Destiny 2 Forbearance God Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 Forbearance God Roll and Drop Location
29. lutego 2024
3 minutes
61

By Jhonny Gamer

Wyrozumiałość jest legendarnym granatem w Destiny 2 i jest częścią ślubowania zestawu broni ds. Raid uczeń.

Ten wyrzutnia granatów z jednym strzałem zajmuje twoje miejsce na broń energetyczną, pozostawiając bezpłatne wybrać ciężką broń, która uderza w Twoją fantazyjną. Granaty emitują fala szkód podczas detonowania, co czyni to jeden z najlepszych granater.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć wyrozumiałość W Destiny 2, i która Bogu burzy się Powinieneś realizować maksymalny efekt.

Na tej stronie:


Destiny 2: Lightfall Reveal Trailer

Jak uzyskać wyrozumiałość Destiny 2

Forbearance jest ślubem ucznia broń, a początkowo można ją zdobyć tylko poprzez ten nalot.

Różne części rajdów mają różne pule łupów. Forbearance jest możliwym (ale nie gwarantowanym) spadkiem z spotkania dozorcy i ostatecznej walki z bossem przeciwko Rhulk.

Pamiętaj również, że łupy podboju można wydać na końcu klatki piersiowej na zakup broni RAID, którą wcześniej nabyłeś.


Forbearance jest również możliwe do wykonania. Będziesz musiał zdobyć i uzupełnić ekstrakcję wzorców dla pięciu osób uruchamiających granat, ale kiedy to zrobisz. Pierwsza broń, którą co tydzień wyciągasz z końca rajdów, jest gwarantowana głęboka spadek, dzięki czemu jest skutecznym sposobem pracy w kierunku rzemiosła.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Forbearance God Roll Rekomendacja Destiny 2

Forbearance jest wyposażony w Cecha pochodzenia suldrinker. Ma to potężny efekt;Uderzanie wrogów przed ponownym załadowaniem. Więcej trafień powoduje większe leczenie. Każdy wrogowie złapani w promieniu wybuchu granatu przyczyniają się do tego efektu.

Idealna wersja lub ‘BÓG ROLL’ rozumie, że wyrozumiałość ma na celu szybkie stopienie dużych grup wrogów. Tam’jest konkretną grupą zalet, które działają świetnie, aby wykonać to zadanie.


Oto nasz Zalecany Forbearance Bóg Wołał się Destiny 2:

  • Szybki start
  • Rundy o dużej prędkości
  • Ambitny zabójca
  • Reakcja łańcuchowa

Zwykle my’D Zalecaj niestabilne uruchomienie dla wyrzutni granatów dodawania, ale forbearance ma już maksymalny promień wybuchu. Zwiększona prędkość Szybki start Zwiększy obrażenia celów, które trafiłeś, a lepsza obsługa poprawia gotową prędkość, jednocześnie ułatwiając celowanie.

Rundy o dużej prędkości Dalsze zwiększa bezpośrednie obrażenia i daje zwiększenie prędkości. Ponieważ jest to wyrzutnia granatów z jednym strzałem, każdy ułamek sekundy oszczędzasz na przeładowach.

Ambitny zabójca przepełnia magazyn na podstawie zabójstw przed ponownym załadowaniem. Skutecznie dodaje drugi granat do twojego magazynu, podwajając twoją zdolność do zranienia wrogów. To w połączeniu z wspomnianym wzrostem prędkości przeładowania z rund o dużej prędkości jest potężnym połączeniem.

Profit, który naprawdę sprawia, że działanie wyrozumiałości jest Reakcja łańcuchowa. Dzięki temu wyposażone zabójstwa powodują eksplozję energii łukowej. Jeśli te eksplozje zabiją wroga, to kolejna eksplozja i tak dalej. To sprawia, że duże moby czekają, ponieważ cała grupa wybucha w wybuchowych łukach.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Forbearance God Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *