Destiny 2 Boskość Kroki: gdzie znaleźć rdzenie VEX do analizy na etapie boskiego fragmentacji

Startseite » Destiny 2 Boskość Kroki: gdzie znaleźć rdzenie VEX do analizy na etapie boskiego fragmentacji
27. lutego 2024
5 minutes
55

By Jhonny Gamer

Destiny Boskość 2 jest egzotyczny Poszukiwanie dla tych, którzy kupili ShadowKeep.

Odblokowanie tego karabinu Trace jest powiązany z nalotem Shadowkeep, Garden of Salvation, więc przygotuj się na imprezę z tobą dla tych, którzy chcą odblokować tę broń.

To powiedziawszy, jest kilka kroków, które musisz wykonać poza nalotem, które możesz zrobić solo, co zalecamy, zanim zdążyłeś grupować i zacząć.

Na tej stronie:

Jak zdobyć boskość Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania boskości:

  • Podróżuj do Księżycowych Process na Patrolu Księżyca i usuń wrogów, aby rozpocząć zadanie
  • Skanuj wyroczni w trzech stracionych sektorach Nessus
  • Zabij wrogów na Księżycu, aby uzyskać rdzenie deszyfrowania
  • Kup wzmocniony rdzeń deszyfrowania, wydając 30 fantasmalnych fragmentów
  • Prowadzić Garden of Salvation Raid i uzupełnij po drodze siedem łamigłówek

Z tym ukończeniem boskość jest cała twoja.

Dzięki Datto na YouTube za pomoc w wyciągnięciu powyższych kroków:


Jak rozpocząć misję boskości w Destiny 2

Chociaż boskość jest egzotyczną związaną z ogrodem zbawienia, najpierw musisz wykonać szereg kroków poza nalotem.

Pierwszy to poszukiwanie zadania, które zrobisz na Księżycu w patrolu w obszarze Księżycowym Battlegrounds.

Aby się tam dostać, musisz udać się na południe od portu Sorrowi, gdzie patrząc na południe, przyjdziesz na czerwony most. Przejdź przez most i przejdź ścieżką, aby wyłonić się na polach bitew księżycowych.

Gdy tylko opuszczysz most, weź mocno w lewo i podążaj ścianą klifu, aby dotrzeć do jaskini.

Wewnątrz jaskini znajduje się brama denerwująca, w której grupy Vex.

Wyczyść je wszystkie, dopóki Zeteon, odkupieni szef umysłu, który odrodzi, który porzuci zadanie o nazwie „Co to jest… Co to jest?’, który jest pierwszym krokiem w boskim zadaniu fragmentacji.

Gdzie znaleźć rdzenie VEX do analizy w ramach boskiego zadania fragmentacji

Co to jest… Co to jest? zebrane, musisz teraz znaleźć wyroczni w trzech zagubionych sektorach w Nessus. Wszystkie są ukryte w bocznych pokojach, które są bardzo łatwe do przegapienia. Kiedy go znajdziesz, należy go dwukrotnie skanować – z niewielką liczbą wrogów, aby pokonać pomiędzy.

Lokalizacje VEX Core są następujące:

Haunt Ancient: Ten zagubiony sektor jest zasadniczo ścieżką zgodnie z ruchem wskazówek zegara prowadzącej w wir. Mniej więcej w połowie drogi napotkasz niektóre skały – jedną większą po lewej stronie, a drugą na środku trasy.Skręć w lewo za większą skałę w ścianę, aby znaleźć jaskinię z wyrocznią.Jeśli starasz się go znaleźć, zacznij od początku i przytul lewą ścianę, a w końcu powinieneś przyjść do jaskini.

Orrery: To zasadniczo długi pokój z zestawami kroków prowadzących do drugiej skrzyni.Mniej więcej w połowie, spójrz w górę i wyszedł, aby zobaczyć kilka półek o ścianę.Przeskocz te półki i przeszukaj ścianę, aby znaleźć ukryty korytarz, prowadzący do małego pokoju z wyrocznią w środku.

Conflux: To jest duży pokój z kilkoma wiązkami energii biegnącej od podłogi do sufitu. Znajdź pierwszą wiązkę energii po prawej stronie.Teraz spójrz po prawej stronie, aby zobaczyć serię półek prowadzących do obszaru w ścianie, którego ostatni krok jest w kolorze brązu.Przeskocz tutaj, aby znaleźć pokój z wyrocznią i lokalizacją rdzenia Vex.

Po wszystkich trzech odblokujesz krok „defragmentacji” w ramach szerszego boskiego zadania fragmentacji.Jak ukończyć etap defragmentacji w ramach boskiego zadania fragmentacji

Ten etap defragmentacji polega na uzyskaniu 120 rdzeni deszyfrowania. Aby to zrobić, musisz zabić Vex na Księżycu.Znajdziesz je w inwazjach – warto je zrobić, jeśli nie masz już oka na księżycu i odblokuj działalność ofensywną Vex, której Vex w środku również zrzuci rdzenie deszyfrowania.

Po zakończeniu musisz kupić wzmocniony rdzeń deszyfrowania. Dostajesz to, wydając 30 fantasmalnych fragmentów na linie zaklęcia. Fragmenty fantasmalne pochodzą z zabijania koszmarów lub kupowanych bezpośrednio od Lektern Of Zakanień.

Kiedy to się skończy, nadszedł czas, aby udać się do ogrodu zbawienia.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zdobyć boskość w ogrodzie zbawienia

W ogrodzie zbawienia znajduje się siedem łamigłówek, które musisz ukończyć, z których wszystkie obracają się wokół mechaniki nalotu. Potrzebujesz wszystkich sześciu graczy, aby połączyć tethers na różne sposoby między spotkaniami.

Aby to rozpocząć, upewnij się, że ukończyłeś powyższe kroki (chociaż każdy gracz może uczestniczyć w zagadkach, jeśli chcesz boskość, musisz je zrobić najpierw) i na początku najlotu uciekaj z klifu i odwróć sięznaleźć ukryty pokój. Jest tu węzeł, który musisz aktywować.

Siedem łamigłówek najlepiej pokazać, niż wyjaśnić, ponieważ obejmują one pozycjonowanie graczy w określonych wzorach. Zalecamy obejrzenie na nich wszystkich wideo Datto – które zaczyna się o 3:00 minutach od wideo – które pokazuje lokalizacje układanki, a także ich rozwiązania:


Po zakończeniu wszystkich siedmiu łamigłówek – sugeruje się, że musisz to zrobić w jednym biegu – zdejmij ostatniego szefa. Do końcowej łupy dołączy druga klatka piersiowa zawierająca boskość, kończąc zadanie. Gratulacje!

How do you rate Destiny 2 Boskość Kroki: gdzie znaleźć rdzenie VEX do analizy na etapie boskiego fragmentacji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *