Destiny 2 Ksenofage Quest: Jak ukończyć kroki w podróży i PATHFINDER

Startseite » Destiny 2 Ksenofage Quest: Jak ukończyć kroki w podróży i PATHFINDER
4. marca 2024
8 minutes
36

By Jhonny Gamer

Destiny Ksenofaga 2 jest egzotyczny Poszukiwanie dla tych, którzy kupili ShadowKeep Rok 3.

Wydane na cotygodniowym resetowaniu 29 października 2019 r. Wraz z Festiwalem Lost, rozpoczęcie tego karabinu maszynowego działa trochę inaczej niż większość zadań – więc możesz potrzebować wskaźnika, gdzie szukać.

Jednak, podobnie jak ostatni sezon nieśmiertelnego oddechu Lewiatana, Zdobycie ksenofagu jest krótsze niż większość egzotycznych zadań, a większość można ukończyć solo, zanim będzie musiał zagłębić się w lochy herezji księżyca.

Na tej stronie:


Gdzie znaleźć wszystkie zagubione sektory na Księżycu Destiny 2

Jak uzyskać ksenofag Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania ksenofagu:

 1. Wchodzić w interakcje z posągami w pobliżu piramidy, aby rozpocząć zadanie
 2. Oświetlić sześć płyt w kotwicy światła
 3. Uzupełnij cztery łamigłówki na końcu K1 Utracone sektory na księżycu
 4. Znajdź ukrytą zmianę w dole lochu herezji
 5. Znajdź ukrytą kulę później w dole lochu herezji, aby otworzyć tajny pokój
 6. Pokonaj tajnego szefa, Volmara, kuszący
 7. Wróć do ERI

Po zakończeniu powyższych kroków ksenofaga jest cały twój.Jak rozpocząć misję Xenophage w Destiny 2

Aby rozpocząć misję Xenophage, udaj się do miejsca docelowego Księżyca Shadowkeep. Będziesz chciał udać się do okolicy obok piramidy, z wyjątkiem portalu przez ERIS nie ma w pobliżu, aby cię tam zabrać – więc musisz się tam dostać pieszo.

Aby to zrobić, udaj się do obszaru portu smutku, a następnie przejdź na północ przez bramy twórcy.

Po lewej stronie jest ścieżka na końcu tego obszaru – weź to.Kontynuuj, aż dotrzesz do trwałego obszaru Abyss.Teraz idź nieco dalej w korytarzu, aż zobaczysz swego rodzaju latarnię na ziemi.Tuż za nim, w górę i w prawo w ścianie, jest ścieżka, którą możesz podążać. Przeskocz i weź to.Kontynuuj, a dotrzesz do obszaru, do którego zabierze się portal.

Teraz, aby rozpocząć misję Xenophage, zlokalizuj cztery posągi na bokach – dwa po lewej i dwa po prawej stronie.Możesz teraz wchodzić w interakcje z nimi z monitem „wyłania się z ciemności”, oświetlając to. Celem jest zapalenie wszystkich czterech.Choć może być losowe, oddziaływali z nimi w sposób przeciwny do ruchu wskazówek zegara, najpierw najbliższy prawy, a następnie najdalej w prawo, a następnie okrągłe najdalej w lewo, a następnie najbliższe lewe.

Niezależnie od tego, czy to działa dla Ciebie, czy nie, kontynuuj interakcję z nimi, aż wszystkie cztery. To zobaczy wiadomość z informacją: „Wyłoniłeś się z ciemności – ubiega się swoją ścieżką!„pojawiają się na ekranie i powodują, że pierś.Otwórz klatkę piersiową, aby otrzymać rozpoczęcie ksenofagów podróży, której pierwszym krokiem nazywa się Emergence.

Jak ukończyć krok po drodze podróży Destiny 2

Udaj się do kotwicy światła na Księżycu, a następnie udaj się na północny zachód, gdzie znajdziesz żółte budynki, w tym jedną z dużą wieżą radiową:Bezpośrednio na południe od tego jest mniejszy z drzwiami skierowanymi:Wewnątrz znajdziesz następującą lokalizację Kulu:Musisz zanurzyć to w sześciu lokalizacjach w okolicy, jeden po drugim. Masz minutę między każdym wsadem, zanim kula zniknie. Zalecamy przed ręką rozwiązania lokalizacji, abyś wiedział dokładnie, gdzie się udać. Powinieneś mieć dużo czasu, jeśli wiesz, dokąd zmierzasz!

Lokalizacje są następujące:

1. W tym samym pokoju, w którym odbierasz Kulę:2. Opuść ten budynek i skieruj się na północ, podążając ścieżką do bardziej otwartego obszaru, gdzie w oddali znajduje się pomarańczowy budynek. Na wzgórzu bezpośrednio po lewej. Pod tym, gdzie pochyla się, jest następny punkt depozyt.3. Spójrz na południe, aby zmierzyć się z dużym budynkiem podobnym do spodka na środku obszaru. Naprzeciwko, że na ziemi znajduje się mały żółty budynek. Następna lokalizacja jest w środku.4. Wróć do północno-zachodniej części Anchor of Light do miejsca, w którym znajduje się duża wieża radiowa. Musisz wspiąć się na wieżę (podejście z południa / skierowane do budynku, w którym znalazłeś kula), a kiedy pójdziesz na jeden poziom, jest po północnej stronie, na zewnętrznej krawędzi.

5. Spójrz na północ, aby zobaczyć więcej żółtych budynków na ziemi. Po prawej stronie jest rampa. Na górze jest następna lokalizacja.6. Wróć do drugiego obszaru, w którym znajduje się budy.

Teraz, aby zakończyć, musisz wrócić po raz ostatni w kierunku wieży radiowej. Na ekranie będzie na ekranie na krawędzi podniesionej ścieżki, gdy się zbliży.

Aktywowanie tego da ci krok Pathfinder Quest.Jak rozwiązać cztery puzzle Pathfinder Fragment

Następnie musisz odwiedzić wszystkie cztery księżyc K1 Utracone sektory i rozwiązaj zagadkę. Pojawiają się one na końcu, więc wypełnij zagubiony sektor jak zwykle, a następnie znajdź układankę, gdy wybierzesz trasę.Aby go rozwiązać, strzelanie do panelu zmieni otaczające go osoby i musisz kontynuować, dopóki wszystkie nie pasują do samodzielnej ikony nad siatką.

Istnieje wiele sposobów na to, ale powinny one działać dla Ciebie (dzięki Sipder na Reddit za pomoc w niektórych z następujących rozwiązań):

K1 Komunia (kotwica światła)

 1. Na dole po lewej
 2. Prawy dolny
 3. Środkowy top
 4. Środkowy top

Rozwiązanie układanki K1 (kotwica światła)

K1 Logistics (linia Archera)

 1. Lewy górny
 2. Na dole po lewej
 3. Centrum po prawej
 4. Centrum

Zmieniając ostatnie dwie rundy (środkowy, a następnie środkowy prawy) również działa.


Rozwiązanie układanki K1 Logistics (linia Archera)

K1 Objawienie (portu Sorrow’s)

 1. Centrum po prawej
 2. Środek w lewo
 3. Centrum
 4. Centrum
 5. Środek w lewo
 6. Środkowy top
 7. Środkowy dół
 8. Centrum

Rozwiązanie puzzli K1 Revelation (Sorrow’s Harbor)

K1: Hellmouth)

 1. W prawym górnym rogu
 2. Środek w lewo
 3. Centrum
 4. Środkowy dół
 5. Prawy dolny
 6. Prawy dolny
 7. Środkowy dół
 8. Środkowy dół

Rozwiązanie puzzli K1 Crew Crewers (HellMouth)

Jeśli masz coś złego podczas wkładu, możesz spróbować samodzielnie wypracować rozwiązanie, z którego skończyłeś. To powiedziawszy, są to trudne puzzle, więc może być łatwiej uruchomić zagubiony sektor, aby zresetować układankę i spróbować ponownie.Uzupełnij każdy – dając ci fragment ścieżki za każdym razem – więc otrzymasz zadanie zejścia, z kroku „ścieżka”.

Gdzie znaleźć krok „ścieżki” i „koniec ścieżki” w zadaniu ksenofagowym

Kiedy to się skończy, nadszedł czas, aby wybrać się na wycieczkę do lochu 3 roku herezji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz go najpierw odblokować, zanim zaczniesz odkrywać.

Najpierw musisz znaleźć ukryty przełącznik. Uzupełnij pierwsze spotkanie, aby dotrzeć do obszaru ze ścianą drzwi po obu stronach ścieżki. Musisz podróżować do lewych górnych drzwi, które różnią się od innych, gdzie znajdziesz przełącznik w środku.

Oto Fuzzy Bearbarian na YouTube, pokazujący lokalizację „bezskutecznej ścieżki”:


Po zrobieniu kroku „ścieżki” kontynuuj jałową jastier, aż dotrzesz do drugiego spotkania, a następnie przejdź po lewej stronie, aby dostać się do gigantycznej jaskini po lewej.

Kontynuuj wzdłuż krawędzi tej ścieżki, w dół dolnej ścieżki, aby znaleźć płytkę. Aktywacja go ujawnia platformy na bok, z Kulą można ją zebrać.

Cofnij się z powrotem, aż znajdziesz trasę po prawej stronie. Są tu drzwi, w których można zanurzyć kulę. To doprowadzi cię do ukrytego pokoju z tajnym szefem.

Oto zadania wow na YouTube, aby pokazać, gdzie musisz się udać:


Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak pokonać Volara, kusili, aby ukończyć Qesenophage Quest

Aby pokonać Volmara, kuszone, musisz złapać kule i zanurzyć je w lokalizacjach związanych z danym buffem.

Warto najpierw wykorzystywać pokój, aby znaleźć swoje lokalizacje, ale łatwo jest wypracować, gdzie każdy idzie, ponieważ istnieje efekt żywiołowy związany z buffem – grzmią jest łuk, otchłań jest nieważna, ognista jest słoneczna, a neutralna jest kinetyczna (która jest kinetyczna (która jest kinetycznaJedyne miejsce do zużycia bez rzeczywistego efektu).

Gdy to zrobisz, możesz uszkodzić bossa. Buff, który masz również do uszkodzeń, które możesz w tym momencie wyjąć.

Powtórz to, aż boss nie będzie gotowy. Oto Esoterickk z How The Boss Down (wykonany jako solo spotkanie):


Solo „volmar, kuszony zabity” – końcowy boss Xenophage Extra Boss

Po zakończeniu szefa odwiedź ERIS, aby otrzymać egzotyczny ksenofag. Nie musisz uzupełniać jałowej jamistej, więc jeśli utkniesz stąd, dobra wiadomość jest taka, że przynajmniej zrobiłeś wszystko, co potrzebne do tego zadania!

How do you rate Destiny 2 Ksenofage Quest: Jak ukończyć kroki w podróży i PATHFINDER ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *