Destiny 2 Kroki Grip Quest’s Salvation: Jak zakończyć Prototypowe zadanie Stasis

Startseite » Destiny 2 Kroki Grip Quest’s Salvation: Jak zakończyć Prototypowe zadanie Stasis
1. marca 2024
3 minutes
41

By Jhonny Gamer

Destiny Uścisk w zbawieniu 2 jest egzotyczny Quest wydany obok rozszerzenia Beyond Light w listopadzie 2020 roku.

Dostępny po zakończeniu kampanii Beyond Light, wprowadza pierwszą broń do kierowania energią zastoju -.

Uzyskanie uchwytu zbawienia nie tylko zapewnia nową wyrzutnię granatów, ale pozwala zniszczyć entropiczne odłamki i wykonuje zadania zorientowane na zasady, takie jak Born in Darkness łatwiejsze do ukończenia.


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak uzyskać uścisk zbawienia Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania uścisku zbawienia:  1. Ukończ kampanię Beyond Light i porozmawiaj z Drifter w wieży
  2. Pokonaj upadłych kapitanów i serwisów na Europie, aby zebrać Intel
  3. Ukończ Polowanie na imperium
  4. Wyeliminuj walczących lub dotkniętych zdolnościami zastoju
  5. Uzupełnij ukrytą pustkę Utracony sektor i porozmawiaj z upadłą NPC
  6. Ukończ misję kradzieży zastoju

Po zakończeniu powyższego uchwyt zbawienia jest twój. Dzięki Kachishd na YouTube do wypełnienia niektórych z powyższych kroków:


Jak rozpocząć zadanie zbawienia Destiny 2

Aby rozpocząć prototyp Stasis, musisz najpierw ukończyć kampanię Beyond Light.

To otworzy kilka questii końcowej, w tym Born in Darkness, a także udostępnianie cotygodniowych nagród Europa.

Łatwiej pominięć to linia zadań z driftera. W tym miejscu zaczniesz prototyp zastoju – więc pamiętaj, aby odwiedzić go, aby rozpocząć.Jak ukończyć zadanie prototypowe Destiny 2

Pierwszym krokiem jest Pokonaj upadłych kapitanów i serwisów na Europie, aby zebrać Intel. Musisz zabić 10 z nich, za każdym razem nagradzając cię bronią.

Można je znaleźć w całym Europie. Najłatwiej jest grać w grę normalnie i ukończyć inne działania końcowe, takie jak odzyskanie Questing Europa z Variks, ponieważ naturalnie natkniesz się na tych wrogów.W przeciwnym razie badanie utraconych sektorów Europa zaoferuje niektóre z tych rodzajów wroga. Kto wie, może dostaniesz jakieś utracone egzotyczne krople dla sektora Kiedy tam jesteś.

Następnym krokiem jest to Pokonaj jednego z członków Rady Eramisa podczas polowania na imperium – innymi słowy, Ukończ Polowanie na imperium. Aby odblokować je jako samodzielną działalność poza kampanią, najpierw musisz ukończyć odzyskanie linii zadań Europa od Variks.

Potem musisz Wyeliminuj walczących lub dotkniętych zdolnościami zastoju. Ta część jest dość prosta – wyposaż podklasę zastoju, którą odblokowałeś pod koniec kampanii, i uzyskaj umiejętności lub super zabójstwa.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zawsze, granie w inne linie i zajęcia.

Po zakończeniu musisz wtedy Spotkanie z współpracownikiem Spider w ukrytym nieważnym zagubionym sektorze. Jak to działa, jest proste;Uzupełnij ukrytą pustkę Lost Sector Jak zwykle – lokalizacja znajduje się na poniższym filmie, jeśli jeszcze go nie odwiedziłeś – a jeśli chodzi o kody Skiff, porozmawiaj z Fallen, który pojawia się za zamkniętym pokojem.


Gdzie znaleźć ukrytą pustkę zagubioną w sektorze.

Teraz wróć do driftera i podnieś urządzenie zatrzymujące, które wymaga Ukończ misję kradzieży zastoju. Po drodze podbierzesz egzotyczny uchwyt zbawienia, aby zachować.

Po zakończeniu wróć do Driftera po raz ostatni, aby zakończyć zadanie. Ładnie wykonane! Teraz czas znaleźć entropiczne odłamki…

How do you rate Destiny 2 Kroki Grip Quest’s Salvation: Jak zakończyć Prototypowe zadanie Stasis ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *