Destiny 2 hierarchia potrzeb wymagań, wyjaśniło źródło katalizatora

Startseite » Destiny 2 hierarchia potrzeb wymagań, wyjaśniło źródło katalizatora
29. lutego 2024
5 minutes
40

By Jhonny Gamer

Destiny 2’S Hierarchia potrzeb jest nowym egzotycznym łukiem dodanym jako nagroda w sezonie serapha.

To’s energooszczędny łuk słoneczny z wewnętrznym profitem, który pozwala jej strzałom śledzić wrogów podczas strzelania z bronią przez ‘Pierścień wskazówek’, stworzone przez lądowanie precyzyjnych trafień i ostatecznych ciosów przeciwko walkom i opiekunom – Ostateczne ciosy na strażników generują więcej energii, aby zbudować opłatę za pierścionek wskazówek.

Strzelanie przez ten pierścień zwiększy broń’S uszkodzenia oparte na odległości, której strzałka podróżuje.

W tym przewodniku my’LL wyjaśniaj Jak uzyskać hierarchię potrzeb, jak możesz zwiększyć szybkość spadku łuku i odblokować Hierarchia potrzebujących katalizator.

Na tej stronie:


Jak uzyskać hierarchię potrzeb Destiny 2

Hierarchia potrzeb jest możliwym spadkiem po ukończeniu iglicy obserwatora loch.

Oznacza to, że musisz ukończyć ostatnie spotkanie w lochu – i stamtąd opiera się na czystym szczęściu, czy spadnie.


Hierarchia potrzeb Egzotyczna Kokar i jego egzotyczne korzyści.

Podczas premiery trudno jest wiedzieć, czy jest możliwa „ochrona pecha”, więc każde ukończenie zwiększa szybkość spadku – ale istnieją jednak sposoby na zwiększenie szans na uzyskanie tej broni przy dodatkowej pracy dodatkowej pracy.

Jak zwiększyć hierarchię potrzeb w zakresie upadku Destiny 2

Podobnie jak w przypadku dualności, Dostępnych jest kilka triumfów do ukończenia, które zwiększą wskaźnik szansy na hierarchię potrzeb egzotycznych.

Wiele triumfów dla Spire of the Watcher Grant Triumph z parą dostarczającą dodatkowe nagrody, takie jak ‘Na zachód słońca’ Wróbel – nabyty przez ‘Mieszkaniec Vexpert’ triumf – i ‘Lot Soterii’ emblemat podany do ukończenia ‘Untharnished Grit’ triumf.

Kilka dostępnych triumfów – niektóre z nich są również wymagane dla nowego ‘POSZUKIWANY’ tytuł – Daj także trwale powróconą szansę na egzotykę.





Po lewej: strona triumfowa dla tytułu „poszukiwanego” powiązanego z lochem. / Po prawej: Jeden z dostępnych triumfów, który nagradza trwale zbudowany wskaźnik upadku dla hierarchii potrzeb egzotycznych.

Poniżej znajduje się pięć dostępnych triumfów’LL Zwiększ szybkość spadku hierarchii Bow Bow po zakończeniu:

  • Uważaj na Vexplosion – Ukończ wszystkie spotkania w iglicy lochu bez umierania
  • Wspaniały – Ukończ wszystkie spotkania w iglicy solo obserwatora
  • Untharnished Grit – Ukończ wszystkie spotkania w iglicy solo obserwatora bez umierania
  • Mieszkaniec Vexpert – Uzupełnij iglicę lochu na mistrzowskiej trudności
  • Diabeł w szczegółach – Znajdź i słuchaj każdego diabelskiego nagrania w całej iglicy lochu obserwatora

Diabeł w szczegółach Triumph, koniecznie sprawdź nasz przewodnik kolekcjonerski.

Oprócz tych stałych buffów do szybkości spadku, możesz również ukończyć loch na charakter, nie tylko nabywając powiązane nagrody i ukończyć cotygodniowe wyzwanie, ale także dodatkową szansę na zdobycie krawędzi Bow the Bow.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak uzyskać hierarchię katalizatorów potrzeb Destiny 2

Oprócz samego łuku, iglica lochu obserwatora zawiera również katalizator ulepszenia i poprawy hierarchii potrzeb egzotycznych.

Po odblokowaniu hierarchia potrzeb „katalizator zmniejsza łuk’s czas narysować i przeładować prędkość dla “umiarkowany czas trwania” Podczas rozmieszczenia pierścionka wskazówek lub uderzenie wroga jednym z łuku’S Poszukiwanie pocisków. (Dzięki Hylette na Reddit za potwierdzenie tego.)


Katalizator hierarchii potrzeby. Od użytkownika Reddit Hylette.

Odblokować tę broń’S Catalyst, ty’Najpierw musi mieć szczęście, że sama broń podstawowa – Katalizatory ogólnie spadają tylko wtedy, gdy posiadasz broń’s dla.

Jednak po układzie wszystko, co musisz zrobić Kompletny iglica obserwatora o trudnościach Master, Zalecana przez zasilanie, zalecana, trudniejsza wersja lochu, dostępna dla każdego, kto jest właścicielem lochu od getgo.

W tej wersji lochu, ty’LL twarzą w twarz mistrzów – W takim przypadku Minotaurs Ceditów stają się mistrzami przeciążenia – a także wrogów z bardziej odpornymi tarczami ze względu na modyfikator gry mecz.


Oprócz hierarchii potrzeb „Catalyst, zbroja spadkowa z mistrzowskiej trudności będą pochodzić z gniazdem modów„ sztucznych ”, dodatkowym szczeliną wykonanym wyłącznie dla modów artefaktowych.

Jako taki, ty’LL chce wprowadzić do tego arbalesta lub dowolną adaptacyjną amunicję lub dopasowaną do elementów broń.

Dodatkowo, harpie zyskują tarcze łukowe, a ponieważ Minotaurs są teraz mistrzami, nie mają już zapasów.

To’jest wyzwaniem przede wszystkim podjęciem grupy, chyba że ty’naprawdę szuka wyzwania, a potem zapiąć się, ponieważ możesz tam być przez chwilę!

Katalizator na stronie Triumphs jest widoczny tylko dla tych, którzy są właścicielami samej broni podstawowej, a chociaż nie stwierdza, że mistrzowskie ukończenia są gwarantowane, nagradzane cię, ogólny konsensus online sugeruje, że była to gwarancja na ich pierwszym mistrzuukończenie.

Czy ty’Ponownie przyjmując mistrzów lochu lub ty’Jeszcze nie zarobić hierarchii potrzeb, życzymy powodzenia w twoich przygodach RNG! A jeśli jeszcze nie pokonałeś lochu, koniecznie sprawdź nasz kompletny przewodnik po iglicy obserwatora Dungeon, wyjaśniający wszystkie spotkania, walki z bossami, kolekcje i sekrety.

How do you rate Destiny 2 hierarchia potrzeb wymagań, wyjaśniło źródło katalizatora ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *