Destiny 2 Gjallarhorn Quest: Jak zacząć i lecieć wilki i odblokować Gjallarhorn

Startseite » Destiny 2 Gjallarhorn Quest: Jak zacząć i lecieć wilki i odblokować Gjallarhorn
29. lutego 2024
5 minutes
37

By Jhonny Gamer

Gjallarhorn, kultowy egzotyczny Rocket Launcher z Destiny 1 do przybycia Destiny 2 Z triumfalnym powrót po tylu latach.

Jeśli wziąłeś udział w nalotach podczas pierwszego Destiny ERA, prawdopodobnie natknąłeś się na opiekuna władającego tę broń.

Ta wyrzutnia rakiet była dość wyróżniająca się, nie tylko ze względu na jego nordycki projekt, ale głównie ze względu na wykorzystanie rakiet śledzących. Z odpowiednimi zaletami ta broń była nie do powstrzymania i wszyscy zawsze byli w pogoni za możliwą kroplą.

Czy broń będzie miała tę samą samą siłę ognia Destiny 2 jeszcze nie zobaczy, ale na razie ta strona szczegółowo Jak odblokować Gjallarhorn, co wymaga wiedzieć Jak zacząć i lecieć wilkami i kroki, aby ukończyć zadanie.

Na tej stronie:


Destiny 2: Zwiastun wydarzeń 30. rocznicy Bungie

Jak zdobyć Gjallarhorn w Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania Gjallarhorn:

 1. Ukończ wydarzenie Eternity (zaczyna się automatycznie po pobraniu 30. rocznicy Bungie aktualizacja)
 2. Porozmawiaj z Xur w sprawie skarbów i podnieś i leccie The Wolves Quest
 3. Porozmawiaj z Shaw Han w kosmodromie
 4. Ukończ chciwość loch
 5. Porozmawiaj z Shaw Han w kosmodromie
 6. Zbierz obchody Wolfpack, pokonując potężny upadek w kosmodromie (7 ogółem)
 7. Porozmawiaj z Shaw Han w kosmodromie i odzyskaj komponent rakietowy
 8. Porozmawiaj z Banshee-44 i odzyskaj mechanizm spustu
 9. Kompletny zagubiony sektor Exodus Garden 2A w kosmodromie
 10. Reassemble Gjallarhorn w obozie Shaw Han w kosmodromie
 11. Porozmawiaj z Shaw Han w kosmodromie, aby ukończyć Gjallarhorn

Pamiętaj, że będziesz musiał kupić 30 -lecie bungie DLC, aby uzyskać dostęp do zadania.To dość długa misja, więc przygotuj się przez kilka godzin gry przynajmniej, aby uzyskać broń.

Jak zacząć i lecieć wilkami Destiny 2

Po pierwsze, musisz ukończyć rundę odważności wieczności, nowej sześcioosobowej aktywności, która rozpocznie się po aktualizacji Bungie 30th Anniversary. Nie powinno to trwać zbyt długo, więc po prostu ciesz się aktywnością. Po zakończeniu skończysz w skarbach, specjalnym obszarze Xur.

Tam wyczerpaj dialog XUR, dopóki nie spojrzysz na ekran zwykłego dostawcy. Na dolnej siatce przedmiotów, Przejdź na drugą kartę, aby znaleźć i leć misja wilków.Podczas gdy „ukryty” nie potrzebujesz żadnych dużych poprzednich kroków, co jest ulgą. Zadanie rozpocznie się od zabrania cię do rozmowy z Shaw Han.

Po wybraniu i wyciągnięciu wilków z Xur w skarbach, musisz Udaj się do kosmodromu i porozmawiaj z Shawn Han.

Stąd zadanie cię zabierze Całkowite zrozumienie chciwości, który jest unikalnym lochem DLC (nawiasem mówiąc, ma zalecany poziom mocy 1310). Można to rozpocząć od mapy Cosmodrome lub katalogu.

Nasze uchwyt przewodnika chciwości wyjaśni, jak ukończyć loch. Po zakończeniu będziesz miał przed sobą więcej kroków, aby odblokować Gjallarhorn.

Jak zbierać wffpack w środku Destiny 2

Z tym zrobieniem musisz Zbierz Wolfpack po potężnym upadku w kosmodromie.Możesz to zrobić w dowolnym miejscu przez kosmodrom, ale zalecamy odwiedzenie zagubionego sektora w podziale o nazwie Exodus Garden 2a.

Potężne upadły są tutaj mnóstwo – prawdopodobne jest, że zajmie ci kilka wizyt zamiast robić to za jednym razem, ale jest to dość krótki zagubiony sektor do żonglowania.

Po zebraniu wszystkich siedmiu rund Wolfpack, wróć do Shaw Han na ostatnie kilka kroków.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak ponownie ocenić gjallarhorn w Destiny 2

Zanim przejdziesz do praktycznej wersji broni, będziesz musiał odebrać jej części. Jest to raczej proste, umysł, ponieważ najbardziej ruchowa część zadania się skończyła.

Po pierwsze, po tym, jak dałeś Shawowi Hanowi wszystkie siedem rund Wolfpack, wracając do kosmodromu i rozmawiając z nim ponownie, da ci przedmiot Rocket Housing Quest.Potrzebujesz eksperta ds. Broni do tego zadania, a kto inny niż Banshee-44, aby ci w tym pomóc? Śmiało i odwiedź mu wieżę. Znajduje się w zwykłym miejscu w pobliżu dziedzińca.

Banshee-44 powie ci, że ostatni komponent znajduje się w Exodus Garden 2A, co oznacza, że będziesz prowadzić zagubiony sektor jeszcze raz. Tak, to trochę nudne, ale musisz tylko to zrobić, nie martwiąc się o krople przedmiotów.


Prawie na miejscu!

Pozostało tylko garść kroków. Wróć jeszcze raz do kosmodromu i zamiast rozmawiać bezpośrednio z Shaw Han, udaj się do jego kryjówki (położonej po prawej stronie jego lokalizacji) i użyj skrzyni narzędziowej, aby złożyć elementy Gjallarhorn w posiadaniu.Wszystko, co zostało, to po raz ostatni porozmawiać z Shaw Hanem, aby zdobyć Gjallarhorn.Gratulacje za zakończenie zadania!

How do you rate Destiny 2 Gjallarhorn Quest: Jak zacząć i lecieć wilki i odblokować Gjallarhorn ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *