Destiny 2 Ikelos SMG God Roll and Drop Lokalizacja

Startseite » Destiny 2 Ikelos SMG God Roll and Drop Lokalizacja
1. marca 2024
10 minutes
37

By Jhonny Gamer

Ikelos SMG jest legendarnym pistoletem błagalnym w Destiny 2 To powróciło z sezonem serapha.

To’s broń’S Drugie represja, ostatnio widziane w Destiny 2Sezon przylotów, gdy został po raz pierwszy ponownie wprowadzony z losowymi rolkami profit.

Tym razem to’s, z nowym zestawem profitu do polowania – w tym Voltshot Fan Favourite – a ta strona szczegółowo opisuje Jak zdobyć Ikelos SMG, i które ikelos smg bóg toczy się.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji.

Jak wprowadzić Ikelos SMG Destiny 2

W sezonie Seraph istnieje tylko kilka metod nabycia, jednak po zaproszeniu – Przechodząc przez broń sezonową – XûR prawdopodobnie będzie się obracać przez różne sezonowe sprzęt co tydzień, w tym Ikelos SMG.

Jeśli gra po uruchomieniu Lightfall, miej oko na xûRzeki R – i przeczytaj o BÓG ROLL będziesz chciał mieć oko – Ale jeśli gra w sezonie serapha, następujący wyjaśnienie szczegółowo opisuje, co musisz zrobić.

Zanim zaczniesz prawdziwą farmę, aby ponownie chwycić wiele kopii Ikelos_Smg_V1.0.3 W sezonie Seraph musisz pozyskiwać rezonans łodyg Wykonując różne działania i otwierając skrzynie Seraph w sezonie Seraph.

Będziesz je używać do skupienia się na paraliżach wymagających posiadania Aktualizacja dostawcy „Ikelos Brour”, Ale jeśli jeszcze nie odblokowałeś Ikelos SMG, zamiast tego będziesz musiał użyć rezonansowych łodyg w połączeniu z wzmacniającym wzmacniaczem rezonansowym w ekwipunku, aby utworzyć klucz, który otwiera węzeł Warmind – Tam spada broń Ikelos i najpierw musisz zdobyć SMG, zanim będziesz w stanie go skupić.


Ulepszenie dostawcy broni „Ikelos koncentrującej się.

Kiedyś’odkrył i odblokował wszystkie węzły ciepłe, ty’nie musi już używać wzmacniacza rezonansowego i da to monit, jak pokazano na poniższym obrazku. Oznacza to, że możesz wskoczyć prosto na ogniskowe Engrams.


Wzmacniający wzmacniacz rezonansowy na ekranie zapasów z monitem na dolnym końcu wyskakującego wyskakującego stwierdzającego, że „Rezonansowe łodygi można wymieniać na inne elementy na ramie EXO w steru”.

Ty’Zamiast tego wydaje nadmiar rezonansowych łodyg u sprzedawcy ramek EXO na czele, aby skupić zawartość paroda Engramów, jeśli chcesz kontynuować polowanie na krople Ikelos SMG – lub dowolna z pozostałych trzech broni Ikelos.

Pamiętaj, aby to zrobić, ty’Potrzebujesz broni Ikelos, koncentrującą się sezonowo z ramy EXO, a także następujących walut:

  • 1x Umbral Engram
  • 50x legendarne odłamki
  • 30x seraficzna energia umbryczna
  • 4x rezonansowe łodygi

Możesz także skoncentrować się na Umbral Engram, aby przyznać losową broń Ikelos bez potrzeby sezonowej aktualizacji i obniżonego kosztu, ale to’S szansa na 1 na 4, a nie gwarancję.

Lewy: Koncentrowanie kosztów IKELOS SMG. Prawidłowy: Koncentrowanie kosztów szansy na 1 na 4 na siatkowaniu IKELOS SMG.

Podczas gdy możesz nadal uprawiać IKELOS SMG, zdobywając zasoby, aby skupić się na jednym od tyłu, ta broń można również wykonać – I przez resztę sezonu do momentu wystrzeliwania Lightfall, Możesz każdego dnia skupić jedną broń na sprzedawcę sezonowego i gwarantować głęboką wersję „czerwonej granicy” pistoletu.

Oznacza to, że z jednym skupieniem dziennie możesz sobie sprawę, że wykonana wersja Ikelos SMG w ciągu maksymalnie pięć dni – lub mniej, jeśli ty’ve już poczyniło postęp.

Tworzenie jest oczywiście naszym zaleceniem Tutaj odkąd’LL umożliwia wyrównywanie i dostosowanie broni specjalnie zgodnie z upodobaniem, zapewnienie swobody w dostosowywaniu, abyś mógł testować różne kombinacje, gdy masz ochotę ją zmienić, i umożliwia gniazdo Ulepszone wersje każdego profitu.

Plus, tam’Sażą jeszcze jakąkolwiek wzmiankę o tym, co stanie się z tymi źródłami nagrody, ale znaki wskazują, że tworzenie jest jedynym sposobem na zachowanie takiego dostępu do tych broni w tak elastycznie konfigurowany i ponowny ruch – więc to’naprawdę bez zastanowienia!


Mówiąc o, niech’zanurz się w naszej rekomendacji dla korzyści, których powinieneś szukać – lub gniazdo, jeśli ty’Re Iding szlakiem rzemieślniczym.

Ikelos SMG God Roll Zalecenie

Zróżnicowanie tej wersji Ikelos SMG od jego poprzedników jest’t tylko zaktualizowany i odnowiony zestaw Perk, ale także „”Rasputin’S Arsenal„Cecha pochodzenia znaleziona na wszystkich czterech broni Ikelos powtórzona na sezon Seraph.

Ta cecha pochodzenia częściowo przeładowuje broń’magazyn S podczas łamania celu’S -tarcza – to profit’nie będzie prowadzić do czystej dominacji samej w sobie, ale miły bonus’Pracuj synergistycznie z dowolnymi walcami z osłonami łukowymi dzięki tej broni’S obrażeń.

Jeśli chodzi o elementy broni, które można zmienić, niezależnie od tego, czy za pomocą losowych roll lub rzemieślni Destiny 2:

  • Beczka: Smallbore lub wyrzucone w młotek Ryflowanie
  • Mag: Rundy Seraph
  • Perk 1: Frening Frenzy (PVE) / Dynamic Sway Redukcja (PVP)
  • Perk 2: Voltshot lub Frenzy (PVE) / Stuknij wyzwalacz lub Rangefinder (PVP)

Jeśli ty’Szukam wszechstronnego wyboru beczki dla PVE, my’reżyserować z Smallbore, Opcja, która jest nieco zrównoważona, jeśli chodzi o zasięg, stabilność i zwiększenie obsługi. Stabilność i odrzut są warte obserwowania, jeśli chodzi o SMG w ogóle, ale dzięki tej broni’S niższa szybkość pożaru w 750 pociskach na minutę, może być stosunkowo łatwe Kontrola pod trwałym ogniem.

Pod względem PVP, wyrzucone przez młotem Rifling jest dobrym wyborem lufy – Jeśli przejdzie do tego z Smallbore, Ikelos SMG’S Range wzrośnie o 3 i stabilność spadnie o 7, więc wybierz, który czujesz.

Jeśli chodzi o mag, choć preferencje jest oczywiście czynnikiem do rozważenia’s tutaj, że’S nie tylko unikalny dla broni Ikelos, ale także silny wybór do rozważenia.

Seraph okrąży Zapewnij wiele bonusów, które są zazwyczaj indywidualnie rozproszone na innych wyborach MAG, w tym nadmierne rundy i runki rykochetowe, oprócz zasięgu i zwiększenia stabilności.

Podczas gdy tracisz mały rozmiar magazyu lub nieładowy wzrost prędkości z tym wyborem MAG, można to łatwo naprawić przy użyciu wyborów dotyczących profitu.


Opcja Seraph Rounds MAG.

Dodatkowo zawsze możesz zwiększyć konkretną statystykę, czy to poprzez gniazdowanie do wzmocnienia +10, czy przez opanowanie broni, w zależności od tego, czy ty’wytwarzać broń lub polegać odpowiednio na losowych rolkach.

Patrząc na profity, tam’właściwie wiele świetnych zalet do wyboru zarówno dla PVE, jak i PVP.

W pierwszej kolumnie my’rekomendowanie Feeding Frenzy W przypadku PVE zwiększenie prędkości przeładowania przy każdym szybkim zabójstwie, szczególnie skutecznym na słabszych wrogach, które można szybko wyeliminować.

Co do PvP, ty’będzie potrzebować spójności w wydajności, a dynamiczna redukcja kołysania jest tym, które wybierze tutaj dzięki wzmocniom, które daje dokładność i odrzucenie, gdy trzymasz spust.

Alternatywnie, wieczny ruch jest dobrym wyborem, jeśli ty’Szukam więcej sposobów na zwiększenie obsługi broni, stabilność i prędkość przeładowania i zabijanie wiatru – Zwiększenie mobilności, zasięgu broni i obsługa przez krótki czas po zabójstwie – jest także dobrym krzykiem.

Oba są dobrymi typami dla PVP, ale także warto rozważyć PVE, szczególnie w większej zawartości trudności, w których uzyskanie wielu zabójstw za pomocą podstawowej broni jest mniej powszechne.


Jeśli chodzi o drugą kolumnę Perk, jest jeszcze więcej ciężkich hitterów zarówno dla PVE, jak i PVP.

Dla PVE, jeśli to’S Ogólna skuteczność broni’Szukam, Szał to droga do przejścia, udzielając stałych wzmocnień dla uszkodzeń broni, prędkości obsługi i ponownego przeładowania po krótkim czasie w walce.

Alternatywnie, fanów Voltshot wraca tutaj, przepełniając broń po przeładowaniu po zabiciu, powodując następne trafienie bronią „wstrząs” cel – Może to mieć świetną synergię z podklasami i kompilacjami ARC i sama w sobie jest dość potężna.

Jeśli chodzi o PVP, dotknij spust zapewnia krótki okres zwiększonej stabilności i dokładności na początkowym pociągnięciu spustu – czas wydłużony o profit’S wzmocniony wariant – I to zadziała w tandemie, jeśli masz dynamiczne zmniejszenie kołysania w pierwszej kolumnie, zapewniając większą spójność i ogólną wydajność broni w każdym zaangażowaniu bojowym.

Alternatywnie, Rangerfinder jest również dobrym wyborem i może być wzmocnieniem w zasięgu lub sposobem na zrównoważenie broni’S wydajność w zależności od wyborów statystyk.

Prawdę mówiąc, my’Re naprawdę zarysowuje powierzchnię z powyższymi zaleceniami, ponieważ Ikelos SMG ma tak wiele profitów na najwyższym poziomie dla PVE, jak i PVP – To’s jeden z najbardziej załadowanych, jakie możesz uzyskać, więc bardzo zalecamy, aby odblokować go do tworzenia.

W rzeczywistości dostęp do profitu, do którego masz Podczas tworzenia go po raz pierwszy jest połączeniem zarówno szaleństwa, jak i szaleństwa odpowiednio w kolumnach pierwszej i drugiej profitu, więc od samego początku dostajesz to, co skutecznie jest boską rolką!


Feeding Frenzy / Frenzy wersja Ikelos SMG dostępna, gdy tylko odblokujesz ją do rzemiosła.

Przypomnienie, pamiętaj, aby skorzystać z codziennych kropli głębinowych poprzez skupienie się na Umbral Engrams – Dostępne do momentu uruchomienia Lightfall – abyś mógł stworzyć tę broń i dostosowywać ją swobodnie, gdy tylko chcesz.

Jest to szczególnie ważne, jak teraz, tam’S brak konkretnego potwierdzenia, jeśli i kiedy ta broń może powrócić jako spadek w tej formie, choć’nie jest wykluczone, ponieważ broń okresowo się pojawia się i sprzedawana przez Xur – To powiedziawszy, tworzenie jest nadal najlepszym zakładem i wracając do końca, gdy jest jeszcze czas.

Jeśli ty’W poszukiwaniu większej liczby bóg rzuci się i zbierać przed wystrzeleniem Lightfall, koniecznie sprawdź nasze przewodniki Boga na broń, takich jak rewizja zero Egzotyczny karabin pulsowy, milicja’Srightright granatnik, High Albedo broń i nie tylko, a także wyjaśniający, jak ukończyć więcej niż linię misji broni, Przydatny do złapania kilku seraficznej energii parodej, która pomoże ci skoncentrować dalsze kopie Ikelos SMG.

How do you rate Destiny 2 Ikelos SMG God Roll and Drop Lokalizacja ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *