Destiny 2 kroki Malfeasance Quest

Startseite » Destiny 2 kroki Malfeasance Quest
1. marca 2024
4 minutes
57

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Malfeasance to egzotyczne zadanie, które zadebiutowało z Forsaken W roku 2.

Po raz pierwszy ujawniono kilka tygodni po debiucie ekspansji, była dawka szczęścia, aby najpierw odblokować zadanie Malfeasance – co było łatwiejsze przez lata.

Stamtąd jest kilka wykonanych i skoncentrowanych na gambit krokach, aby następnie zdobyć w twoich rękach.


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak zdobyć Destiny 2 Malfeasance

W skrócie, misja Malfeasance rozwija się w następujący sposób:

  1. Zabij pierwotną w Gambit
  2. Porozmawiaj z drifterem w wieży
  3. Pokonaj 25 wziętych wrogów z żółtego baru
  4. Wypełnij „skorumpowany” strajk
  5. Motki depozytowe i wygrane mecze w Gambit
  6. Pokonaj 25 przeciwnych opiekunów w Gambit, a drużyna samotnie wyczyść się jako najeźdźca lub sojusznik zrobić to trzy razy

Dzięki Arekkz W celu wyjaśnienia powyższych kroków, które możesz wyświetlić bardziej szczegółowo poniżej:


Zdobycie Destiny 2 Malfeasance krok po kroku i jak odrodzić pierwszorzędny serwis Ascendant

Od czasu przybycia Królowej Witch w roku 5, rozpoczęcie Malfeasance Quest jest znacznie łatwiejsze – wymaganie teraz zabicia jednego pierwotnego w meczu Gambit (innymi słowy, wygrywając mecz).

Wcześniej obejmowało to granie w mecze Gambit, dopóki nie pojawił się Ascendant Premion Servitor – który wymagał dawki szczęścia – a następnie wygrał mecz.


Ascendant Premion Servitor wcześniej strzeżał drogę do rozpoczęcia zadania Malfeasance.

Było to jeszcze trudniejsze w debiucie w trybie, w którym pierwotna serwis Ascendant odrodziła się do cyklu przekleństwa miast Dreaming, ale wraz ze zmianą mechaników wszystko, co musisz zrobić, to wygrać mecz gambit, aby rozpocząć misję.

Po uruchomieniu odwiedź Drifter (jak każde inne egzotyczne zadanie, jest dołączony sprzedawca, który musisz odwiedzić między krokami), który następnie ci powie Pokonaj 25 wziętych bossów lub mini-bossów.

Są to zasadniczo wzięte wrogów z żółtymi prętami i są zwykle rzadsze i trudniejsze niż zwykli wrogowie. Dreaming City będzie miało mnóstwo, zwłaszcza jeśli zajmujesz się misjami i wydarzeniami publicznymi. Oczywiście inne obszary będą miały wrogów z żółtego baru, a także pewne strajki.

Naszym zaleceniem jest granie w tę grę jak normalnie i powoli przez nią przechodzenie, ale jeśli się spieszysz, priorytetyzowanie działań w mieście marzeń byłoby najlepszym wyborem.

Potem musisz Wypełnij specjalną wersję „skorumpowanego” strajku. Co ciekawe, chociaż do sześciu graczy może w to zagrać – jakby tylko trzech graczy mogło być w Twojej natychmiastowej fureamie po wejściu, więcej może dołączyć do twojej imprezy w połowie strajku, aby pomóc ci go ukończyć – Bungie twierdzi, że było to przeznaczone tylko dla trzech, iPodczas gry możesz napotkać problemy. Więc rób to na własne ryzyko!

Po zakończeniu nadszedł czas, aby przejść na gambit. Pierwszy krok ma cię Wygraj mecze gambit i motsy depozytowe. Dla tych ostatnich jest haczyk, ponieważ Lost Mote wpłaci się z twojej suma. Nie tylko to, ale utracone motes będą miały dwa razy większy wpływ niż te zyskane, więc będziesz chciał grać ostrożnie.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Ostatni krok ma cię Pokonaj w sumie 25 strażników w Gambit (Innymi słowy, inni gracze) Niezależnie od tego, czy atakują twoją stronę, czy inwazją swoje. Druga część sprawia, że całkowicie wytrzyj czterech graczy drużyny przeciwnej podczas jednej inwazji (zalecamy super przygotowanie się po wejściu) lub sojusznik zrobił to w sumie trzy razy w tyle meczów, ile to trzeba – cokolwiek to jest pierwsze.

Te dwa ostatnie kroki są trudne, jeśli nie jesteś biegły w gambit, więc polecamy ćwiczyć, a jeśli możesz, grać z furetum. Komunikacja naprawdę pomaga, podobnie jak posiadanie kilku przydatnych supersów, które mogą obrócić przypływ dopasowania, a także pomóc w osiągnięciu konkretnych celów.


Z tym kompletnym czasem nadszedł czas, aby wrócić do driftera, aby odebrać zupełnie nowy Malfeasance. Pamiętaj, że linie zadań egzotycznych broni są jednym z niewielu źródeł potężnego sprzętu, więc jeśli możesz, mieć ponad 500.

Chcesz dowiedzieć się więcej o broni? Arekkz ma powyższe wideo.

How do you rate Destiny 2 kroki Malfeasance Quest ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *