Demon’s Souls Wyjaśniono tendencję: jak działa tendencja świata i charakter

Startseite » Demon’s Souls Wyjaśniono tendencję: jak działa tendencja świata i charakter
26. lutego 2024
5 minutes
37

By Jhonny Gamer

Świat Dusze Demona leży mroczny sekret – sekret tego, jak Tendencja, Mechanik, który wpływa na to, co pojawiają się postacie, czy możesz uzyskać dostęp do niektórych obszarów i przedmiotów w grze, faktycznie działa.

Istnieją dwa typy – tendencja światowa i tendencja charakteru – które, jeśli zrozumiane, mogą być manipulowane do wykorzystania na swoją korzyść na wszelkiego rodzaju sposoby.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej Demon’s Souls, nasze strony w najlepszej klasie początkowej, Najlepsza broń, Najlepsza zbroja, miejsca rolnicze i lokalizacje Hardstone.


Nasz 11 najlepszych Demon’s Souls PS5 Wskazówki dla początkujących

Demon’s Souls Tendencja wyjaśniona w skrócie

Tendencja to statystyka, która dzieli się na dwie kategorie;Świat i charakter. Oto niezbędne rzeczy, jak działa tendencja jako całość:

 • Ta statystyka działa w skali – od jednego końca, „czysty czarny”, po „czarny”, „szary”, „biały” i „czysty biały” na drugim końcu – co oznacza „szary” jest neutralny. Możesz to zobaczyć w menu i na HUD w prawym górnym rogu. Tendencja ma również własną sekcję w menu głównym.
 • Tendencję postaci można znaleźć obok twojego paska zdrowia, a światową tendencję można znaleźć z HUD, z własną sekcją.
 • Kiedy zaczniesz grę, zarówno charakteru, jak i światowa tendencja będzie neutralna lub „szary”, jeśli grasz w trybie offline.


 • Możesz wpłynąć na swoją tendencję na wiele różnych sposobów, co będzie miało zauważalny wpływ na twoje doświadczenie w grze.
 • Nie ma żadnej przewagi w utrzymaniu neutralnej tendencji lub „szarych”.
 • Granie online może wpływać na twoją światową tendencję, w oparciu o światową tendencję innych postaci.

Tendencja postaci działa inaczej do tendencji światowej, w tym sensie, że jest ona oddzielona od Arch Stones i wpływa na twoje zdrowie, moc ataku i to, co NPC mogą pojawić się w grze.

Jest to znowu, dość łatwo manipulowanie bez żadnych problemów, w taki sam sposób, w jaki można również manipulować tendencją światową. Tendencja postaci jest nieco mniej ważna i ma mniejszy wpływ niż tendencja światowa.Jak uzyskać tendencję do białego świata i różnice w tendencji do świata Dusze Demona

Jeśli tendencja światowa jest biała lub powyżej, to:

 • Wrogowie upuszczają mniej dusz, ale będą też łatwiejsze do zabicia.
 • Inne korzyści obejmują niektóre postacie, obszary nieco zmieniające się w celu uzyskania dostępu do większej liczby łupów i trudnych wrogów, takich jak znikają czarne fantomy.

Aby uzyskać białą lub czystą tendencję do białego świata, musisz pokonać Black Phantom Invaders, wyczyścić boss obszaru (z wyjątkiem starego króla Dorana) lub zabić pierwotne demony, które pojawiają się tylko wtedy, gdy masz tendencję do czarnego świata.

Może to być trudne, ponieważ musisz upewnić się, że nie umrzesz w formie ciała w żadnym konkretnym archecie.Jak uzyskać tendencję do czarnego świata i różnice w tendencji czarnego świata Dusze Demona

Jeśli masz czarną lub „niższą” tendencję światową, to:

 • Wrogowie będą trudniejsze do pokonania, dając im więcej HP.
 • NPC „Black Phantom” mogą pojawić się i zaatakować.
 • Na pewnych poziomach będą pierwotne demony.
 • Zostaniesz podnoszony do swojej statystyki „szczęścia”, a wrogowie upuszczają więcej dusz.

Aby uzyskać tendencję do czarnego lub czystego czarnego świata, musisz wielokrotnie umrzeć w formie ciała w tym konkretnym obszarze. Po prostu użyj kamienia efemerycznych oczu, aby to zrobić, co wskrzesisz do formy ciała.

Możesz także wpłynąć na tożsamość światową, zabijając postacie NPC, które pojawiają się w tych obszarach, i zabijając Old King Doran w pałacu boletarian.Jak uzyskać tendencję białej postaci i różnice białych postaci w Dusze Demona

Aby uzyskać tendencję białej lub czystej białej postaci, możesz wykonywać takie działania, jak pokonanie czarnych fantomów (najeźdźców graczy lub najeźdźców NPC) i pokonanie starego mnicha z Maneater Archstone w trybie online.

Ta statystyka wpłynie na to, ile HP masz w formie duszy i wzmocni twoje ataki, gdy w czystej bieli. Jest to łatwe do manipulowania i można go łatwo wykonać, jeśli odłożycie wylogowanie duszy, aby pomóc innym graczom na ich świecie w zabiciu szefa lub pokonanie Czarnych Phantomów.

Jak uzyskać tendencję czarnej postaci i różnice czarnych postaci w Dusze Demona

Czarna i czysta czarna tendencja postaci jest równie prosta do osiągnięcia.

Ta statystyka wpłynie na to, ile HP masz w formie duszy, i pozwoli Mephistophelesowi pojawić się w Nexusie, jeśli wcześniej zabiłeś Jurt. Możesz manipulować tendencją postaci do czarnej, atakując innych graczy i zabijając gospodarza i zabijając niewinne NPC.

How do you rate Demon’s Souls Wyjaśniono tendencję: jak działa tendencja świata i charakter ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *