Destiny 2 Calus Mini-Tool Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Calus Mini-Tool Roll and Drop Lokalizacja
28. lutego 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Calus Mini-Tool jest legendarnym pistoletem łabskim i jedną z bogatych broni związanych z cesarzem Calus z kabali.

Calus Mini-Tool to prędkość. Ma wyjątkową obsługę, wysoki wskaźnik ognia i opiekunowie poruszają się szybciej z powodu lekkiej ramy.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć mini-na-naok Calus, i która Calus Mini-Tool God Rols Możesz to wykorzystać najlepiej.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak zdobyć mini-na-naok Calus Destiny 2

Mini-tool Calus, podobnie jak wszystkie bogate broń, przychodzi przede wszystkim z działań związanych z Lewiatanem i Calus.

Zatrzymanie to działalność grupowa, która odbywa się na Lewiatanie, w której wchodzących strażników w okolicy chcą uczestniczyć z kilkoma falami wrogów, rozłożone na trzech rundach. Kulminacją jest walka z bossem, po której pojawia się klatka piersiowa, a dla 500 szat strachu możesz kupić dodatkową kroplę, z których każdy może zarobić na mini-narzędziu.


Tymczasem bogate skrzynie wokół Lewiatanu znajdują się kolejne możliwe źródło mini narzędzi Calus. Będziesz potrzebować bogatego klucza, aby otworzyć te skrzynie, ale za każdym razem, gdy otworzysz, istnieje szansa, że będzie na Ciebie czekanie Mini-Tool Calus.

Wreszcie istnieje opcja skupienia Umbral. Najpierw będziesz musiał wyrównać koronę smutku, ale kiedy to zrobisz, możesz odwiedzić koronę na pokładzie H.mi.L.M i skup się na parametrach na bogatą broń.

Co więcej, pierwszym, który skupisz co tydzień, jest gwarantowana głębokie wzrok / czerwona broń graniczna;Wyrównanie, da ci materiały do tworzenia broni i ostatecznie odblokować wzór, który pozwala tworzyć i dostosowywać idealny mini-na-tool Calus.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Calus Mini-Tool God Roll Zalecenie Destiny 2

Każdy mini-tool Calus ma nadwyżkę cechy pochodzenia, co daje bonusy dla siły i dyscypliny po zabójstwach, podczas gdy twoja super energia jest pełna.


Calus Mini-Tool „God Roll” wykorzysta korzyści z prędkości broni i pozwoli jej zniszczyć masy wrogów w bardzo krótkim porządku. Jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę wzorów do tego pistoletu, możesz stworzyć własne i dostosować bułki, aby wybrać dowolny z dostępnych korzyści.

Oto nasz Zalecane rzut mini-na-naoków Calus Destiny 2:

  • Karabina Corckscrew
  • Taktyczny mag
  • Grave Rabure
  • Rozżarzony

Rzutek korkociągowy jest solidnym wszechstronnym wzmocnieniem dla mini-na-narzędzi Calus. Poprawia to obsługę, zasięg i stabilność, dzięki czemu ten pistolet jest łatwiejszy do celowania, jak i śmiertelny z dalszej odejścia.

Taktyczny mag dodaje niewielką ilość amunicji do magazynu i nieznacznie wzmacnia stabilność. Ale prawdziwą zaletą jest duży bonus do ponownego ładowania prędkości. Jest to pistolet, który idealnie powinien strzelać z minimalnymi przestojami, a szybkie przeładowanie jest dużą częścią tego.

Grave Rabure ma podobną funkcję do taktycznego mag, utrzymując strzelanie z pistoletu przy minimalnej przerwie. Dzięki temu zabójstwa w zwarciu częściowo ponownie załaduje mini-narzędzi Calus, idealny do z bliska i agresywnej walki, do której nadaje się pistolet.

Rozżarzony Znacząco zmienia sposób, w jaki działa mini-na-naok Calus. Zabójstwa tworzą obszar skutków wokół celu, rozpowszechniając obrażenia-działanie w czasie spalania na pobliskich wrogów. To prawie jak Osteo Striga biednego człowieka, Topne grupy wrogów niskiego poziomu i ustawianie trudniejszych wrogów w celu efektów zapłonu z kompilacji opartych na słonecznych.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Calus Mini-Tool Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *