Destiny 2 ACE of Spades Quest Steps i wyjaśnione lokalizacje pamięci podręcznej Cayde

Startseite » Destiny 2 ACE of Spades Quest Steps i wyjaśnione lokalizacje pamięci podręcznej Cayde
27. lutego 2024
4 minutes
44

By Jhonny Gamer

Destiny 2 asy pik to egzotyczne zadanie, które zaczynasz wcześnie w opuszczeniu kampania.

Po otrzymaniu „Woli Cayde’a” na swoich zajęciach i siedzieć, dopóki główna historia się nie skończy – czyli naprawdę, gdy naprawdę zaczniesz pracować, od wypełniania meczów gambit i tygla, po znalezienie zapasów Cayde’a – jak mapy skarbów niegdyś.

Jak zdobyć Destiny 2 as pik

W skrócie, Ace of Spades Quest rozwija się w następujący sposób:

  1. Wypełnij misję otwierającą Forsaken „Last Call”, a następnie odwiedź pistolet w wieży
  2. Zakończ główną historię
  3. Wróć do Gunsmith w wieży
  4. W gambit, Zabij wrogów lub najeźdźców ręką armaty
  5. Zabij 250 wrogów w strajkach z armatą ręczną
  6. Uzyskaj 25 precyzyjnych zabójstw w meczach tygla
  7. Otwórz cztery buformy Cayde w splątanym brzegu, EDZ, IO i Nessus
  8. Uzupełnij misję „as w dziurze” na tytanie
  9. Po raz ostatni odwiedź strzelca

Dzięki xhoundishx I D0CR3D na Reddit do wypełniania luk powyższych kroków.

Oto jak bardziej szczegółowo wypełnić każdą część:


Zdobycie Destiny 2 asa piki krok po kroku

Najpierw ukończ misję otwierającą Forsaken, ostatnią rozmowę i odwiedź bundsmith w wieży, który da ci pościg „woli Cayde”, aby zacząć.

Ten pierwszy krok, aby odzyskać asa pik, kończy się na zakończeniu głównej historii rozszerzenia. Innymi słowy – graj dalej kamień milowy i misje po drodze, dopóki nie odblokuje. Nasz opuszczony przewodnik wyjaśnia wymagane kroki, jeśli jesteś ciekawy, jak długo to trwa.Następnie wróć do Gunsmith na następny krok, czyli grać w Gambit i zabij wrogów lub najeźdźców armatą ręczną. Podczas premiery zabijało to graczy w inwazji na Twój obszar, ale Bungie zmienił go po uruchomieniu na wrogów, aby to ułatwić. Każde działo ręczne zrobi to dla tego kroku i można to zrobić w kilku meczach.Następnie nadszedł czas, aby wykonać strajki i zabić 250 wrogów ręką armaty. Możesz teraz wybrać poszczególne strajki od dyrektora, badając każdą planetę indywidualnie lub wziąć udział w playlach odtwarzania. Jednak zdecydujesz się to zrobić, zależy od Ciebie.

Następnie musisz uzyskać 25 precyzyjnych zabójstw z dowolnym ręcznym armatą w meczach tygla. Ten wymaga trochę umiejętności, ale podłącz się, a dotrzesz tam – nie ma pośpiechu.

Następnie znalezienie czterech pamięci podręcznej Cayde w czterech lokalizacjach.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Lokalizacje pamięci podręcznej Cayde’a i jak ukończyć as pik

Cztery lokalizacje pamięci podręcznej Cayde znajdują się w szczególnie niezręcznych lokalizacjach:

Splątany brzeg: Zacznij od dysz. Przejdź przez ten fragment liniowy, aż dojdziesz do statku na ziemi. Będzie w rogu po lewej stronie.

IO: Udaj się do Terrabase Charon (najbliższy punkt odrodzenia jest utracony oaza), dopóki kanion się nie otworzy, z podstawą po lewej stronie. Wejdź tam do drzwi i podążaj za nimi, aż dotrzesz do kopalni Wraith. Jest nad tobą w tym pokoju otwierającym i możesz albo wspiąć się na skały, albo przejść po przejściu po lewej stronie, co może zabrać cię na wytyczną podłogę. Kiedy tam będzie, będzie świecić w dalekim rogu.

EDZ: Udaj się na zatopione wyspy i zamiast wejść na gigantyczny statek, zlokalizuj drzwi po lewej stronie i podążaj za przejazdem w rogu, aż dotrzesz do kotwicy Legionu. Zostań na parterze i wejdź do następnego wieszaka za nią, a będzie po lewej stronie.

Nessus: Załaduj w Exodus Black Spawn Point, a następnie weź w prawo i wejdź do jaskini po stronie Dalekiego Wschodu. W tym pokoju otwierającym jest portal na lewej górnej półce przed. Zignoruj to i idź prosto do końca, biorąc przejście po prawej stronie, aby dotrzeć do zatopionego kanionu. Będzie nad drugą stroną, za świecącą półką, która okrąża pokój.

Ten film Krispy Kevin na YouTube przechodzi bardziej szczegółowo wszystkie cztery lokalizacje pamięci podręcznej Cayde, jeśli jest przydatne:


Po tych czterech, ostatnim krokiem jest ukończenie misji „Ace in the Hole” na Tytanie. Jest to 460 zalecanej misji mocy, do której powinieneś się skontaktować, zanim wykonasz wszystkie powyższe kroki.

Po zakończeniu odwiedź gunsmith po raz ostatni. Broń jest teraz twoja, a kawałek Cayde-6 zawsze będzie z tobą (chyba, że oczywiście schujesz ją w swoim ekwipunku). Dobrze zrobiony!

How do you rate Destiny 2 ACE of Spades Quest Steps i wyjaśnione lokalizacje pamięci podręcznej Cayde ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *