Destiny 2 kroki Massenger Quest, w tym Vox Obscura i zabijanie posłańca

Startseite » Destiny 2 kroki Massenger Quest, w tym Vox Obscura i zabijanie posłańca
1. marca 2024
6 minutes
40

By Jhonny Gamer

Martwy posłaniec W Destiny 2 to pora egzotyczna Zmartwychwstania broń, która przybyła obok Królowej Witch w roku 5.

Ten wyjątkowy uruchamiacz granatowy jest dostępny nawet dla tych, którzy nie kupili ekspansji Czarownicy – choć potrzebuje sporo zadań i zakończenia aktywności, aby w końcu odblokować.

Nie tylko zaczniesz od zupełnie innego zadania, ale wymagania dotyczące poziomu mocy są wysokie – więc niektóre wyrównywanie może być w porządku, jeśli twój zespół nie jest całkiem gotowy.

Na tej stronie:


Destiny 2: The Witch Queen – Broń i przyczepa na sprzęt

Jak zdobyć zmarłego posłańca Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania martwego posłańca:

  1. Zagraj w kampanię Czarownicy i wypełnij misję śledczą
  2. Wypełnij Rosnące zadanie napięcia
  3. Wypełnij kroki 1-7 operacji Elbrus, aby odblokować Kill the Messenger Quest
  4. Ukończ misję Vox Obscura

W szczególności ostatni krok – misja Vox Obscura – jest trudna i będzie wymagała pewnego poziomu przezwyciężyć.

Oto każdy krok zadania bardziej szczegółowo…Jak zakończyć rosnące napięcie Destiny 2

Dead Messenger jest zamknięty za dwoma innymi liniami zadań, z których pierwszym jest rosnące napięcie. Rosnące napięcie odblokowuje się po zakończeniu śledztwa, Wprowadzająca misja, która wysyła cię do świata tronu Savathuna na krótkie spotkanie z tajnym agentem o nazwie Fynch.

Po wyczyszczeniu tej misji i rozmowie z Ikorą Rey na Marsie, da ci Rising Tension Quest (obok pierwszej misji kampanii czarów, jeśli jesteś właścicielem ekspansji).Rosnące napięcie to dość proste zadanie To rozpoczyna się po wizycie hangaru w wieży. Caital, Cabal Cesarzowa, prosi o pomoc w badaniu niepokojących osiągnięć związanych z Lucent Hive.

Zejdź do Europy i wybierz działalność Psiops Battle Proces z mapy, aby zacząć.

Pokonasz potężnych wrogów ula, a następnie ścigasz jednego z nich przez serię portali. Każdy portal ma straż, którą pokonasz z reliktem mieczem, który spadnie jeszcze silniejszy ula wrogów, a kończy się bitwą z Mor’akiem Lightstealer.Mor’ak przywołuje aspekty Savathun, będziesz musiał pokonać z psioniczną włócznią, która materializuje się po lewej i prawej stronie areny. Po zakończeniu misji wróć do H.mi.L.M.

Otrzymasz legendarne powtarzające się karabin maszynowy Odblokuj następne zadanie, Operacja Elbrus, zadanie sezonu, które będą aktualizować co tydzień.

Jak ukończyć operację Elbrus w Destiny 2

Musisz tylko martwić się pierwszymi siedmioma krokami, które obejmują pierwszy tydzień misji. Zasadniczo obejmuje to Gra psiops Battlefield, aby zebrać psioniczne inteligent.Klatka piersiowa daje wgląd, którego użyjesz do ulepszenia stołu wojennego z powrotem w H.mi.L.M. Porozmawiaj z Saladinem, a on zaoferuje ci kolejną misję. To (wreszcie) The Dead Messenger Quest, zabij posłańca.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak ukończyć zabij posłańca i vox obscura w Destiny 2

Zabij posłaniec jest owinięty w kolejne zadanie, Vox Obstura, i jest trudniejsza niż większość misji w kampanii Królowej Witch. Potrzebujesz poziomu mocy co najmniej 1500, ale zaleca się, aby grać na potężnym czapce 1550. To dużo wyrównania!

W przypadku przygotowania, otwórz mapę świata tronu i Otwórz sztandar misji Vox Obscura, aby uruchomić zadanie. To prowadzi przez czas osnowy na Marsie i przenosi szereg celów czasowych.

Jest to wyzwanie – ale można go ukończyć solo, jak pokazuje Esoterickk na YouTube:


Kroki Vox Obscura są następujące:

Wkradać się do wieszaka

Pierwsza część nie ma czasu. Wskocz na wróbla i ścigaj się ze wzgórza, aż dotrzesz do hangaru. Zajmij się wrogami, które odradzają się, w tym zbiornik lądowy, a następnie wejdź do środka. Timer zaczyna się po pokonaniu tam wrogów i zmienia się obiektywna.

Wyczyść lotnisko

Masz cztery minuty na zniszczenie wszystkich celów, z których większość obejmuje mocno uzbrojone pojazdy. Masz jednak dostęp do własnych pojazdów, w tym przechwytywach. Podziel zadania między członkami Fireteam i pracuj tak szybko, jak to możliwe, aby oczyścić pierwszy obszar.

Drugi obszar ma jeszcze więcej pojazdów, w tym czołgi Goliath, i zawsze obecne zagrożenie pociskami padając na ciebie. Po zniknięciu zbiorników musisz celować w zasilacze znajdujące się u podstawy wież w okolicy i mniej więcej w połowie wież, a wszystko to podczas pracy w tym samym limicie czasu.

Podążaj za znacznikiem celu po zakończeniu, użyj pojazdu, aby rozbić drzwi hangaru i przejdź do następnego kroku.

Wyścig do Pokój kontroli

Obejmuje to rozliczenie Cabal Codewardens i ich kohorty z serii trzech pokoi w ciągu 10 minut. Proces jest taki sam dla każdego. Codewarden jest chroniony przez tarczę, którą można dezaktywować, pokonując psion w bańce energii. Zastąp konsole, jak wskazano po pokonaniu kodewwarda, a następnie zrób to samo w pozostałych dwóch pokojach.

Pokonaj powstańcę Qabixa

Ostatnią fazą jest walka z bossem z Qabix, powstańką. Podobnie jak Codewardens, Qabix jest broniony przez trzy psiony w pęcherzykach energii. Pokonaj Psiony, a następnie uwolnij swoją ciężką broń na Qabix. Tarcze regenerują się w każdym segmencie paska zdrowia Qabix, który wyczerpujesz, więc będziesz powtórzyć ten proces dwa razy.

Po bitwie udaj się do pokoju skarbów i dostaniesz martwy komunikator wyrzutni ze złotej skrzyni w środku.

Ciesz się korzystaniem z nowego granatnika!

Stąd otworzy się główna wersja Vox Obscura. Dodatkowo wiedz, że misja jest domem dla bardzo przydatnej farmy mistrza i obok niego przydatny szczyt Źródło, jeśli pamiętasz, aby sprawdzać co tydzień.

How do you rate Destiny 2 kroki Massenger Quest, w tym Vox Obscura i zabijanie posłańca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *