to zrobić, włóż niebieską baterię do czerwonego szczeliny przy wyłączniku na podłodze 2. Następnie wybierz kartę pokładową z pokoju naprzeciwko i wyłącz grawitację od wyłącznika.


Możesz teraz latać na podłogę 4, aby zneutralizować wderz, a następnie strzelać do trzeciego worka macki.

Czwarta lokalizacja SAC Macle

Czwarty i ostatni worek, który musisz zniszczyć, aby pozbyć się macków na platformie Holta, jest teraz widoczny naprzeciwko lokalizacji platformy, gdy wchodzisz do pokoju na podłodze 3.

Możesz teraz przejść do platformy Holta na podłodze 3 komory Wschodniej, aby dodać ją do swojej kolekcji.

Powodzenia w znalezieniu wszystkich platform mistrza zastępowania Dead Space!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate Dead Space Master zastępuje lokalizacje platform dla „nie jesteś autoryzowanym” misja poboczna ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *