Destiny 2 BXR-55 Battler God Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 BXR-55 Battler God Roll and Drop Lokalizacja
28. lutego 2024
4 minutes
41

By Jhonny Gamer

BXR-55 Battler jest legendarnym karabinem pulsowym, który pojawił się po raz pierwszy Destiny 2Pakiet 30. rocznicy.

Zostało to zaprojektowane jako hołd dla broni z przeszłości Bungie – karabin bojowy z serii Halo. To dokładna i agresywna broń, która wyróżnia się powtarzającymi się krytycznymi trafieniami.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć BAXR-55 Battler W Destiny 2, i która BXR-55 BATTLER BOGA ROLLS pomoże ci zabić swoich wrogów jak pewien słynny Spartan.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak zdobyć battler BXR-55 Destiny 2

BXR-55 Battler to jedna z broni z 30. rocznicy. Początkowo istnieją dwie części do zdobycia BAXR-55 Battler. Po pierwsze, musisz wziąć udział w Whacky Dares of Eternity Gameshow. Po odważnym kursom przeszkód i gości specjalnymi z całej galaktyki zmierzysz się z szefem, a następnie otrzymasz skrzynię za pomyślne ukończenie. To również da ci klucz skarbnika.


Dalej odwiedź skarbnika Xur. Za Xur znajduje się skrzynia, która otwiera się z twoim kluczem skarbów. Nie ma gwarancji, ale Battler BXR-55 jest jednym z elementów, które mogą zejść z tej skrzyni.

Battler BXR-55 jest również bronią rzemieślniczą. Będziesz musiał uzupełnić wzór na trzech rezonansach głębinowych BXR, aby odblokować go do tworzenia, ale kiedy to zrobisz, możesz odwiedzić enklawę i zbudować własne.

To nie tylko umożliwia wyczarowanie pistoletu w dowolnym momencie – pod warunkiem, że masz materiały – ale wersja, którą tworzysz.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

BXR-55 BATTLER BOG ROLL Zalecenie Destiny 2

BAXR-55 Battler jest standardowy wyposażony w cechę Hot Swap Origin. Dzięki temu ten karabin pulsowy uzyskuje duży wzrost obsługi, jeśli przełączysz się do niego po poniesieniu obrażeń, umożliwiając szybkie i snapczelowe celowanie.

„Boski Rzut Battlera BXR-55 wykorzystuje daleki zasięg, wysoki wskaźnik pożaru i doskonałą obsługę, koncentrując się na zwiększaniu wyników obrażeń.

Oto nasz Zalecany BXR-55 Battler Bog się rzucić Destiny 2:

  • Break strzałki
  • Ricochet rundy
  • Wieczny ruch
  • Zabij klip

Break strzałki to łatwy wybór. Battler BXR-55 nie potrzebuje żadnego wzmocnienia zasięgu i znacznie zwiększonego odrzutu Control sprawia, że wyjątkowo łatwo jest oprzeć się ciągnięciu pistoletu podczas strzelania. Krytyczne trafienia stają się o wiele łatwiejsze do wylądowania, opierając się na tym, co Battler BXR-55 robi najlepiej.


Ricochet rundy nieznacznie zwiększaj zasięg i stabilność, co jest ładne, a sposób, w jaki rundy odbijają się od powierzchni, oznacza czas, w których musisz szybko rozładować magazyn do grupy wrogów, prawie na pewno będziesz lądować, nawet jeśli początkowo tęsknisz.

Broń taka jak BXR-55 Battler ma być używany podczas ruchu, co sprawia, że Wieczny ruch Doskonałe dopasowanie. Poruszanie się, bez względu na to, czy jest to strzelanie bioder, czy celować w zabytki, zwiększa stabilność, obsługę, a co najważniejsze, prędkość przeładowania. BAXR-55 Battler ma nieskończone rezerwy, więc czas potrzebny na ponowne załadowanie jest jedyną wymaganą przerwą w akcji. To znacznie zmniejsza.

Zabij klip Pięknie synergizuje ciągłym ruchem. Przeładowanie po zabiciu wroga tworzy 33% buff obrażeń przez pięć sekund. Połącz dokładne strzelanie z częstymi, szybkimi przeładowaniami, a masz broń, która uwalnia niekończącą się potok szybkich, wysokich obrażeń na dużych grupach wrogów.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 BXR-55 Battler God Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *