Destiny 2 Felwinter’s Lie Quest kroki: Vostok odwiedził, strzały zabija farmy w kłamstwie

Startseite » Destiny 2 Felwinter’s Lie Quest kroki: Vostok odwiedził, strzały zabija farmy w kłamstwie
29. lutego 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Destiny 2 to kłamstwo to poszukiwanie Kłamstwo Felwintera w sezonie godnych.

Dostępny w maju 2020 roku, zaczął się od kroku społeczności, który został później stonowany, aby umożliwić szybszy postęp. Od tego czasu został ukończony, umożliwiając nowicjuszom kontynuowanie zadania bez udziału.

18 maja 2020 r. Misja Lie została podskoczona na ostatnim etapie, co oznacza, że żaden gracz nie mógł odblokować kłamstwa Felwintera do czasu Hotfix kilka dni później 21 maja 2020 r.

Zwróć uwagę na koniec sezonu godnego ukończenia tego zadania i zebrania strzelby.

Na tej stronie:

Jak wprowadzić Felwinter w leżę Destiny 2

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania kłamstwa Felwintera:

  1. Porozmawiaj z Aną Bray na Marsie, aby odebrać Lie Quest
  2. Zaakceptuj już pełny etap społeczności Oceny Warmind
  3. Odwiedź Ziemię, aby zobaczyć Vostok odwiedził Quest i zeskanuj trzy obiekty
  4. Kompletne 1000 strzelbów
  5. Odwiedź Rasputin na Księżycu i odwiedź obszar zadania

Po ukończeniu powyższych kroków legendarne strzały Felwinter’s Lie Is Your. Pamiętaj, że masz do końca sezonu godnych, aby ukończyć zadanie.


Jak rozpocząć misję kłamstwa Destiny 2

Od końca maja 2020 r. Gracze będą mieli dostęp do Lie Quest. Jeśli grasz w tym czasie, powinieneś otrzymać wiadomość po zalogowaniu się na temat tego wydarzenia. W przeciwnym razie sprawdź swoje kamienie milowe.

Aby rozpocząć kłamstwo, udaj się na Marsa i porozmawiać z dostawcą planety, Ana Bray.Pierwszy krok, Ocena Warmind, było wyzwaniem społecznym obejmującym wydarzenia publiczne na EDZ, Moon i IO. Podczas premiery uznano to za zbyt strome wyzwanie dla graczy, a zatem przyspieszono, że jest szybciej wypełniony.Ten krok został pomyślnie ukończony 17 maja 2020 r. Jeśli zaczynasz zadanie później, dobra wiadomość jest taka, że zostanie to automatycznie ukończone – umożliwiając przejście do następnego kroku, Vostok, od razu.

Jak ukończyć Wostok odwiedził Quest Destiny 2

Kolejny krok w kłamstwie, Vostok, ma Quest Krok, Vostok odwiedził.

Aby to zakończyć, udaj się do EDZ, a następnie wybierz misję „Sekrety Warmind” w lewym dolnym rogu ekranu mapy.Pojawicie się teraz w specjalnej wersji mapy wieloosobowej Vostok, w której musisz zlokalizować trzy anomalie.

Są one dość proste, aby znaleźć się w podziękowaniu dla każdego z nich, gdy się zbliżysz. Vostok odwiedził lokalizacje następujące:

1. Krok naprzód i znacznik powinien pojawić się na ekranie. Aby do niego dotrzeć, idź w lewo, a potem w prawo po schodach, a jest w prawo w następnym rogu.

2. W innym miejscu przejdź wokół zewnętrznej krawędzi mapy, gdzie znajdziesz hangar. Znacznik powinien pojawić się, gdy się zbliżasz. Wskocz do środka i zeskanuj go swoim duchem.3. Inna lokalizacja nie jest daleko od ostatniej. Kieruj się wokół zewnętrznej mapy (aby krawędź po lewej) i znacznik pojawi się po prawej stronie, u dołu klifu.

Po znalezieniu wszystkich trzech odblokujesz etap telemetrii strzelby.

Strzelba zabija zalecenia dotyczące farmy w Destiny 2 wyjaśnił

Następnym krokiem jest „zabezpieczone zabójstwa strzelby w całym systemie lub w tyglu”, z procentowym paskiem. Zostanie to ukończone, gdy zarządzasz 1000 zabójstw strzelby w dowolnym miejscu w systemie.

Możesz zejść na to naturalnie w trakcie gry lub poprzez podjęcie metody hodowli strzelby zabijają, aby przejść przez to tak szybko, jak to możliwe.

W grze jest kilka dostępnych;Być może najłatwiej byłoby zacząć szept robaka misja i rolnictwo nieskończone spawne.

W przeciwnym razie możesz rozpocząć drugą misję boczną – tę, którą musisz odblokować Bad Juju – i osiągnąć punkt, w którym spawnują się nieskończone bestie.

Oba technicznie mają limity – szept misji robaków ma timer, podczas gdy bestie przestaną odrastać po pewnym czasie – ale oba są powtarzalne.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak ukończyć kłamstwo Destiny 2

Po ukończeniu kroku zabójstwa strzelby, w ostatniej części wizyty w Rasputin na Księżycu, a następnie przejdź do znacznika zadań, aby uzyskać krótką dawkę historii.

Z tym skończonym kłamstwem Felwintera jest twoje.

Początkowo ten ostatni krok zadań został podsumowany, zajmując pół tydzień przed rozwinięciem Fixa, a gracze mogli otworzyć drzwi do ostatniego obszaru i dotrzeć do legendarnej strzelby.

Jutro (20 maja) o 10 rano PDT, Destiny 2 przejdzie konserwacja tła. Nie jest oczekiwane przestoje.

To przygotuje nas na Hotfix 2.8.1.3 Wydanie 21 maja, które rozwiązuje problem z wyprawą „The Lie” z otwieraniem drzwi WarmInd.

Po więcej informacji: https: // t.CO/OCY0LEVMFQ

— Pomoc bungie (@bungiehelp) 20 maja 2020 r
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Teraz to wszystko się osiedliło – ciesz się kłamstwem Felwinter!

How do you rate Destiny 2 Felwinter’s Lie Quest kroki: Vostok odwiedził, strzały zabija farmy w kłamstwie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *