Destiny 2 Korzeń koszmarów RAID Challenge Cosmic Equilibrium

Startseite » Destiny 2 Korzeń koszmarów RAID Challenge Cosmic Equilibrium
1. marca 2024
4 minutes
39

By Jhonny Gamer

Korzeń koszmarów Wyzwania zobaczą powrót celów nalotu Destiny 2, Pchanie graczy do swoich granic, uwzględniając im dodatkowe rozważenie w ramach spotkania, ale daj premiowe nagrody za ich wysiłki.

Jednym z takich wyzwań jest roota koszmaru’S Równowaga kosmiczna W Destiny 2. Wymaga to starannego planowania i wykonania na spotkaniu Macrocosm. Ukończenie powoduje dodatkową klatkę piersiową na końcu i triumf po raz pierwszy ukończenie.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak ukończyć korzeń koszmarów kosmiczne wyzwanie równowagi w Destiny 2

Ogólnym celem spotkania Macrocosm jest Wyrównaj trzy planety na każdym z czterech „wysp” do dopasowania. To pozwala fireamowi wyrządzić obrażenia dla szefa. Aby osiągnąć tych czterech strażników, zabij Kolosa, aby zdobyć buff planetarny, i dowiedzieć się, które planety na każdej wyspie są niedopasowane, i zamień kolor tej planety z jedną po przeciwnej stronie, aby każda wyspa ma pełny zestaw jednego z nichJasne lub ciemne planety.


Kosmiczna równowaga działa w dużej mierze w ten sam sposób, ale z jednym kluczowym akcentem: tam’jest specyficznym wzorem dla planet, które należy osiągnąć. W tym przypadku Wszystkie planety po lewej stronie muszą mieć ciemną energię, a wszystkie planety po prawej stronie muszą mieć energię świetlną.

Jest to łatwe do osiągnięcia, jeśli wszyscy wykonują swoją część, ale zajmuje więcej czasu niż zwykła strategia. Zamiast wywoływać, która planeta jest niedopasowana z grupowania z boku, każdy opiekun musi Wezwaj planetę, która nie’t dopasowanie W ciemnej lewej, jasny prawy wzór. Następnie każda osoba odbierze energię z tej planety i przeniesie ją na drugą stronę i energetyzuje jedną z planet, która została zidentyfikowana jako potrzeba zmiany wyrównania.

Ze względu na liczbę planet, które będą musiały się zmienić, zajmie to dwie pełne rundy. Po tym, jak opiekuna weźmie i instaluje światło lub ciemną energię z jednej strony, pozostaną tam, dopóki nowy Kolos nie odrodzi się, zabije go, aby odzyskać kolejny buff wglądu planet i zmienić wyrównanie drugiej planety.

Jeśli zostanie wykonane poprawnie, wszystkie planety będą właściwym wyrównaniem, a DPS na bossie może się rozpocząć. Prawdopodobnie zajmie to wiele rund, a jeśli nie uda się poradzić. Zbyt powoli wyrównanie planet da szefowi możliwość aktywowania mechanika Wipe Party Wipe.

Dodatkowe wskazówki i wskazówki dotyczące kosmicznej równowagi w Destiny 2

Macrocosm jest nadal walką z bossem, z dużą liczbą reklam i znaczącym paskiem zdrowia samego bossa. Czarnoksiężnik z studnią blasku jest niezwykle pomocny podczas fazy DPS.


Broń o wysokiej obrażenia bossów powinna być priorytetem. Taipan 4fr to świetny wybór, podobnie jak dobra rolka Wendigo GL3, Ale istnieje wiele dobrych opcji zabijania bossów. Jeden opiekun prowadzący boskość może również mieć dużą różnicę.

Szef ma typową mechanikę Stomp, ale efekt odrzutu jest znacznie większy niż zwykle. Ponieważ walka odbywa się w obszarze otoczonym dołami, to’najlepiej zawsze dać mu bardzo szerokie miejsce.

Najtrudniejszymi wrogami, innymi niż szef, to Cabal Centurions i Colossi. Centurony mają tarcze słoneczne i szybko spadną do pasującego rodzaju energii. Colossi zazwyczaj walczy z bliskiej odległości, broń o dużej uderzeniu, taka jak strzelby i karabiny fuzyjne, są dobrym wyborem.

How do you rate Destiny 2 Korzeń koszmarów RAID Challenge Cosmic Equilibrium ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *