Demon’s Souls Najlepsze zalecenia i lokalizacje dotyczące broni, w tym Northern Regalia, Falchion, Uchigatana, Kilij i Claymore

Startseite » Demon’s Souls Najlepsze zalecenia i lokalizacje dotyczące broni, w tym Northern Regalia, Falchion, Uchigatana, Kilij i Claymore
26. lutego 2024
11 minutes
44

By Jhonny Gamer

Znalezienie to, co najlepsze Demon’s Souls broń jest zawsze kwestią smaku.

Dobra wiadomość jest taka, że będziesz w stanie niezawodnie pokonać grę z prawie wszystkim, pod warunkiem, że jest wystarczająco zaktualizowana i koreluje z budową postaci.

Istnieje jednak tylko pewna broń, która jest cięta ponad resztę – w tym potężne Northern Regalia – to powinno być w centrum budowy twojej postaci.

Na szczęście ta broń jest osiągalna, potężna i mają wszechstronne ruchy, które pomogą ci przejść Dusze Demona łatwo.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej Demon’s Souls, nasze strony w najlepszej klasie początkowej, Najlepsza zbroja, Tendencja świata i postaci, miejsca rolnicze i lokalizacje Hardstone.


Nasz 11 najlepszych Demon’s Souls PS5 Wskazówki dla początkujących

Jak zdobyć Falchion Demon’s Souls

Lokalizacja Falchion: Broń początkowa Wanderer, sanktuarium burz: łup w pobliżu czarnego szkieletu, sprzedawany przez Graverobber Blige (1500 dusz)
Wymóg statystyki: 9 wytrzymałości, 10 Zręczność

Falchion jest jedną z szybszych broni Dusze Demona, z łatwym połączeniem lekkim atakiem i ciężkimi atakami, aby go uzupełnić.

Chociaż jego zasięg może być bardziej ograniczony niż broń klasowa wielkiego lub ultra wielkiego.Możesz uzyskać Falchion na kilka sposobów;Po pierwsze, możesz zacząć jako klasa wędrowca i uzyskać ją natychmiast po rozpoczęciu gry, chociaż Wanderer nie jest naszym zalecanym wyborem dla najlepszej klasy startowej w Demon’s Souls.

Możesz go również kupić od Graverobber Blige za 1500 dusz po ratowaniu go w świątyni Cell of Storms Jail. Potem możesz go znaleźć w pobliżu arcyklonu arbitra, gotów sprzedać ci swoje wyroby.

Istnieje jednak również łatwy sposób na uzyskanie ładnie ulepszonego półksiężyca Falchiona +1 we wczesnych godzinach gry, jeśli czujesz się pewny siebie. Po pokonaniu falanki i zobaczeniu monumentalnego Demon’s Souls, będziesz mógł wypaczać się na inne archeny.

Udaj się do świątyni burz i idź po schodach, wysyłając po drodze potężne szkielety. Potem zobaczysz łuk z dwoma łucznikami. Pamiętaj, aby poradzić sobie z nimi poprzez ataki dystansowe i zamiast przejść przez łuk, skręć w lewo. Tam, obok pułapki strzałki, skręć w lewo i skieruj się do przodu.Będziesz miał do czynienia z podwójną kataną dzierżącą czarny szkielet.

Po tym, jak sobie z nimi poradzisz lub przejedziesz, będzie na ciebie czekający na ciebie półksiężyc.

To prosty sposób na uzyskanie bardzo potężnej broni na początku gry i jest szczególnie dobry, jeśli zaczynasz jako klasa królewska lub budujesz postać opartą na magii. Po w pełni zmodernizowanym, półksiężyc Falchion ma skalowanie klasy A do inteligencji i jest również bardzo potężną bronią bezpośrednio z bramy.

Jak zdobyć Uchigatana Demon’s Souls

Uchigatana Lokalizacja: świątynia burz;W pobliżu Vanguard Demon, upuszczony przez czarny szkielet
Wymóg statystyki: 18 wytrzymałości, 13 Zręczność

Humble Uchigatana to fantastyczna broń, która jest szybka, mocna i niezwykle łatwa w użyciu.

Ponownie, ta broń powinna być przeznaczona na lekko zbudowane postacie, które chcą zdobyć kilka szybkich trafień, zanim stają się coraz bardziej obronne. Uchigatana jest stosunkowo prosty do uzyskania i można go znaleźć w świątyni burz jako skarb.

To jest bardzo łatwe znalezisko. Gdy przejdziesz obok łuku, skierowany przeciwko demonowi awangardowego, w lewo przed wejściem do budynku, a Uchigatana będzie łatwo znaleźć w kącie.Uchigatana jest również rzadkim spadkiem czarnych szkieletów znalezionych w świątyni burz. Zalecamy „ostre” ścieżkę aktualizacji uchigatana, która po w pełni ulepszona ma ocenę skalowania A do Zręczności. Ostrzegamy jednak, że Uchigatana jest dość krucha w porównaniu z inną bronią, więc pamiętaj, aby regularnie je naprawić w kowalstwie lub Boldwin.

Jak zdobyć Kilij Demon’s Souls

Kilij Lokalizacja: świątynia burz: w pobliżu Demona Vanguard, upuszczony złotym szkieletem
Wymóg statystyki: 14 wytrzymałości, 10 Zręczność

Kilij to kolejna zakrzywiona broń, która jest odpowiednia do szybszych kompilacji postaci, która koncentruje się na zręczności wyrównania. Ma nieco inny ruch na Falchion, ale lepiej nadaje się do innego rodzaju kompilacji.Możesz ponownie znaleźć Kilij w świątyni burz, tuż za i po bezpośrednim prawym prawym prawym. Niezwykle trudno jest przegapić.Możesz także złapać Kilij jako rzadką kroplę ze złotych szkieletów.

Jeśli chodzi o ścieżkę aktualizacji Kilij, jest to jedna z niewielu broni, którą zalecamy uaktualnienie do „łzawania” za pomocą Suckerstone, ponieważ dobrze skaluje się z zręcznością, a także zapewnia nagromadzenie obrażeń krwawiących, które maksymalnie wychodzi na 300, gdy jest w pełni ulepszone.

Ma również stopień skalowania S do zręczności po całkowitej aktualizacji.

Jak zdobyć Claymore Demon’s Souls

Lokalizacja Claymore: Pałac Boletarian, upuszczony przez niebieskookiego rycerza i można kupić 6000 dusz od Dregling Merchant
Wymaganie statystyk: 20 wytrzymałościClaymore jest jednym z najlepszych wielkich miecze w grze, z szerokim zamiatającym lekkim atakiem i czołowym cięciem ciężkim, jest to jedna z najpotężniejszych i najbardziej wszechstronnych broni w grze, która będzie zajmować się grupami wrogów.łatwiejsze niż użycie broni o mniejszym zasięgu, dzięki czemu jest idealna do pierwszego biegania w grze.

Claymore jest również łatwy do osiągnięcia na początku gry w pałacu boletarianalnym i jest upuszczony przez rycerza niebieskiego oczu na korytarzu i dziedzińcu po znalezieniu Ostrava.

Mogo zająć trochę szlifowania, ale warto korzystać z korzyści, zwłaszcza jeśli zaczynasz używać cięższej postaci, lub jest bardziej dostosowany do wolniejszego stylu gry niż inna broń wymieniona powyżej w grze.Po pokonaniu Phalanx, możesz kupić Claymore za 6000 dusz. Ten kupiec porusza się w miarę postępów w grze, ale zaraz po pokonaniu phalanx będzie dostępny z pałacu boletarianskiego za jakimś łamliwym drewnem, w pobliżu miejsca, w którym początkowo znajdziesz Ostrava Boletarii.Claymore dobrze skaluje się z mnóstwem postaci kompilacji i jest szczególnie silny, gdy skalujesz ją za pomocą „wysokiej jakości” ulepszeń, kombinację siły i zręczności z oceną skalowania C do obu statystyk lub ulepszenie „Moonlight”, który będziePozwól mu skalować się z klasą C do inteligencji i E do siły i zręczności.

Oprócz tego, jeśli chcesz uruchomić kompilację opartą na „wiary”, Claymore ma skalowanie klasy A do wiary, oprócz E dla siły i zręczności podczas prowadzenia „błogosławionej” kompilacji. Chociaż te oceny skalowania mogą nie wydawać się ogromną ilością, dzieli rodzaje uszkodzeń, które Claymore jest w stanie zrobić, i spowoduje ogólną wyższą skalowanie uszkodzeń niż inne statystyki o randze surowej lub w inny sposób.

Jak zdobyć północną regalia Demon’s Souls

Lokalizacja Northern Regalia: wykuty z kowalski z Soulbrandt, Demonbrandt i Soul Demon’s Soul Demon’s Soul
Wymaganie statystyk: 20 wytrzymałości, 14 Zręczność, 12 magii i 12 wiary.

Północna Regalia jest bez wątpienia, najpotężniejszą bronią Demon’s Souls.Przede wszystkim musisz uzyskać dwa miecze;Demonbrandt i Soulbrandt. Po uzyskaniu obu mieczy, połącz je razem z duszą demona fałszywego króla, aby uzyskać północną regalia.

Sama broń jest dziwna. To wielki miecz, który ma bardzo podobny ruch do Claymore. Jednak ilość uszkodzeń, jakie wyrządza skale wraz z twoją tendencją postaci. Jeśli masz czystą białą lub czystą czarną tendencję, wówczas północna regalia będzie miała wartość ataku 540, co jest niezwykle trudne do pokonania, nawet przy innych, w pełni ulepszonych zaklętej broni. Northern Regalia nie może być jednak ulepszona ani zaczarowana, ale jest niezwykle potężna, a łatwa do manipulowania premia tendencji charakteru to tylko wiśnia na górze. Więc jaki jest haczyk?

Northern Regalia jest niezwykle trudna do uzyskania bez wcześniejszej wiedzy o tym, jak to zrobić, i najprawdopodobniej wielu graczy będzie mogło wykuwać północną regalia w nowej grze+.

Więc połączyliśmy przewodnik, jak dokładnie wykuć północną regalia, najpotężniejszą broń Demon’s Souls, bez konieczności wchodzenia w nową grę+. Ostrzegaj, że są mnóstwo spoilerów.

Jak zdobyć Demonbrandt i uratować Ostrava Demon’s Souls

Aby uzyskać Demonbrandt, musisz albo podążać za Ostravą z linii zadań Boletarii, albo zabić go, gdy spotkasz go, aby uzyskać klucz mauzoleum. Jeśli chcesz podążać za linią zadań Ostravy, musisz go uratować przed dregulingami w pałacu boletarian.Uwolnij go od uwięzienia w Phalanx Archstone w lewo, gdy wchodzisz, porozmawiaj z nim, a następnie eksplorujesz poziom, upewnij się, że zabiłeś wszystkich wrogów w okolicy i wróciłeś do niego z drugiegostrona.

Po tym porozmawiaj z nim w Nexusie. Upewnij się, że przed kontynuowaniem uratowałeś go przed Archstonerem Phalanx.W końcu, na poziomie archeta penetratora, zostanie znaleziony o pomoc w pobliżu jednego z grubych urzędników.

Prosząc cię o otwarcie bramy przed nim, gdy jest atakowany przez dwóch czerwonych oczu rycerzy i żołnierza.

Pokonaj ich, a następnie porozmawiaj z Ostravą, która ukrywa się w pobliżu. Po przejściu Czerwonego Smoka znajdziesz klęczące Ostrava, po tym, jak da ci klucz mauzoleum i poprosi cię o zdobycie Demonbrandta i Soul -Brandta, zanim się zabijesz. Udaj się po schodach, aby zmierzyć się z czarnym fantomem ostrva.Jeśli chcesz go zabić lub stoisz w obliczu Black Phantom Ostrava, zalecamy wielokrotne parowanie go, dopóki nie umrze, jest to prosta walka i tak długo, jak używasz tarczy, która ma zdolność parowania, powinna to nieNie bądź zbyt trudny. Black Phantom Ostrava również upuszcza Rune Sword and Shield.

Jak zdobyć Demonbrandt w Demon’s Souls

Po uzyskaniu klucza mauzoleum idź do pałacu boletarianskiego, udaj się do miejsca, w którym znajdziesz Red Eyed Knight i zabij go, później będziesz mógł użyć klucza mauzoleum i stawić czoła królowi Doranowi, który rzuci ci wyzwanie na pojedynekAby przetestować swój zapalnik.Doran jest parrybilny, ale możesz także rzucić chmurę Poison Cloud, a następnie wyjść z mauzoleum, spłukać i powtórzyć tę bezpieczną strategię, aby albo zabić Old King Doran, albo po prostu zmniejszyć jego zdrowie.

Po obniżeniu zdrowia o 25%, poprosi cię o wzięcie Demonbrandta.

Stamtąd odejdzie. Jeśli chcesz go zabić, kontynuuj go dalej. Zalecana strategia jest tutaj zalecaną strategią. Ostrzegamy, że jest to najtrudniejsza walka w grze.

Jeśli go zabijesz, upuści także zestaw zbroi starożytnego Króla, który jest jednym z najlepszych zestawów zbroi w grze.Jak dostać się do duszy Demon’s Souls

Soulbrandt jest uzyskiwana po zabiciu króla Allanta, a nie mylić ze starym królem Allantem, kolejnym z ostatnich szefów Demon’s Souls.

Będzie leżał blisko niego po jego zabiciu. Jeśli chcesz stworzyć północną regalii bez wchodzenia w nową grę+, upewnij się, że masz umiejętność „ewakuuj”, zanim zmierzysz się z królem Allantem.

Po pokonaniu go będzie krótka scena z dziewicą w czerni. Znowu będziesz miał Kontrola twojej postaci. Tutaj użyj „ewakuacji”, aby wrócić do Nexusa i udać się do tunelu Stonefang.Jak zdobyć północną regalia Demon’s Souls

Aby stworzyć północną regalia, najpierw musisz uzyskać dostęp do kowal.

Można go znaleźć w tunelu Stonefang. Po pierwsze, musieliście pokonać zbroi pająka i flamelurkera. Następnie wyczerpaj opcje dialogu, a następnie daj mu duszę Red Hot Demon, która spada z flamelurkera.

Następnie będzie w stanie stworzyć północną regalii, konsumując duszę demona fałszywego króla.Bowhsmith Ed będzie również w stanie stworzyć inną broń „szef” i użyć rzadkich materiałów ulepszenia, aby łatwo ulepszyć swoją broń.

Jeśli sfałszowałeś Northern Regalia, gratulacje. To piekielnie wyzwanie.

How do you rate Demon’s Souls Najlepsze zalecenia i lokalizacje dotyczące broni, w tym Northern Regalia, Falchion, Uchigatana, Kilij i Claymore ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *