Destiny 2 Born in Darkness Quest Kroki: Jak wypełnić część 1, część 2, część 3 i część 4

Startseite » Destiny 2 Born in Darkness Quest Kroki: Jak wypełnić część 1, część 2, część 3 i część 4
27. lutego 2024
9 minutes
41

By Jhonny Gamer

Destiny 2 urodzone w ciemności to linia zadań, która otwiera się po zakończeniu kampanii Beyond Light.

Zadanie pełni dwie funkcje. Jego głównym celem jest ulepszenie nowo odblokowanej podklasy zastoju, dając im dostęp do dwóch nowych granatów – obu, które są wyjątkowo potężne – a także nowy aspekt.

Inną funkcją jest głębiej w historię Exo Stranger, od którego udzieli ci misji, gdy zakończy się historia Beyond Light.

W każdym z urodzonych części w ciemności gracze dowiedzą się, skąd pochodzi nieznajomy, kim jest jej rodzina i dokąd zmierza w przyszłości. Nowa wiedza, nowe zdolności Statis – ta linia zadań ma trochę wszystkiego.

Na tej stronie:


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak w skrócie ukończyć Born in Darkness Quest

Born in Darkness Quest jest podzielony na kilka części, z których każda po tej samej konstrukcji. To zobaczysz, że grasz w działaniach, takich jak strajki i gambit, a jednocześnie czując się bardziej komfortowo z umiejętnościami zastoju.

Oto przegląd każdego etapu misji:

Urodzony w ciemności część 1

 • Zbierz 50 energetyzowanych eterów z pokonania Fallena na Europie i uzyskaj 10 stasysów w walce w walce na dowolnym bojowniku na Europa
 • Wypełnij wszystkie 3 strajki z wyposażonymi zastojami i pokonaj 50 kombatantów z zastojami na listach odtwarzania
 • Pokonaj Weniks, pluton elity zbawienia w wieczności
 • Wypełnij bunkier E15 Utracony sektor
 • Porozmawiaj z Exo Stranger

W tym momencie otrzymasz aspekt Kontrola Krok zadania.

Urodzony w ciemności część 2

 • Zbierz 50 energetyzowany płyn radiolarny, pokonując Vex na Europie, i uzyskaj 20 zastojów, rozbijając zamrożone walki i kryształy zastoju na Europie
 • Wypełnij wszystkie 3 zajęcia odtwarzania za pomocą zastoju, a na zajęcia odtwarzania wpływają na 60 kombatantów za pomocą zastoju
 • Pokonaj Melików, pluton elity zbawienia w podejściu Riis-Reborn
 • Uzupełnij zatwierdzenie Utracony sektor
 • Porozmawiaj z Exo Stranger

Urodzony w ciemności część 3

 • Pokonaj 30 Vex za ich energię ciemności, pokonaj 30 upadł na swoją energię ciemności, a na Europę wpływają na 20 kombatantów na zastoju
 • Kompletne 3 mecze gambitowe z wyposażonymi zastojami, a także w gambit, wpływają na 60 kombatantów na zastoju
 • Pokonaj Teraks, Pluton Elite Zbawienia w wieczności
 • Uzupełnij ukrytą pustkę Utracony sektor
 • Porozmawiaj z Exo Stranger

Uzupełnij powyższe i dwie nowe zdolności granatów Stasis – Duskfield i Coldsnap – są twoje odpowiednio po zakończeniu części 2 i części 3.

Urodzony w ciemności część 4

 • Pokonaj walczących w Europie przy użyciu zdolności zastojowych (ogółem 50)
 • Wypełnij trzy strajki z wyposażonymi w statystyki i miej 60 wrogów w ciągu napięć dotkniętych statystykami
 • Pokonaj Pluton Zbawienia House Elite
 • Przynieś klucz do szkieletu do Exo Stranger in Creation (odwiedź gigantyczny Exo)
 • Znajdź wszystkie dziewięć entropicznych lokalizacji odłamków
 • Powrót do sedno ciemności w podejściu Riis-Reborn

To odblokowanie kolejnego aspektu podklasy Statis – Frostpulse.

Jak ukończyć urodzoną w ciemności: część 1 w Destiny 2

Tak więc ukończyłeś kampanię Beyond Light i otrzymałeś Born in Darkness Questing od Exo Stranger.

To nie jest strasznie trudne, ale jest dość długie, więc zapakuj się.Twój pierwszy krok jest dość oczywiste. Musisz tylko zdobyć 50 Energizowany eter z upadku na Europa, jednocześnie otrzymując 10 Ostateczne ciosy w zwarciu. To jest tak proste, jak się wydaje. Istnieje wiele upadłych w ruinach wydarzenia, a także zagubiony sektor w otchłani asterion, ukrytą pustkę.Jeśli starasz się szybko odzyskać zdolność do walki w zwarciu, jeśli masz do niej dostęp, wyposaż Monte Carlo. Często zwraca twoją walkę w zwarciu.

Następnie jest czas strajku. Sformułowanie na tej karcie jest kluczem. Trzy strajki, które musisz ukończyć mogą być dowolne strajki. Niestety, 50 walczących, na które musisz wpłynąć na zastoju, musi być na liście odtwarzania strajku. Możesz także użyć uścisku nowego egzotycznego zbawienia, które dostajesz z kolejnego zadania po kampanie, do pomocnika w umiejętnościach zastoju.Jeśli jednak okaże się, że wykonałeś drugą część zadania wcześnie i nadal masz strajki, które musisz ukończyć, możesz zrobić dowolne. Jeśli tak jest i chcesz maksymalną wydajność, wskocz do Lake of Shadows. To najkrótszy strajk.

Gdy to zrobisz, załaduj się z powrotem do Europy i skieruj się w lewo w kierunku Cadmus Ridge. Twój punkt trasy powinien prowadzić cię do wieczności, a do wroga bossa Weniks, elita zbawienia. Zabij go i jego kumple do postępu.Gdy zostanie zabity, szybko wróć do Crossing Charona i udaj się do ruin wydarzenia. Raz tam, Wprowadź bunkier E15 Utracony sektor. Oto odświeżenie w lokalizacji, jeśli jej potrzebujesz:


Uruchom go jak normalnie i wyjmij ostatniego szefa. Po zrobieniu tego twój tracker powinien poprowadzić Cię do pokoju podłączonego do ostatniego pokoju. Tam spotkasz nieznajomego. Użyj klucza szkieletu i posłuchaj jej historii.Wreszcie, Wróć do nieznajomego w punkcie szybkiego podróży. Jesteś teraz z części 1.W tym momencie otrzymasz aspekt Kontrola Krok zadania.

Jak ukończyć urodzoną w ciemności: część 2 w Destiny 2

W części 2 nadszedł czas, aby zrobić to od nowa, tylko z kilkoma korektami. Po pierwsze, musisz Zabij 50 Vex i zdobądź 20 zastojów końcowych ciosów.Istnieje wiele Vex w Abyss Cadmus Ridge i Asterion. Możesz również uruchomić Enter the E15 Bunker Zgubiony sektor ponownie.Znowu uścisk zbawienia Egzotyka wykonałaby szybką pracę w części Shatter.

Po zakończeniu masz wybór. Możesz wybrać dowolną aktywność list odtwarzania, czy to gambit, strajki czy tygle (lub mieszanka trzech.) Musisz Wykonaj trzy działania i również wpływają na 60 kombatantów na zastoju. Guardians liczą też więcej niż normalny wrog.

Warto zauważyć, że dla różnych części tej linii zadań potrzebne są strajki i gambit. Tak więc, gdybyś szukał czasu, aby zmieścić się w jakimś tyglu, teraz byłoby to.

Następnie, skieruj się na północ, jak możesz wybrać się na Europę, aby dotrzeć do upadłej bazy Riis-Reborn. Twój tracker powinien prowadzić do Szef o imieniu Meliks, elita zbawienia. Wytrzyj go i jego pluton z istnienia i skieruj się do następnego kroku.Szybko podróżuj do Charon Crossing i skieruj się w lewo do Cadmus Ridge. Kiedy tutaj, Wprowadź zatrudni Utracony sektor. Oto odświeżenie, gdzie znaleźć wejście:


Po wejściu do środka zabij szefa i ponownie podążaj za swoim tropiącym do nieznajomego i daj jej klucz do szkieletu. Jeszcze raz poświęć czas na cieszenie się historią.Teraz, Wróć do Exo Stranger, I nadszedł czas na prawdziwą nagrodę. Gdy z nią porozmawiasz, da ci nowy granat zastoju o nazwie Duskfield Grenade. To jest zajebiste. Użyj tego.Jak ukończyć urodzoną w ciemności: część 3 w Destiny 2

W porządku, czas na ostatnią część. Znowu kroki będą wydawać się znajome. Pierwszym krokiem jest Zabij zarówno 30 Vex, jak i 30 upadły.Po tym, jak to się dzieje, powinieneś mieć dobry pomysł, gdzie je znaleźć. Kiedy to robisz, musisz też wpływać na 20 walczących wroga na zastoju.Następnie musisz przygotować sprzęt gambit. Wypełnij trzy mecze gambit i wpływają na 60 kombatantów na zastoju. Jeszcze raz uścisk zbawienia bardzo pomoże tutaj, jeśli to masz.Czas znaleźć ostatniego z trzech bossów Zbawienia. Tym razem wracasz do wieczności, ale inna część. Szybka podróż do Charon Crossing ponownie, z powrotem do Cadmus Ridge i do obszaru Bray Tech. Śledź swojego śledzenia, dopóki się nie spotkasz Teraks, elita zbawienia i jego pluton. Pokonaj ich jak reszta.Prawie tu. Szybko wróć do skrzyżowania Charona i skieruj się do Asterion Abyss. Raz tam, Wprowadź ukrytą pustkę Utracony sektor. Oto przypomnienie, gdzie go znaleźć:


Pokonaj szefa na końcu. Następnie zostaniesz skierowany do innego pokoju, w którym zobaczysz nieznajomego i… niespodzianka! Daj nieznajomym kluczem do szkieletu i po raz kolejny ciesz się historią.Teraz wróć do nieznajomego, aby uzyskać ostatnią nagrodę, granat Coldsnap.Jak ukończyć urodzoną w ciemności: część 4 w Destiny 2

Czwarta część Born in Darkness została udostępniona po zakończeniu społeczności głębokiego kamienia kryptowego 21 listopada 2020 r.

Nie musisz sam wypełniać nalotu, aby uzyskać dostęp do części 4 – ale musisz ukończyć wszystkie poprzednie części do tej pory.

Do tej pory rutyna powinna być prosta. Pierwszy, Pokonaj walczących w Europie przy użyciu zdolności zastojowych – łącznie 50.

Następny, Wypełnij trzy strajki z wyposażonymi w statystyki i miej 60 wrogów w ciągu napięć dotkniętych statystykami. Znowu jest to dość proste.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części, musisz iść Pokonaj Pluton Elity Zbawienia House, Tym razem w stworzeniu. Śledź zadanie i podążaj za znacznikiem ekranu, dopóki tam nie dotrzesz.

Stamtąd jesteś proszony Przynieś klucz do szkieletu do Exo Stranger in Creation.

Ta lokalizacja jest właściwie miejscem gigantycznego exo. Jeśli ukończyłeś lament Quest, powinno to być znane. W przeciwnym razie poniższy film pokaże, gdzie się udać:


Po zakończeniu musisz Znajdź wszystkie dziewięć entropicznych lokalizacji odłamków. Niektóre z nich były wymagane do aspektu Control zadanie, które pojawiło się po zakończeniu części 1, a ten ostatni krok w części 4 znajdziesz wszystkie dziewięć.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz odblokować uchwyt zbawienia Aby je zniszczyć, gdy znajdziesz ich lokalizacje.

Następnie musisz powrót do sedno ciemności w podejściu Riis-Reborn. Ponownie śledź zadanie i podążaj za znacznikiem – a lokalizacja końcowa jest teraz znanym widokiem opartym na różnych zadaniach, które ukończyliśmy w Beyond Light.

Z tym ostatecznie, aspekt Frostpulse to twój.

Gratulacje – masz teraz dostęp do wszystkich umiejętności zastojowych z zadań pierwszego sezonu. Od tamtej pory wydano więcej – w tym aspekt wpływu.

How do you rate Destiny 2 Born in Darkness Quest Kroki: Jak wypełnić część 1, część 2, część 3 i część 4 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *