Destiny 2 Harmonogram rotacji misji egzotycznej broni w tym tygodniu

Startseite » Destiny 2 Harmonogram rotacji misji egzotycznej broni w tym tygodniu
29. lutego 2024
2 minutes
38

By Jhonny Gamer

Nowa Egzotyczna rotacja misji W Destiny 2 Daje Guardianom szansę zdobycia jednej z najlepszych broni w walce z ciemnością.

Co tydzień Destiny 2 Prezentowana zostanie inna egzotyczna misja broni. Są to trudne poziomy dla fureteamów maksymalnie trzech osób. Ukończenie ich nagradza graczy bronią związaną z misją.

Poniżej omawiamy Jak działa egzotyczne rotacje broni I Czym jest szczyt loch W tym tygodniu Destiny 2.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak działa rotacja egzotycznej broni Destiny 2?

Na wskroś Destiny i Destiny 2 Od czasu do czasu pojawiły się misje specjalne, które nagradzają egzotyczną broń. Wielu zostało ukrytych za zagadkami lub wymagało awansu specjalnych zadań do pewnego punktu, aby były dostępne. Niektóre z tych misji są przywracane do cotygodniowej rotacji, a ich broń będzie kwalifikowana przez triumfalnych opiekunów.


Będą również szkiwać jako broń do rzemiosła. Pierwsza kropla egzotycznej broni z rotacji co tydzień będzie miał aktywność rezonansu głębinowego. To pozwala ubiegać się o postęp w tworzeniu planu. Zbierz wystarczająco dużo, a będziesz mógł zbudować własne w enklawie, i wybierz idealne zalety, aby zbudować siebie boską rolką.

Jaka jest wyróżniająca się misja w tym tygodniu?

Każdego tygodnia ulegnie zmianie egzotycznej misji. Minie kilka tygodni, aż rotacja resetuje się na początku, a pełny sezon można rzutować. Do tego czasu sprawdź tutaj, aby zobaczyć, jakie są obecne i cenne misje egzotyczne.

Destiny 2 Egzotyczny harmonogram rotacji broni to:

    • 5 grudnia do 12 grudnia – Zapowiedź, Legends (broń egzotyczna: opowieść Dead Man)

Jest więcej niż tylko egzotyczna broń do zdobycia. Jeśli chcesz egzotyczne zbrojownia, które nie są dostępne nigdzie indziej, sprawdź nasz pełny przewodnik po rotacji Daily Lost Sector.Należy również zdobyć broń Pinnacle, jeśli możesz pokonać cotygodniowe lochy i nalot.

How do you rate Destiny 2 Harmonogram rotacji misji egzotycznej broni w tym tygodniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *