Destiny 2 Cross Save Wyjaśnione: Jak skonfigurować wyjaśnione platformy Cross Save i obsługiwane platformy

Startseite » Destiny 2 Cross Save Wyjaśnione: Jak skonfigurować wyjaśnione platformy Cross Save i obsługiwane platformy
28. lutego 2024
5 minutes
41

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Oszczędzanie krzyżowe Pozwala nosić progresję między wieloma platformami – niezależnie od tego, czy jest to PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One, PC, czy Google Stadia.

Oznacza to, że możesz grać na konsoli w jednej sesji, a następnie przejść do gry na PC z nienaruszonym postępem. Jest to również przydatne w okresie przejściowym następnej generacji, dla osób migrujących z PlayStation do Xbox lub odwrotnie.

Wymagane jest również wykonanie zapisu krzyżowego, aby przejść konto z bitwy Blizzarda.usługa netto do Steam, gdy usługa przeprowadziła się pod koniec 2019 roku.

Uczenie się Jak się oszczędzać Destiny 2 jest stosunkowo proste, choć są jakieś Krzyżowe ograniczenia oszczędzania – w tym dostęp do dowolnych zakupionych DLC lub rozszerzeń – powinieneś być świadomy za każdym razem, gdy wykonujesz skok.

UWAGA RACES Cross jest inna niż Destiny 2 Cross Gromplay, który pozwala grać z przyjaciółmi na innych platformach, a funkcja, która pojawi się później.


Jak skonfigurować Cross Zapisz Destiny 2 na dowolnej platformie, w tym PlayStation, Xbox, PC lub Stadia

Włączanie Cross Oszczędzanie Destiny 2 jest bezpłatny, co pozwala zająć się jakością platform, ile chcesz. Zanim będziesz mógł użyć zapisu krzyżowego Destiny 2, jednak musisz zrobić trochę konfiguracji, więc Bungie wie, które z twoich kont są ze sobą połączone.

Najpierw potrzebujesz zalogowania się do bungie.Net (za pośrednictwem dowolnego konta specyficznego dla platformy), aby rozpocząć łączenie platform. Które mogą obejmować Twoje konto PSN, konto Xbox Live, bitwa.Konto netto, konto Steam i konto Google Stadia.Po zalogowaniu się do obszaru zapisu na krzyżu swojego profilu, aby rozpocząć.

Być może będziesz musiał najpierw wykonać jeden lub dwa kroki – w szczególności, jeśli już połączyłeś bitwę.Konto netto, musisz podłączyć je do Steam, a wszelkie konta, które połączyłeś z konto Bungie, muszą być indywidualnie uwierzytelnione – jest to prosty przypadek klikania przycisku „Uwierzytelnianie” i logowania się do każdego z nich.Następnie musisz określić, które konto chcesz odtworzyć na innych platformach. Zobaczysz pod spodem, które postacie i srebrna równowaga masz na każdym z nich, aby to wyjaśnić.

Nie można wybrać mieszanki znaków i postępów między kontami – tylko jeden zestaw postępów z jednej platformy można udostępnić innym.Dla większości graczy, którzy grali na jednej platformie do tej pory, jest to proste, ale jeśli podwójnie zanurzasz się, powiedz zarówno PS4, jak i PC, musisz wybrać tylko jeden, aby zagrać w reszcie.

Dzięki temu możesz następnie potwierdzić zestaw znaków i postępu, które będą dostępne na każdym z tych powiązanych kont. Po następnej zalogowaniu się na jedno z tych konta pojawią się twoje postacie – w tym cały sprzęt, łupy i postępy, które odblokowałeś po drodze.Jeśli masz jakieś problemy po drodze, spróbuj użyć innej przeglądarki internetowej do tej, której obecnie używasz, jako Według kilku komentarzy na temat Reddit, To może pomóc. Podobnie istniała jedna lub dwie czkawka z komunikatami o błędach podczas premiery, więc czekanie kilka dni po uruchomieniu funkcji może być mądre, jeśli masz problemy.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Inne szczegóły, które należy wiedzieć o tym, jak Destiny 2 Worke Cross Save

Destiny 2 Cross Save ma pewne ograniczenia ze względu na sposób zakupu treści na jednej lub innej platformie. Są następujące:

  • Srebro zostanie zablokowane na oryginalnym koncie, z którego go kupiłeś, i można uzyskać do nich dostęp tylko na tej rodzinie platform (takich jak w PlayStation lub Xbox). Jednak wszystko, co kupujesz z tym srebrem – w tym różne kosmetyki Eververse – będzie dostępne na innych platformach.
  • DLC – w tym ekspansje, roczna przepust. Aby odtwarzać te treści na innych platformach, musisz ją ponownie kupić na tych platformach. Obejmuje to rozszerzenia, takie jak Forsaken, ShadowKeep i Beyond Light oraz wszelkie przejścia roczne. (Uwaga, jeśli grasz na Xbox z Game Pass, Będziesz miał dostęp do rozszerzeń zawartych w ramach subskrypcji.)
  • Będziesz mógł być częścią jednego klanu z zapisem krzyżowym – co oznacza, że Twój obecny klan będzie dostępny na wszystkich platformach, na których grasz. Ponadto możesz grać z kolegami z klanu tylko wtedy, gdy grają na tej samej platformie, co ty. Możesz zobaczyć, czy ktoś używa Cross Zapisz na ekranie listy (dzięki Imgur przez CapntOpdeck na Reddit na ten podstępny szczyt:)

Gracze z włączonym zapisem krzyżowym będą widoczne na ekranie składu (obraz obrazu: imgur)
  • Możliwe jest wyłączenie zapisu krzyżowego – Przydatne do ponownego przeglądu postaci niezwiązanych z określoną platformą po ruchu krzyżowym. Po otrzymaniu trzeba poczekać 90 dni, zanim ponownie je ponownie włączysz – co według Bungie to zniechęcanie „działań jak odzyskiwanie konta przez innych graczy”.
  • Cross Save odblokuje osiągnięcia na platformę po zalogowaniu, Pozwalając na przykład odblokować wszystkie zarobione trofea PS4 po wcześniejszym odtwarzaniu na Xbox Live. Może być warte zrobienia, gdy pojawi się nowe światło!
  • Jeśli były jakieś wątpliwości, możliwość użycia Destiny 2 rzut krzyżowy są bezpłatne – wystarczy mieć dowolny DLC na górze.

Wreszcie, pamiętaj, że oszczędności krzyżowe są inne niż Destiny 2 Cross Gromplay, co pozwala grać z przyjaciółmi na innych platformach, funkcję, która pojawi się później.

How do you rate Destiny 2 Cross Save Wyjaśnione: Jak skonfigurować wyjaśnione platformy Cross Save i obsługiwane platformy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *