Destiny 2 Doom z Chelchis God Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 Doom z Chelchis God Roll and Drop Location
28. lutego 2024
4 minutes
42

By Jhonny Gamer

Doom Chelchis jest legendarnym karabinem zwiadowczym nie widać od czasów oryginału Destiny i wrócił Destiny 2 Dzięki Fall King’s Fall.

To jest karabin zwiadowczy. W odpowiednich rękach może być jednym z najlepszych karabinów skautowych Destiny 2, i jest solidną opcją dla strażników, którzy lubią angażować się z dystansu.

Przejdziemy cię przez jak dostać się do Zagłada Chelchis i Doom boga Chelchisa Powinieneś gonić.

Na tej stronie:


Jak dostać się do Zagłada chelchis w Destiny 2

Doom Chelchis to broń specyficzna dla rajdów, a jedynym sposobem na zdobycie jest Spotkania o rozliczeniu u króla’s Fall Raid.

Doom Chelchis wiadomo, że upada przy wejściu, Totemy, Golgoroth, Śmierci, i Oryx spotkania. Za każdym razem, gdy go usuwasz, masz szansę na zdobycie Zagłada Chelchis z losowym rzucie, w wyniku czego możesz skończyć z kilkoma w trakcie nalotu.


Gdy znajdziesz swój pierwszy, możesz też rzemiosło Zagłada chelchis w Destiny 2. To wymaga zebrania pięciu wersji rezonansu głębinowego pistoletu (rodzaj z czerwoną granicą na ikonie).

Na końcu króla jest też klatka piersiowa’S Fall, który pozwala wymieniać łupy podboju na broń, którą ty’ve znaleziono wcześniej podczas nalotu. Pierwszym kupowaniem z każdym znakiem tygodniowym będzie gwarantowany spadek rezonansu głębinowego. Reszta nie jest’t, ale jest to skuteczny sposób na uprawę do twoich ulubionych bułek, jeśli masz łupy.


Możesz kupić tylko broń, którą wcześniej odblokowałeś na końcu klatki piersiowej. Biegnij upadek króla, aby rozszerzyć zapasy!

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Doom z rekomendacji Chelchis God Roll w Destiny 2

Doom Chelchis upada ze specjalnym królem’s Fall Broodza Cecha pochodzenia nazywana Przebiec.

Przeładowanie broni z tą cechą, podczas gdy w pobliżu sojuszników przepełnią czasopismo i skaluje się większą liczbą graczy – więc jeśli zostanie wykorzystany w pobliżu pełnej drużyny RAID, zabiera 16 rund domyślnych do ponad 30 rund.


Najlepsza kombinacja korzyści lub „boga rolka” będzie inna w różnych sytuacjach i graczy. Istnieją jednak pewne kombinacje, które powinny dawać konsekwentnie doskonałe wyniki.

Oto nasz zalecany najlepszy Zagłada z Chelchis God toczy się Destiny 2:

  • Break strzałki
  • Stałe rundy
  • Wybuchowy ładunek
  • Oko cyklonu

Jako precyzyjny karabin zwiadowczy, Doom Chelchis jest dość stabilny i ma doskonały zasięg. Break strzałki sprawia, że odrzut jest bardzo przewidywalny, a jednocześnie poprawia prędkość obsługi. Pomoże to w szybkim trafieniu dokładnych strzałów, jednocześnie celując.

Opcje magazynu, które zwiększają amunicję lub prędkość przeładowania’t jako pomocne ze względu. Zamiast tego użyj Stałe rundy Aby utrzymać stabilny cel podczas strzelania. To, spotęgowane z łatwym celowaniem w pęknięcie strzałki, sprawia, że jest to niewiarygodnie przyjazna dla strzelców broń.

Wybuchowy ładunek przekształca połowę uszkodzeń w zakresie wybuchowych szkód i zwiększa tę porcję o 30%. To’S skutecznie zwiększenie obrażeń o 15%, które również powodują obrażenia odświeżające.

Jeden za wszystkich daje 35% wzrost szkód przez 10 sekund po uszkodzeniu trzech lub więcej celów. Te harmonzie genialnie z Wybuchowy ładunek, jako obrażenia od plugawów, które często działają z tym pierwszym. To’S synergia, która działa również na legionach niewolników, tak jak przeciwko ciasno zapakowanym strażnikom w tyglu.

Wreszcie Don’nie zapomnij ulepszyć arcydzieła na swoim Zagłada Chelchis. Może to jeszcze bardziej zwiększyć prędkość przeładowania, zasięg, obsługę lub stabilność. Ponadto po zakończeniu arcydzieła odblokowujesz zabójcy i kula generowania energii.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Destiny 2 Doom z Chelchis God Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *