Destiny 2 Lokalizacja Bogu i upuszczenia Dead Man’s Tale

Startseite » Destiny 2 Lokalizacja Bogu i upuszczenia Dead Man’s Tale
4. marca 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Opowieść Dead Man jest egzotycznym karabinem zwiadowczym w Destiny 2 To zadebiutowało w sezonie wybranych.

Ta broń jest powiązana z egzotyczną misją zapasową, i nagradza precyzyjny dokładny pożar z ulepszonym zakresem i akwizycją celu.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć opowieść martwego człowieka W Destiny 2, w tym IT Ulepszony szczyt czaszki profity i jakie zalety potrzebujesz Opowieść martwego człowieka „bóg toczy”.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak zdobyć opowieść martwego człowieka w Destiny 2

Opowieść Dead Man pochodzi z misji egzotycznej zapasowej. Podobnie jak Vox Obscura and Operation: Seraph’s Shield, ta misja jest częścią cotygodniowej rotacji. Musisz zakończyć korespondencję w ciągu tygodnia, w którym znajduje się ona w rotacji. Zrób to, a opowie o gwarantowanej opowieści martwego człowieka.


Po raz pierwszy ukończyłeś Presage podczas wyróżnionego tygodnia, da ci to Rezonans głębokiego Wersja opowieści Dead Man, pozwalająca zbierać postępy w kierunku wzoru rzemieślniczego. Za każdym razem, gdy ukończysz korespondencję, podczas gdy będzie na górze, da ci opowieść kolejnego zmarłego (przydatna do rolnictwa Boga), ale wszystkie będą miały niskie szanse na rezonans głębokiego.

Po ukończeniu wzoru rzemieślniczego możesz odwiedzić enklawę i „kształt” (AKA Craft) Opowieść zmarłego człowieka do twojej specyfikacji. Na poziomie wyrównania będziesz w stanie zamienić różne i ulepszone korzyści, idealne do stworzenia dokładnej rolki, której potrzebujesz.


Opowieść Dead Man’s ma egzotyczny profit o nazwie Spike czaszki. Zwiększa to zasięg i nabycie docelowe z kolejnymi krytycznymi trafieniami. Wersja profitu, którą można uzyskać na różnych poziomach, co z kolei odblokowuj dodatkowe korzyści dla pistoletu.

Ulepszenia są proste do zdobycia. Za pierwszym razem, gdy ukończysz prezentację, dostaniesz opowieść martwego człowieka z Spike Crianal I. Uzupełnij po raz drugi, a to uaktualni do Spike Crianal II, a następnie III, a na koniec Spike Crianal IV. Możesz biegać w odstępie przez te tygodnie lub wszystko z tyłu, a wszelkie trudności będą się liczyć.

Katalizator jest przydatnym dodatkowym aktualizacją, która poprawia dokładność i szybkość pożaru podczas strzelania z biodra. Staby szczytowe czaszki zwiększają ten szybkość zwiększania pożaru.

Aby zdobyć katalizator, potrzebujesz Wypełnij przebieg zapisów na trudności z legendą. Misja jest taka sama, jednak poziom światła jest ustawiony na 1830, sprzęt jest zablokowany i będziesz miał tylko 30 minut na ukończenie biegu, albo będziesz musiał zacząć od nowa. Katalizator musi zostać zarobiony tylko raz i od tego czasu jest trwale odblokowany.

Zalecenie Boga Roll Tale Tale Destiny 2

Opowieść Dead Man to karabin zwiadowczy. Jego zadaniem jest mocne i szybkie uderzenie poszczególnych celów w ich słabych obszarach i jest to niezwykle skuteczne, jeśli możesz dobrze go ogień.


„Roll Boga” lub idealna wersja tego pistoletu ma bezpłatną kolekcję profitów, które ułatwiają dokładne strzelanie i zmaksymalizują obrażenia.

Oto nasz Poleciłem opowieść o Bogu Boga Destiny 2:

  • Karpowana lufa
  • Rundy wysokiego kalibru
  • Broń Vorpal
  • Zamontowane zapasy

Dokładne i łatwe strzelanie to nazwa gry dla Dead Man’s Tale, i Karpowana lufa jest do tego idealny. Znaczący wzrost prędkości obsługi ułatwia ustawianie strzałów, a dodatkowa stabilność pomaga utrzymać sprawę w celu.

Rundy wysokiego kalibru Dodaj wpływ do już twardej broni uderzającej. To nie zmienia obrażeń, ale dodaje wzdrygnięcie i zataczanie się. Idealny do zatrzymania rycerza ładującego w jego torach podczas wielokrotnego wiercenia w głowie.

Broń Vorpal to, co przenosi tę broń na wyższy poziom przeciwko twardym wrogom. Ten profit dodaje pełne 20% wzmocnienia do uszkodzeń minibossów i bossów w PVP, a 40-50% do opiekunów za pomocą swoich super zdolności w PVP. To ogromne.

Zamontowane zapasy ma niewielką karę za prowadzenie, ale jest dużym wzmocnieniem zarówno stabilności, jak i odrzutu. Ten buff odrzutu jest w szczególności przy użyciu niezwykle przydatny podczas strzelania z biodra i umożliwia łańcuch strzał w głowę w celu układania przęsła szczytu czaszkowego.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

How do you rate Destiny 2 Lokalizacja Bogu i upuszczenia Dead Man’s Tale ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *