Destiny 2 Legendarne nagrody kampanii czarownic, oszacowanie wymagań i modyfikatory na poziomie

Startseite » Destiny 2 Legendarne nagrody kampanii czarownic, oszacowanie wymagań i modyfikatory na poziomie
4. marca 2024
4 minutes
42

By Jhonny Gamer

Destiny 2: Legendarna kampania Czarowniczej Królowej wprowadza powrót ulubieńca bungie – trudny tryb fabularny dla Ciebie i Twoich przyjaciół do walki.

Chociaż poprzedni Destiny Rozszerzenia oferowały misje kampanii, tym razem możesz spodziewać się bardziej tradycyjnego postępu i opcjonalnego wyższego poziomu trudności, aby postawić Tobie i Twojego Fireteam na test.

Legendarne nagrody kampanii od samego początku brzmi to od samego początku Wymagania na poziomie legendarnym i nagrody rzucają twoją drogę.

Na tej stronie:


Destiny 2: The Witch Queen – Broń i przyczepa na sprzęt

Destiny 2: Legendarne oszacowanie i modyfikatory The Witch Queen

Legendarna kampania rozpoczyna się od wymagania władzy wynoszącej 1360 i wzrasta do 1500 władzy do ostatecznej misji.

To powiedziawszy, ma to znaczenie tylko jako wymóg. Każda misja będzie miała skuteczną maksymalną moc mocy, a jeśli jesteś poniżej tego poziomu, sprawy będzie trudniejsze.

Podobnie jak w trybie konkursowym RAID, oznacza to, że nie możesz nadmiernie. Innymi słowy, jeśli jesteś powyżej tego poziomu, nie będzie to miało znaczenia – ale jeśli jesteś poniżej, z pewnością tak będzie.Pod względem trudności i modyfikatorów legendarna kampania została zaprojektowana tak, aby była trudniejsza niż legenda, choć „łatwiejszy niż solowy loch lub prowadzenie napadu na dobę”, według Bungie.

Niektóre spotkania będą różne – „Jak zamiana elity na bossa lub napływ bardziej czerwonych wrogów barowych” – i ogólnie wrogowie będą trudniejsze i bardziej agresywne, mieli wyższe obrażenia i odporność na zachowanie, podczas gdy tarcze będąsilniejsze w stosunku do niezrównanych typów.

Destiny 2: Legendarne nagrody za kampanię czarownic królowej

Ulepszone nagrody są oferowane za misję ukończoną, a po zakończeniu całej legendarnej kampanii.

Do wykonywania misji w legendarnej trudności otrzymasz:

 • Podwójne nagrody klatki piersiowej (1-3 dodatkowe na misję) zawierające światowy sprzęt basenowy, XP, moduły ulepszenia i błysk
  • Zdobycie „Zbroi światowej tronu i odblokowuje się w szybszym tempie” – niezależnie od tego, czy jest to przez powyższe skrzynie, czy ogólnie, jest nieznane.


Ukończenie całości Destiny 2: Legendarna kampania Królowa Witch daje następujące nagrody:

 • 1520 poziom mocy Zestaw przekładni (20 powyżej 1500 miękkiej czapki, 30 poniżej limitu zasilania 1550)
 • Triumf wymagany do ukończenia pieczęci / tytułu Świata Trone
 • Ekskluzywny emblemat (twierdzony z triumfu)
 • Moduły aktualizacji 8x
 • Królowa czarownic egzotyczna „Zazwyczaj zarezerwowana dla PED utracone krople sektora”
 • Ekskluzywne nagrody Bungie (TBC)

Krótko mówiąc – poza nagrodami triumfu, emblematu i bungie (TBC), nic ekskluzywnego nie można dostać gdzie indziej. Jest to jednak niezła noga pod względem mocy – zwłaszcza, że wszyscy rozpoczną ekspansję w 1350 r. – i jest to skuteczny sposób na uzyskanie nowej egzotycznej zbroi zwykle znajdującej się tylko w zagubionych sektorach.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

O czym jeszcze musisz wiedzieć Destiny 2: The Witch Queen’s Legendary Campaign?

Oprócz powyższych informacji na temat trudności, poziomu i nagród, oto kilka innych rzeczy, które należy wiedzieć o kampanii przed wejściem:

 • Możliwe jest odtwarzanie legendarnej kampanii po raz pierwszy – a jeśli tego nie zrobisz, możesz odtworzyć kampanię na temat klasycznej lub legendarnej trudności później.
 • Legendarna trudność szeroko skaluje się do Twojej furetu, co oznacza, że gracze solo mają przyzwoitą szansę. Bungie mówi, że nie jest to jednak 1: 1 – przy przykład zdrowia bossa nie jest trzykrotnie wyższy niż w przypadku solo – ale nadal będzie trudny.
 • W fureamie jesteś ograniczony do jednego ożywienia na gracza na strefę ciemności, z wspólnym timerem wynoszącym 40 sekund przed automatycznym wycieraniem.


Powodzenia w uzyskaniu wszystkiego, czego potrzebujesz, zanim przyjedzie Królowa Czarownicza!

How do you rate Destiny 2 Legendarne nagrody kampanii czarownic, oszacowanie wymagań i modyfikatory na poziomie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *