Destiny 2 Książka zapomnianego: Jak uzyskać wyjaśnione strony spektralne i manifestowane strony

Startseite » Destiny 2 Książka zapomnianego: Jak uzyskać wyjaśnione strony spektralne i manifestowane strony
4. marca 2024
4 minutes
64

By Jhonny Gamer

Księga zapomnianego to tom wypełniony tradycyjną, który powrócił na festiwal Lost 2023 W Destiny 2.

Należy to zakontraktować przy użyciu dwóch rodzajów pozycji – stron spektralnych i manifestowanych stron – które są zarabiane zarówno na regularne działania, jak i nowe sezonowe, nawiedzone zagubione sektory.

Poniżej nauczysz się Jak zdobyć strony spektralne I Manifestowane strony za książkę zapomnianych Destiny 2.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Książka zapomnianego Lokalizacja: Jak odblokować książkę zapomnianego Destiny 2

Książka Fortent to przedmiot obecny wyłącznie podczas festiwalu Lost. Dzięki temu możesz odblokować w sumie 87 wpisów, podzielonych na trzy tomy.Aby odblokować książkę zapomnianych, musisz ukończyć zadanie Evy Levante, klasyczne rzeźbienie, który po raz pierwszy uzyskany w wieży.

Stamtąd można znaleźć książkę obok Evy – łatwo przegapić, gdy w pobliżu znajduje się nawiedzony totem Lost Sector.Po zakończeniu klasycznego rzeźby możesz dalej rozwijać książkę. Masz jednak do końca tegorocznego festiwalu Lost Event, aby go ukończyć! Należy pamiętać, że wydarzenie jest wyzwaniem na festiwal Zagubionych Wymaga postępów w tomie 3 Księgi zapomnianego. Najpierw najlepiej skoncentrować swój wysiłek odblokowywania tej sekcji.

Jak zdobyć strony spektralne w Destiny 2 i spektralne metody farmowe strony

Aby zdobyć strony spektralne, które są sposobem na tworzenie objawionych stron, musisz ukończyć działania w całej grze Nosząc maskę festiwalową (To jest ważne!) gdzie spadną po zakończeniu.

Obejmują one:

  • Działania odtwarzania, takie jak strajki, tygle, gambit (3 na zakończenie)
  • Wydarzenia publiczne w obszarach patrolowych (2 lub 3 na heroiczne ukończenie)
  • Strajki z powodu zmysłów (5 na zakończenie)
  • Zajęcia sezonowe, w tym Ketchcrash i Expeditions (5 na zakończenie).
  • RAID (2 na sekcję).

Więc jakie są najszybsze źródła? Polecamy wydarzenia publiczne na EDZ, które można ukończyć w ciągu kilku minut i dać ci 2-3 strony. W przeciwnym razie granie w niektóre z szybszych trybów tygla (chaos lub dudka) dobrze ci zrobi. Nie są one tak szybkie jak powyższe metody rolnicze, wciąż są szybsze niż większość innych zajęć odtwarzania, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej stron.

Jak przejawiać się strony w Destiny 2

Manifestowane strony służą do tworzenia nowych przedmiotów w Księdze zapomnianych. Możesz zostać objawiony tylko stronami, mając strony spektralne w posiadaniu, a następnie pokonując bezgłowe w nowej nawiedzonej aktywności zagubionych sektorów.


Wrogowie ci muszą zostać przywołani, pozostając w rytualnych miejscach, które odradzają się podczas aktywności przez kilka sekund. Następnie nastąpi walka.

Dla każdego bezgłowego, który Ty i twoi eskadający udajecie się zdjąć, strona spektralna zostanie przekonwertowana na przejawną stronę. Manifestowane strony są następnie używane w książce zapomnianych, aby odblokować fragmenty historii.

Powinieneś być w stanie przekonwertować co najmniej 10 stron na sesję, aby dać ci wyobrażenie o tym, ile powinieneś mieć w swoim ekwipunku przed rozpoczęciem nawiedzonego zagubionego sektora.


Warto zauważyć, że oprócz odblokowania fragmentów opowieści w Księdze zapomnianych, przekształcanie stron spektralnych w objawione strony znacznie zwiększa broń. Oznacza to większe szanse na zdobycie nowych rolków jurajskiej zieleni Karabin Pulse, karabin auto horror, Mechabre Sniper Karabin, oraz Acosmic Grenad Launcher.

Niezależnie od wybranej metody, pamiętaj, aby złapać nagrody Eva Levante, zanim przejdziesz do jakiejkolwiek aktywności!

How do you rate Destiny 2 Książka zapomnianego: Jak uzyskać wyjaśnione strony spektralne i manifestowane strony ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *