Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja w tym tygodniu, jak zdobyć nalewkę z Queensfoil i Toland Location

Startseite » Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja w tym tygodniu, jak zdobyć nalewkę z Queensfoil i Toland Location
27. lutego 2024
10 minutes
39

By Jhonny Gamer

Gdzie znaleźć lokalizację wyzwania Ascendant w tym tygodniu Destiny 2, plus jak zdobyć nalewkę z Queensfoil i lokalizacji Toland.

Destiny 2 Wyzwanie Ascendant to cotygodniowa aktywność, którą można znaleźć podczas odkrywania tajemniczego miasteczka Dreaming.

Nie tylko pozwalają one uzyskać dostęp do nowych obszarów w przestrzeni patrolowej gry końcowej, ale ich ukończenie pomaga ukończyć nagrody Petry – w tym Toland znajduje się – daje dostęp do cennego potężnego sprzętu.

Jednak nie jest to najłatwiejsze do znalezienia – wymaganie dostępu do niektórych Należenie Queensfoil I trochę wiedzy o tym, gdzie się pojawi.

Na tej stronie:

Istnieje w sumie sześć wyzwań Ascendent, które pętli w kolejności liniowej – więc tydzień 2 nastąpi tydzień 3 podczas tygodniowego resetowania, A po 6 tygodniu powróci do pierwszego tygodnia.


Destiny 2: Lightfall – Odwróć przyczepę

Destiny 2 Ascendant Challenge w tym tygodniu

Możesz dowiedzieć się, które wyzwanie Ascendant jest aktywne i czy rozbity tron i maksymalna klątwa są dostępne do końca kwietnia:

Rozpoczęcie weekendu WeeaScendant Challenge w tym Weekmax Clątwa / Shatted Tron ADRONE
24 stycznia 30 stycznia Tydzień 2 NIE
31 stycznia 6 lutego Tydzień 3 NIE
7 lutego 13 lutego Tydzień 4 Tak
14 lutego 20 lutego Tydzień 5 NIE
21 lutego 27 lutego Tydzień 6 NIE
28 lutego 6 marca Tydzień 1 Tak
7 marca 13 marca Tydzień 2 NIE
14 marca 20 marca Tydzień 3 NIE
21 marca 27 marca Tydzień 4 Tak
28 marca 3 kwietnia Tydzień 5 NIE
4 kwietnia 10 kwietnia Tydzień 6 NIE
11 kwietnia 17 kwietnia Tydzień 1 Tak
18 kwietnia 24 kwietnia Tydzień 2 NIE
25 kwietnia 1 maja Tydzień 3 NIE

Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 1

Znajduje się to w odpoczynku aphelionu Utracony sektor. Wejdź i w końcowym pokoju, po lewej stronie, jest portal.

Po wejściu do środka rozpoczyna się wyzwanie. Celem jest zniszczenie wszystkich wziętych zarazy na obrzeżach tego obszaru, a następnie po otrzymaniu przesłania „możliwości”, powrót do centrum i rozbicie wszystkich kryształów, jednocześnie unikając ognia wroga.


Powyżej znajduje się wideo Esoterickka pokazujące go w akcji.

Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 2

Aby znaleźć wyzwanie Ascendant w drugim tygodniu gry, musisz odwiedzić lokalizację ogrodów ESILA. Nie jest nazwany na mapie, ale jest na południe od Dreaming City.

Aby się tam dostać, udaj się do pasma z otwierającego obszaru mgły dywilizujące. Podejmij to i podążaj za rote, dopóki nie dotrzesz do lokalizacji ogrodów ESILA.Tam, będziesz chciał postępować nieco dalej, mijając dwie duże struktury skalne po lewej stronie. Za drugim – który jest obok placu – jest portal.

Będziesz musiał wspiąć się na skały na krawędzi klifu, żeby to zobaczyć. Przeskocz do portalu, gdy jest gotowy.Wewnątrz jest utrata świątyni. Rozwiązanie jest dość proste – na obrzeżach obszaru znajdują się trzy kule, które należy zebrać i zdeponować w centrum.

Kule znajdują się na ekranie, a obszar, do którego je zabierasz. Po zakończeniu musisz usunąć wszystkich wrogów w pobliżu.

Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić. Na twojej ścieżce są zarazy, które spowalniają twój ruch, a także regularne spawny wroga, z których wiele może. Posiadanie wyższego poziomu mocy pomoże w tym, ale możesz uciec od zakończenia wyzwania, jeśli będziesz ostrożny.

Ponadto, gdzie zdeponowałeś, ostateczna kula wygeneruje studnię, która uzupełnia super miernik, co może ułatwić na końcowych etapach.

Należy również zauważyć, że jeśli umrzesz podczas wyzwania Ascendant, zresetuje się, ale odrodzisz się wystarczająco blisko na zewnątrz, że możesz z łatwością podjąć kilka prób przed końcem nalewającego buffu Queensfoil.

Jeśli walczysz, to oto kilka wskazówek, jak usunąć te wrogie odrodzenie:


Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 3

Portal wyzwania Ascendant Third Week znajduje się w kręgosłupie Keres, w którym wręczasz w ofercie Oracle Engine.

Będziesz chciał przejść do tego samego budynku co wyrocznia, ale zamiast skręcić w prawo. W tym momencie będziesz chciał użyć swojej nalewki z Queensfoil, ponieważ możesz przeciąć lukę po prawej stronie dzięki nowo rewealowanym platformom.

Następnie od mostu widać portal w oddali. Ten film AKKZ pokazuje lokalizację, a także odtwarzanie rzeczywistego wyzwania.


Wyzwanie jest dość proste – jest to przeskakująca puzzle aż do obszaru powyżej. Po drodze istnieje wiele zagrożeń – takich jak bomby i snajpią wrogowie – i mylą drogę do wybiegu, ale powyższe wideo może pomóc Ci przez to poprowadzić.

Raz na górze musisz zdjąć szefa. Nie spiesz się i zachowaj odległość, a potem po zakończeniu, otwórz klatkę piersiową, a wyzwanie Ascendant jest kompletne.

Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 4

Ascendant Challenge Tydzień 4 wskazówka: „Zmiażdż pierwszą koronę królowej pod twoim stoiskiem.’

Portal wyzwania Ascendant w czwartym tygodniu znajduje się na szczycie filaru na balkonie zewnętrznym, przez odosobnienie Harbingera (wszedł przez drzwi w północno-wschodnim rogu części Rezilwy w części patrolowej).

Gdy dotrzesz do filaru, przełóż nalewkę Queensfoil, a następnie postaraj się na platformę, jak pokazano na poniższym filmie. Zacznij od wskoczenia na dużą kulę wokół pleców, a następnie przejdź do kolumny do portalu nad nią.

Wyjrzysz się w krawędzi szlifowanych krawędzi, w samolocie Ascendant, a teraz masz przed sobą mieszankę platformy i walki, jeśli chcesz ukończyć wyzwanie. Oto film pokazujący lokalizację i pełne odtwarzanie wyzwania.


Po krótkiej platformie na unoszących się skałach na początku, dojdziesz do konstrukcji z rytuałem. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wyjaśnienie wszystkich dodatkowych wrogów, którzy się spawnują.

Po upadku znacznik punktu polegającej na centralnym podium, na którym działał rytuał – jest tam broń („relikt”), abyś mógł odebrać. To miecz, a kiedy go złapiesz, rozpoczyna się prawdziwe wyzwanie, czyli walka z bossem, w tym duża liczba dodatkowych wrogów i wielu bossów.

Zabij pierwszy, który atakuje – pozostałe będą niewrażliwe, podczas gdy na razie klękanie – a następnie pozostań mobilnie i wyczyść kilku dodatkowych wrogów po bokach pokoju.

Pozostali dwaj bossowie aktywują jednocześnie. Staraj się trzymać się z dala od krawędzi, abyś nie został powalony, ale poza tym przestępstwo jest tutaj twoją najlepszą formą obrony, więc idź na całość, używając potężnego miecza, aby je zdjąć.

Kiedy są w dół, podążaj za Tolandem – Mała Kulka Światła – do sekcji platformowej, która jest znacznie trudniejsza niż pierwsza. Przejdź przez pływające skały i gruz, używając świecących wrogów jako wskazówek, ale uważaj, że niektóre platformy rozpadną się pod tobą, więc bądź szybki!

W końcu skończysz w miejscu, w którym zacząłeś, z klatką piersiową przed sobą – pamiętaj, że musisz być wyposażony w klatkę piersiową!

Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 5

Lokalizacja wyzwania Ascendant w 5. tygodniu jest dość proste – jest w Zatoce Lost Wishes Lost Sector, który jest tą tuż za tobą, gdy ładujesz się do snów miastu.

Portal znajdziesz tuż przed tunelem na końcu plaży.

Samo wyzwanie jest również jednym z najprostszych, jakie widzieliśmy do tej pory. To skacząca łamigłówka, w której musisz skoczyć z serii platform na obszar na dole. Tam musisz wszystko wyczyścić – w szczególności kilka zarazy i niektórych czarodziejów.


Jeśli robisz to solo, możesz sprintować po tym ostatnim obszarze w szerokim kręgu. To pozwoli ci uniknąć wszystkich postępujących wrogów i ich ognia. Następnie, gdy twój super oskarży się, znajdź odpowiednią okazję, aby wykorzystać go przeciwko czarodziejom. Gdy spadną, nagroda jest twoja.

Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja – Tydzień 6

Ascendant Challenge Tydzień 6 lokalizację…’

Znajdziesz wejście do Ascendant Challenge Tydzień 6 w komorze Starlight Lost Sector, który znajdziesz w Rheasilvia, obszar na północ od Dreaming City. Po użyciu nalewki Queensfoil portal znajduje się pod koniec pierwszego obszaru, blisko niektórych snajperów.

Co do samego wyzwania (Cimmerian Garrison), nie jest to inaczej niż tydzień 5, w którym masz liniową trasę i musisz wyczyścić określonych wrogów – Ancendant Knight – na końcu, aby go ukończyć.


Jednak jedną dużą różnicą jest to, że trasa jest zaśmiecona twardymi wrogami. Jak pokazał Akkz w poniższym filmie, możliwe jest sprint za nimi wszystkich, jeśli masz przewagę poziomu mocy i umiejętności, co oznacza, że wszystko, co musisz zrobić na końcu, to zdejmować rycerza ascendenta, jednocześnie trzymając innych wrogów na dystans.

To trudne wyzwanie, więc jeśli możesz to zrobić z innymi, pewne ułatwi życie.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zdobyć nalewkę z Queensfoil, uzyskać dostęp do wyzwań Ascendant i kompletnego Tolandu w miejscu Destiny 2

Jeśli planujesz uzyskać dostęp do wyzwań Ascendant lub ukończyć zlokalizowany w Tolandowi nagrodę, musisz odblokować miasto Dreaming, cel końcowy po ukończeniu porzuconego instruktażu.

Po uzyskaniu dostępu do przestrzeni patrolowej będziesz chciał znaleźć nalewkę z Queensfoil. Jest to konsumentalne, które „otwiera twój umysł na tajemnice miasta snów” zgodnie z opisem w grze.Oznacza to, że da ci buff, który otwiera nowe odkrycia – takie jak nowe platformy i portale, w tym jedno wyzwanie Ascendant – przez 30 minut.

Aby zdobyć nalewkę z Queensfoil, Znajdziesz to jako spadek z dowolnego miejsca w wymarzonym mieście – podobnie jak ciemne fragmenty.

Oznacza to, że powinieneś ukończyć działania patrolowe, wydarzenia publiczne, otwarte skrzynie i kompletne nagrody. Są rzadkimi kroplami, ale graj dalej i należy upaść na czas.

Alternatywnie, możesz kupić jeden za 50 konar barowych od „tajnego sprzedawcy” o imieniu Huginn, znaleziony w oddzielnym obszarze wioski w Dreaming City – choć trasa, aby się tam dostać, jest trochę długa zawodowa. Oto droga (dzięki Agelatoo na Twitterze!):


Kiedy będziesz gotowy, odnotuj zmiany wyzwania Ascendant co tydzień, z nie tylko nową lokalizacją, ale samym wyzwaniem. Jest w sumie sześć, które obracają się. Upewnij się, że zbierasz cotygodniową nagrodę z Petry, która notatka daje tylko wskazówkę jej lokalizacji, ale także daje potężne nagrody na sprzęt.

Kolejną codzienną nagrodą, na którą należy zwrócić uwagę Toland znajduje się. Toland znajduje się w obszarze wyzwań Ascendant, jako WISP, który unosi się gdzieś na boku. Jego lokalizacja zmienia się za każdym razem, ale zwykle znajduje się na ścieżce krytycznej. Po prostu podejdź do niego, aby zakończyć nagrodę.Należy również zauważyć, że jeśli umrzesz podczas wyzwania Ascendant, zresetuje się, ale odrodzisz się wystarczająco blisko na zewnątrz, że możesz z łatwością podjąć kilka prób przed końcem nalewającego buffu Queensfoil. A jeśli po tym zawiodłeś? Zdobądź kolejną nalewkę Queensfoil i spróbuj ponownie.

How do you rate Destiny 2 Ascendant Challenge Lokalizacja w tym tygodniu, jak zdobyć nalewkę z Queensfoil i Toland Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *