Dedykowane Zelda: Breath of the Wild Player dzieli imponujące odkrycie klanu Yiga

Startseite » Dedykowane Zelda: Breath of the Wild Player dzieli imponujące odkrycie klanu Yiga
22. lutego 2024
2 minutes
37

By Jhonny Gamer

Jedna wyjątkowo oddana legenda Zelda: Breath of the Wild gracz poszedł o krok dalej i odkrył trochę znanego wykorzystywania klanu Yiga.

Okazuje się, że ci „podróżnicy”, którzy śmieją się Hyrule, ale w rzeczywistości są członkami klanu Yiga w przebraniu, są w rzeczywistości „złymi bliźniakami” innych mieszkańców znalezionych na mapie.


Zakochanie się w Breath of the Wild 2.

Jak udokumentował Justlookingfordragon on Reddit, „Przebrania” używane przez Yiga to „1: 1 klony innych, odpowiednio nazwane NPC, które gdzieś istnieją” w świecie gry.

Aby udowodnić ich odkrycie, Justlookingfordragag „zrobił 14 zdjęć Yiga w Hebrra Trailhead Lodge w różnych przebraniach”, a następnie wyśledził „prawdziwe” NPC, które udawał.”

To był niemałą wyczyn z Zelda gracz musi podróżować wszędzie, aby odkryć oryginalne NPC, w tym Ruiny zapomniane Świątynia i Sanidin Park.

Warto sprawdzić pełny wątek, czy jesteś Zelda Fan Like Me, ale poniżej znajduje się kilka przykładów imponujących dokumentacji Justlookingfordragon.

Najpierw jest NPC Savelle, który można znaleźć wokół stajni mostu Tabantha.

JustlookingForadragon stwierdza: „Jest jednym z najbardziej oczywistych przykładów, że Yiga nie tylko kopiuje wygląd innych ludzi, ale także ich sprzęt, nawet do kształtu i koloru plecaka.”


Savelle (przez Justlookingfordragon).

Następnie jest Bugut, kupiec znaleziony w wiosce Kakariko i pojedynki Stable Peaks.

Jak zauważył Justlookingfordragagon: „Yiga w pobliżu mostu Kakariko może faktycznie pojawić się„ jak on ”, co jest szczególnie niezręczne, jeśli Bugut zdarzy się tą chwilą i żaden z nich nie uznaje istnienia drugiego.”


Bugut (przez Justlookingfordragagon).

Justlookingfordragon mówi dalej, że „niektórzy Yiga oczywiście wolą imPersonaTe męskie NPC, podczas gdy inne trzymają się wyłącznie kobiecych NPC.”

Jednak bez względu na to, kim oniPersonate, nigdy nie jest postać związana z misji świątyni, mini gier lub cokolwiek wspólnego z Breath of the Wild’s Główną historią.

Yiga również tylko jestemPersonaTe hylians (a może szejkah, ponieważ niektóre z wędrujących NPC mają białe włosy, mimo że są klasyfikowane jako hylians ”), a nigdy nie gerudo ani żadna z innych ras znalezionych w Hyrule.

Gdzie indziej w wiadomościach, Breath of the Wild Modders dodał teraz do gry dzielony ekran do gry.

How do you rate Dedykowane Zelda: Breath of the Wild Player dzieli imponujące odkrycie klanu Yiga ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *