Destiny 2 Crossplay wyjaśnił, od dopasowywania do jak dodać znajomych z bungie

Startseite » Destiny 2 Crossplay wyjaśnił, od dopasowywania do jak dodać znajomych z bungie
28. lutego 2024
7 minutes
39

By Jhonny Gamer

Wszystko, co musisz wiedzieć o zabawie z przyjaciółmi na innych platformach Destiny 2 Cross Gromplay.

Destiny 2 Cross Gromadzenie od dawna wymagana jest funkcja fanów – umożliwiającą grę z innymi Guardians, niezależnie od ich wybranego systemu – niezależnie od tego, czy są na PlayStation, Xbox, PC czy Stadia.

Wprowadzenie 2019 roku Destiny 2 Cross Rative był krokiem we właściwym kierunku, umożliwiając przeniesienie postępu na wybraną platformę, ale nadal jesteś związany z zabawą z innymi w tym systemie.

Przyjazd Destiny 2 na serii PS5 i Xbox zbliża tę rzeczywistość nieco bliżej wprowadzenia międzypokoleniowej gry krzyżowej.

Od tego czasu widzieliśmy przybycie beta krzyżowej podczas sezonu Splicer w maju 2021 r. I pełne wydanie wraz z sezonem Lost W sierpniu 2021 r.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak Destiny 2 Works Gromplay, w tym międzyplatformowe prace związane z PC a konsolą

Destiny 2 CrossPlay działa za pośrednictwem systemu nazw Bungie, który będzie twoją tożsamością na wszystkich platformach, na których grasz. Ta nazwa jest automatycznie podawana, gdy po raz pierwszy zalogujesz się w sezonie utraconych i jest identyfikatorem backendowym, jeśli przyjaciele chcą dodać Cię do innego systemu.

Ta nazwa – a także jak dodać znajomych z bungie – jest wyjaśnione bardziej szczegółowo w późniejszych sekcjach tej strony.Jeśli chodzi o wyposażanie się, wczesnym zmartwieniem było to, czy gracze konsoli będą walczyć o te na PC, którzy mają mysz i klawiaturę, jeśli chodzi o działania, takie jak Crucible i Gambit, zwłaszcza, że Bungie ogłosiła, że jest skierowana do „rozbieżności” między PC iBroń konsoli.

Jak to działa – w trybach konkurencyjnych, Destiny 2 będzie domyślnie zatrzymać graczy w tym samym ekosystemie komputerowym lub konsoli. Oznacza to, że gracze konsoli zmierzą się z graczami konsolowymi (w tym stadia), a gracze PC zmierzą się z graczami PC.

Jeśli jednak jesteś w fureamie z co najmniej jednym odtwarzaczem na PC, to wejdziesz do puli kasowania komputera.Tymczasem działania PVE – takie jak strajki, patrole planetarne i inne tryby, które nie podważają innych graczy – zobaczą wszystkie platformy wejdą do tej samej puli dopasowywania. Oznacza to, że w dowolnym momencie możesz grać u boku strażników z innych platform – ekscytującej perspektywy – i jest szczególnie przydatne dla platform z niższymi bazami graczy, które mogły wcześniej doświadczać dłuższych czasów związanych z dopasowywaniem w niektórych zajęciach.

Wreszcie, wiedz, że Bungie nie jest gotowy z budowaniem na Cross Gromplay. Przyszłe funkcje obejmują:

  • W grze, wieloplatformowy czat głosowy „Wkrótce po uruchomieniu”
  • Zmiana nazwy bungie, wyświetlanie czatu tekstu na konsoli i Wejście tekstu USB na konsoli nadchodzącej „Zima”

Nazwa bungie wyjaśniona i szczegóły zmiany nazwy bungie

W ramach CrossPlay każdy gracz otrzyma pojedynczą „nazwę bungie”, która będzie twoją tożsamością na wszystkich platformach. Jest to oparte na twojej nazwie wyświetlania na pierwszej platformie, na którą logujesz się od sezonu Lost, a także czterocyfrowego kodu i pojawi się w menu systemowym (więc nie w grze), tak jak:Po wygenerowaniu tej nazwy bungie odfiltruje obraźliwe warunki i znaki, których nie można wprowadzić za pomocą klawiatury wirtualnej. Jeśli powoduje to coś, czego nie lubisz – możliwe, że „jeśli twoje imię stanie się puste lub zawiera moderowany termin, znajdziesz całkiem nietypową nazwę„ Guardian [Losowy numer] ”nad głową postaci” – to wiedz, że to wiedz, że to wiedzFunkcja zmiany nazwy bungie jest opracowywana w celu debiutu w „Winter” 2021.

Jak dodać znajomych z bungie Destiny 2 Cross Gromplay

Aby grać z przyjacielem na różnych platformach, musisz najpierw dodać je jako przyjaciel bungie. Bungie potwierdził trzy sposoby dodania znajomych z bungie Destiny 2 jako część systemu nazwy bungie:

  • Odwiedź ekran listy w grze na tej samej platformie co twój przyjaciel, a następnie poproś o to jako przyjaciela bungie, aby pojawić się na wszystkich platformach.
  • Na ekranie zaproszonych w grze możesz wyszukać swojego przyjaciela po imieniu Bungie. (UWAGA: podczas uruchomienia tej funkcji został wyłączony.)
  • Skorzystaj z Internetu Bungie.Przyjaciele netto narzędzie do łączenia platform i wysyłania zaproszeń do znajomych bungie.

W przypadku wyłączonego wyszukiwania w grze najlepsze metody mają być na tej samej platformie na początek i dodanie ich w grze za pośrednictwem listy lub użycie bungie.Narzędzie netto W przeglądarce internetowej zaloguj się na swoje konto i połącz konto Stadia / Steam / PSN / Xbox Live, a pod warunkiem, że gracz jest również twoim przyjacielem w tej usłudze, możesz nacisnąć przycisk Importuj znajomy.

Stamtąd powinny pojawić się na liście znajomych na obszarze listy menu. Jeśli nie, dla nas musieliśmy poczekać kilka chwil i ponownie uruchomić nasze gry, aby się pojawić.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Historia Cross Gromplay in Destiny 2

Destiny 2 faktycznie miało miejsce przed oficjalnym debiutem – choć przez przypadek.

Przybycie sezonu Splicer W maju 2021 r.

Zostało to uznane przez członka zespołu społeczności Bungie Cozmo na Twitterze, Mówienie, że funkcja nie była „jeszcze miała być na żywo i nie jest reprezentatywna dla pełnego doświadczenia”, a poprawka nadchodzi podczas tygodnia premiery sezonu (od 11 maja). Do tego czasu gracze są „swobodnie uczestniczyć” w tej funkcji.

Jak to zadziałało? Niektórzy gracze – tacy jak Gamergirlgrey na Twitterze – miał szczęście z klanmi z innych platform, które pojawiają się w menu listy i może się stamtąd dołączyć.

Gromadzenie “usterka” aktualizacja:

I’możliwość ponownego dołączenia do FT, w pierwszej misji od #Xbox z #PC Destiny 2 Mate Clan.@Justmanda_ jest na PC, ja i @xkingalllan są na Xbox. @A_DMG04 @Cozmo23 Tagowanie, aby dać ci aktualizację, nadal działa dla nas. https: // t.co/sxkuv8kxys fotka.świergot.com/agahjpzuww

— 𝗚𝗿𝗲𝘆 (@GamergirlGrey) 11 maja 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Pochodzi jeden niezawodny sposób inicjowania gry z przyjacielem Ohgodimgonnasquirt na Reddit, Ujawniając metodę, że choć nieco bardziej skomplikowane i wymaga od obu graczy dostępu do pary na PC, sprawdziliśmy, że zadziałał.


Przetestowaliśmy to między komputerem a Xboxem. Pamiętaj – zachowaj otwarty klienta PC Console PC, ale nie zalogowany do gry.

Następnie Bungie wydał Destiny 2 Crossfer Beta między wtorek, 25 maja a czwartkiem 27 maja, debiutując wraz z pierwszym Expunge Cotygodniowa misja.

Działając tylko przez dwa dni, dostęp do Crossfer Acces.

Jako nagrodę za udział w wersji beta Cross Gromplay, ci, którzy ukończyli trzy strajki na liście odtwarzania, zostali nagrodzone gwiazdy przekroczyły emblemat:


Destiny 2 Crossfer Beta Nagroda, gwiazdy skrzyżowane.

How do you rate Destiny 2 Crossplay wyjaśnił, od dopasowywania do jak dodać znajomych z bungie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *