Destiny 2 Austring Boga Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Austring Boga Roll and Drop Lokalizacja
27. lutego 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

Austringer jest legendarnym armatą ręczną z Destiny 2 To powróciło z sezonem nawiedzonych.

Najbardziej znany jest jako jedna z najskuteczniejszych broni konkurencyjnej lub PVP (gracz kontra gracza) Destiny 2, i jest wyjątkowy w wykwalifikowanych rękach.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć Austringer, i który bóg Austringów toczy się, aby zostać mistrzem rewolwerowca.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak wprowadzić Austringer Destiny 2

Austringer jest jedną z bogatych broni i można ją tylko nabyć Przez Lewiatan, skupiając się na Umbral Engrams w Koronie Smutru i rzemieślnicze.


Na pokładzie lewiatanu jest kilka sposobów, aby zdobyć Austringer. Koszmarowe powstrzymanie to wydarzenie publiczne, a po ukończeniu możesz zarobić na 500 śladach strachu na koszmarnym Harvester, aby uzyskać szansę na Austringer.

Bogate skrzynie Położone wokół Lewiatanu może również zawierać Austringer. Najpierw będziesz musiał zebrać bogaty klucz, a następnie zlokalizować, która z bogatych skrzyń otwiera. Nie ma gwarancji, co spadnie z klatki piersiowej, ale Austringer jest częścią puli łupów.

W koronie smutku – na pokładzie H.mi.L.M – Możesz zyskać możliwość ustawiania ostrości Engramów w zamian za bogatą energię. Wymaga to wyrównania korony smutku, ale ostatecznie możesz określić dokładną broń, którą chciałbyś otrzymać, co czyni to skutecznym rolnictwem.


Wreszcie jest rzemiosło. Musisz odblokować wzór, najpierw ukończając pięciu głębokich rezonansów Austringers, ale pozwala to stworzyć pistolet w dowolnym momencie, pod warunkiem, że masz materiały.

Stamtąd, gdy zwiększasz jego poziom, możesz wybrać, co zależy od wyposażenia, umożliwiając celowe stworzenie boga, zamiast polegać na losowej szansy.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Austringer God Roll Zalecenie w Destiny 2

Austring posiada Do przesady cecha pochodzenia. Z nim zabija, podczas gdy twój super licznik jest pełnym tymczasowym wzmocnieniem twoich statystyk siły i dyscypliny.


Optymalny zestaw profitów lub „boga rolka” Austringer skorzystaj z rzecy Hand Cannons Natural Stoping, a nacisk na inicjatywę za pomocą szybkich, zgrabnych ujęć, aby rozpocząć spotkania.

Oto nasz Zalecany Austringer Roll Destiny 2:

  • Smallbore
  • Rundy wysokiego kalibru
  • Zabytki migawki
  • Otwarcie strzału/szaleństwa

Smallbore ma dwie niezwykle ważne funkcje dla armaty ręcznej. Po pierwsze, zwiększa efektywny zakres broni, pozwalając jej wyrządzić pełne obrażenia od dalszych odejścia. Po drugie, zwiększa stabilność, zmniejszając odrzut, aby umożliwić dokładne ujęcia kontrolne.

Austringer domyślnie mocno mocno uderza. Rundy wysokiego kalibru Dodaj więcej siły do strzałów. Nie zwiększa obrażeń, ale wciela się wielu wrogów w PVE (tryby niekonkurencyjne) i powoduje większą wzdłuż PVP, często prowadząc do utraty strzałów przez przeciwników. Jako dodatkowy bonus ten profit ma niewielki wzrost zasięgu. Nieźle.

Zabytki migawki ma prostą funkcję, zwiększa prędkość dół (ADS), ale efekt dla Austringer jest dramatyczny. Za każdym razem, gdy jesteś poza zasięgiem bioder, szybko przejście na reklamy pozwala szybciej podjąć dokładne cel i strzelać. To daje wyraźną przewagę w PVP i więcej Kontrola w PVE.

Istnieją dwie świetne opcje Perk, w zależności od twojego skupienia. Dla PVP, Strzał otwierający Zwiększa dokładność i zakres pierwszego, co znacznie przechylają szanse na twoją korzyść, gdy zaczniesz wymianę z przeciwnikiem. Dla PVE, Szał daje buff do uszkodzenia po zabójstwie, ustawiając się do trzech razy, aby uzyskać znaczną śmiertelność.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Austring Boga Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *