Destiny 2 Forerunner Quest: Jak ukończyć Magnum Opus, użyj dziwnej karty dostępu i anomalnej karty dostępu

Startseite » Destiny 2 Forerunner Quest: Jak ukończyć Magnum Opus, użyj dziwnej karty dostępu i anomalnej karty dostępu
29. lutego 2024
5 minutes
43

By Jhonny Gamer

Destiny 2’s Forerunner jest egzotyczny Quest wydany obok 30. rocznicy Bungie aktualizacja.

Zainspirowany Magnum z serii Halo, w przeciwieństwie do Gjallarhorn który wymaga zakupu DLC, Forerunner Quest Magnum Opus jest bezpłatny dla wszystkich graczy.

Quest Steps zacząłeś od zebrania powracającej dziwnej waluty monety, zanim wyrównujesz odwagę wieczności i wykorzystanie dziwnego klucza Xur.

Na tej stronie:


Jak wprowadzić Forerunner Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania prekursora:

  1. Odwiedź skarbnik Xur i dopełnij zadanie do odważnych
  2. Wróć do Xur i zbierz Magnum Opus Quest
  3. Zbierz siedem dziwnych monet
  4. Wypełnij do trzech nagród Starhorse
  5. Osiągnij Dziwną Prodyce cztery i odblokuj Dziwny Klucz
  6. Użyj dziwnego klucza i podążają za trasą wewnątrz miejsca docelowego wieczności
  7. Odwiedź Banshee w wieży

Forerunner jest wyposażony w zalet pełnego zatrzymania, umożliwiając rozszerzony zasięg, ciężkie pociski kalibru, ze zwiększonymi precyzyjnymi uszkodzeniami celów nieudanych.

Po uzyskaniu prekursora możesz go poprawić, odblokowując katalizator Forerunner – który szczegółowo omawiamy na końcu tej strony.Jak rozpocząć Forerunner Quest Magnum Opus Destiny 2

Po pierwsze, musisz ukończyć rundę działalności wieczności, która została nowo wprowadzona w 30. rocznicę Bungie aktualizacja. Zagrasz w to, gdy tylko załadujesz się do gry po aktualizacji, nagradzając cię kluczem skarbów.

Udaj się do Eternity – który jest nowo dodanym obszarem na ekranie reżysera, poniżej Księżyca – i odwiedź Skarb Skarbu Xur.Porozmawiaj z Xur, który przejdzie do śmiałego pójścia na Quest Ikad, przekazując klucz skarbowy zarobionego na zakończeniu rundy wieczności, a następnie otwierając pobliską klatkę piersiową.

Wróć do Xur, który następnie da ci Magnum Opus Quest.

Jak ukończyć zadanie Magnum Opus

Większość Magnum Opus Quest obraca się wokół walut wiecznych, nagród lub szeregów. Krótko mówiąc – spodziewaj się grać sporo odwagi wieczności.

Po pierwsze, musisz Zbierz siedem dziwnych monet, a następnie odwiedź Starhorse w wieczności. Dziwne monety są powracającą walutą od pierwszego Destiny i można go znaleźć z różnych źródeł.Obejmuje to zajęcia odtwarzania (strajki, tygle, gambit), heroiczne wydarzenia publiczne, ukończenia nagród i granie odważności wieczności.

Niezależnie od tego, w jaki sposób dostaniesz siedem dziwnych monet, odwiedź Starhorse – znajdują się również w hordzie skarbów Xur, tuż przy schodach.Następnym krokiem jest to Wypełnij do trzech nagród Starhorse. Mówimy do trzech, ponieważ te nagrody są na trzech poziomach – brązu, srebra i złota – i im wyższa trudność, tym szybciej ta część zadania zakończy się.Wyzwanie tutaj nie jest odgryzające więcej, niż możesz żuć. Ponieważ każda nagroda musi zostać ukończona w jednej rundzie wieczności, najlepiej przyjmować tylko wszystko, co wiesz, że możesz ukończyć. Chociaż te nagrody nie wygasają, możesz również pomieścić tylko jeden na raz, więc wybierz coś, co możesz wygodnie zarządzać w każdej rundzie.

Po ukończeniu wystarczającej liczby nagród, nadszedł czas Osiągnij czwartą pozycję na dziwną przysługę i odblokować Dziwny Klucz. Dziwna przysługa to sposób, w jaki wyrównujesz Xur jako sprzedawcę i wymaga grania w wieczności wystarczająco dużo czasu, dopóki nie odblokuje.Gdzie użyć dziwnego klucza i znaleźć anomalny obiekt Destiny 2

Po odblokowaniu dziwnego klucza musisz odwiedzić wersję „patrolową” strefy wieczności i Znajdź anomalny obiekt.

Można do tego uzyskać, odwracając się, gdy najpierw wejdziesz do skarbnika Xur i wejdź do fioletowej mgły, przenosząc cię do okolicy.

Aby użyć dziwnego klucza, spójrz w prawo, gdzie zobaczysz skały w kształcie trójkąta na drugim końcu.

To pierwszy z nich, który musisz odwiedzić, aby użyć tego dziwnego klucza.

Wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, jeśli spojrzysz w kierunku głównego obszaru i zobaczysz logo bungie tworzącego się ze środowiska.Stąd jest wtedy ścieżka do zrobienia, która obejmuje puzzle skakające. Jest dość prosty, ale jeśli to pomoże, oto jest Puste z YouTube Aby pokazać trasę:


Po zakończeniu znajdziesz obiekt, którego nie zepsujemy tutaj. W interakcji z nim, a otrzymasz jeden ostatni krok zadania – przynieś do Banshee anomalny obiekt do Banshee, aby sprawdzić, czy może go naprawić.

Odwiedź Banshee w wieży, a Exotic Forerunner Is Your.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak uzyskać katalizator prekursów za pomocą anomalnej karty dostępu Destiny 2

Po egzotycznym prekursorze możesz odblokować katalizator prekursowy, kontynuując ranking dziwnej przychylności z Xur.

Po osiągnięciu rangi 16 możesz zdobyć anomalną kartę dostępu, która służy do odblokowania katalizatora, zgodnie z Destiny Subreddit.Po odblokowaniu katalizatora prekursora musisz pokonać 700 wrogów, odblokowując rolkę – przekształca granaty w granaty fragmentacyjne po ostatnim ciosie. Możesz to zobaczyć krótko w akcji w zwiastunie z okazji 30 -lecia Bungie, około 12 sekund.Powodzenia w odważnej wieczności i odblokowaniu prekursora!

How do you rate Destiny 2 Forerunner Quest: Jak ukończyć Magnum Opus, użyj dziwnej karty dostępu i anomalnej karty dostępu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *