Destiny 2 harmonogram broni z powodu zapadów: jaka jest broń w tym tygodniu?

Startseite » Destiny 2 harmonogram broni z powodu zapadów: jaka jest broń w tym tygodniu?
29. lutego 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

Broń do nowotworów należą do najrzadszych Destiny 2 – Oto, co jest dostępne w tym tygodniu i jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie jednego.

Destiny Mocfall 2 Działalność daje możliwość odblokowania wielu rzadkich broni.

Każdy Destiny 2 Sezon, istnieje rotacja broni, która może spaść z końca strajku, a jedno wyróżniono na tydzień.

Im wyższe wyzwanie, tym wyższa wskaźnik spadku – z Adept Wersje dostępne w drugiej połowie sezonów dla tych, którzy naprawdę chcą wyzwania (i nagrody za dopasowanie).

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Destiny 2 harmonogram broni z powodu zapadów: jaka jest broń w tym tygodniu?

Destiny Broń 2 -letnia działają według harmonogramu, z sześcioma bronią obracającymi się sekwencją każdego tygodnia.

W sezonie życzenia broń ta zawiera załadowane pytanie, Braytech Osprey, Prawo Warden, przed Astyanax IV, *Undercurrent i *Uzume RR4.

* Są to nowe lub powracające broń do zapoznania się z tym sezonem.Destiny 2 harmonogram broni dla nocnych jest następujący:

 • 9 stycznia do 16 stycznia – Prawo Warden
 • 16 stycznia do 23 stycznia – Załadowane pytanie
 • 23 stycznia do 30 stycznia – PRE ASTYABAX IV
 • 30 stycznia do 6 lutego – Podkład
 • 6 lutego do 13 lutego – Uzume RR4
 • 13 lutego do 20 lutego – Braytech Osprey
 • 20 lutego do 27 lutego – Prawo Warden
 • 27 lutego do 5 marca – Załadowane pytanie
 • 5 marca do 12 marca – PRE ASTYABAX IV
 • 12 marca do 19 marca – Podkład
 • 19 marca do 26 marca – Uzume RR4
 • 26 marca do 2 kwietnia – Braytech Osprey

Pamiętaj, że istnieje tylko szansa, że mogą spadnie – nie jest to gwarantowane. To może oznaczać wiele prób w zapadce, aby uzyskać kroplę (nie mówiąc już o rzucie, którego chcesz!), więc potrzebna jest cierpliwość i szczęście. To powiedziawszy, jak pokazano powyżej, istnieje wiele szans na zdobycie broni w sezonie, jeśli nie dostaniesz jej podczas danego tygodnia.

Jeśli uprawujesz tę broń, wiedz, że noc jest źródłem sprzętu szczytowego – i upewnij się, że wybierzesz kilka nagród Vanguard, aby uzyskać dodatkowe XP Kiedy ty też przy tym jesteś.

Jak zwiększyć swoje szanse na upuszczenie broni zapadającej

Współczynnik spadku broni z bronią napędową wpływa wynik, który zarobisz (platyna, złoto zaoferuje najwyższe szanse) i trudność strajku. Im wyższa trudność, tym bardziej prawdopodobne jest, że broń spadnie – i jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na zwiększenie prawdopodobieństwa zdobycia jednego z nich.

Trudność w nocy dostosowuje wskaźnik spadku w następujący sposób:

 • Adept – rzadkie
 • Bohater – rzadki
 • Legenda – powszechna
 • Master – Common


Na przykład możesz zobaczyć spadek Uzume RR4 z poprzedniego sezonu na końcu tej platyny (solo!) Poproś o nocy Esoterickk na YouTube:


Pamiętaj, że chociaż twoje szanse wzrosną, nadal będą rzadkie;Stawki nadal są w najlepszym razie arbitralne, a deweloper Bungie nie podał jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Poleganie na szczęściu to coś Destiny gracze są już przyzwyczajeni, ale obecnie broń zapaśnicza była raczej nieuchwytna. Użytkownik Reddit I-Dont-Grok-it Ukończyłem ponad 30 uderzeń zmroku w ciągu tygodnia, około połowy trudności bohatera, a druga połowa trudności w legendzie, aby uwolnić się od zawieszonego jury. Ale nadal – bez kości!

Kiedy są Destiny 2 Broń z Adepfall dostępna w tym sezonie?

Adeptowe wersje każdej broni zapadowej mogą spaść podczas obracanego tygodnia, jeśli zagrasz w zapadcie babci – który jest zmroku w trudnej sytuacji powyżej aktualnego „standardowego” czapki na sprzęt. W sezonie czarownicy jest to 1825, co wymaga znacznej siły artefaktowej do spotkania.Masterffuls Grandmaster pojawiają się dopiero w drugiej połowie sezonu – w Sezon czarownicy, to był 12 września, w pobliżu połowy punktu, dalej – I znowu, im lepszy wynik, tym wyższe będą twoje szanse.

Broń Adept ma nie tylko inny wygląd, ale oferują dodatkowy wzrost statystyki, gdy mistrzyni i możliwość wyposażania Adept Mods – dzięki czemu są warte wysiłku, jeśli możesz wziąć udział.

How do you rate Destiny 2 harmonogram broni z powodu zapadów: jaka jest broń w tym tygodniu? ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *