Destiny 2 MIDA Multi-Tool Quest: Jak zdobyć mini-na-tool i Destiny 2 MidA Multi-Tool Scout karabin

Startseite » Destiny 2 MIDA Multi-Tool Quest: Jak zdobyć mini-na-tool i Destiny 2 MidA Multi-Tool Scout karabin
4. marca 2024
4 minutes
42

By Jhonny Gamer

MIDA Multi-Tool to fan-ulubiony karabin zwiadowczy z oryginału Destiny, więc przyjemnie jest zobaczyć, jak powraca dla kontynuacji.

Destiny 2 MIDA Multi-Tool jest to samo takie samo jak oryginał. Jest to egzotyczny karabin zwiadowczy z profitami, które zwiększają prędkość ruchu, i zapewnia widoczny radar, jednocześnie celowanie.

Jednak podczas gdy oryginał był losowym upadkiem lub zakupem dostawcy, Destiny 2 Czy ukończyłeś linię zadań, zanim będziesz mógł ją odblokować, choć oczekujemy wielu graczy oryginału, praca będzie więcej niż warta.

Jeśli jesteś zainteresowany inną nieuchwytną bronią i zbroją, zobacz nasze Destiny 2 lista egzotyków za to, co jeszcze jest dostępne i jak je odblokować.

Warto również zauważyć, że podjęcie tego zadania jest jednym z niewielu sposobów, aby pomóc Ci dotrzeć do Destiny 2 maksymalna czapka Ponieważ skaluje się na dowolnym poziomie, w którym obecnie jesteś. Wcześniejszy link wyjaśnia więcej, ale im dłużej czekasz na zadanie, tym wyższy poziom będzie broń.

Jak zdobyć Destiny 2 MIDA Multi-tool

Podobnie jak w przypadku niektórych egzotycznych broni pierwszej gry, odblokowanie wielopoziomowego narzędzia MIDA wymaga wielu konkretnych kroków. W skrócie są:

  1. Wypełnij główną historię i wszystkie dalsze misje EDZ
  2. Zdobądź MIDA Mini-Tool z Devrim Kay jako nagrodę za misję
  3. Za pomocą karabinu zwiadowczego zdobądź 50 precyzyjnych zabójstw i 25 zabójstw bez przeładowania
  4. Rozbij pięć niebieskich lub legendarnych karabinów zwiadowczych
  5. Zdobądź 50 zabójstw w powietrzu SMG

Dzięki obu Arekkz I DrewskyStomp do wypełniania luk powyższych kroków.


Zdobycie Destiny 2 MidA Multi-Tool Quest krok po kroku

Warto zauważyć, że są jakieś spoilery do gry końcowej Poniżej, więc czytaj na własnym ryzyku.

Najpierw musisz zdobyć mini-na-naok midA, który jest legendarnym SMG przekazanym ci z Devrim Kay. Aby to zrobić, musisz ukończyć historię i przejść do poziomu 20, a następnie zagrać przez wszystkie bonusowe misje historii EDZ.

Po ukończeniu ulepszenia powinieneś otrzymać mini-narzędzi midA jako nagrodę od Devrim Kay w EDZ.


MIDA Multi-tool z oryginału Destiny. Wygląda bardzo podobnie w kontynuacji.

Następnie udaj się do wieży i odwiedź Gunsmith, Banshee-44, który da ci Widok, strzelanie, powtórz zadanie. To ma dwa kroki.

  • Cel 1: Wyeliminuj wrogów z precyzyjnymi strzałami (ogółem 50)
  • Cel 2: Wyeliminuj wielu wrogów bez przeładowania (ogółem 25)

Zwróć uwagę, że powyższe należy wykonać za pomocą karabinu zwiadowczego. Każde to zrobi. Warto nic nie można zrobić podczas jakiejkolwiek innej czynności, więc możesz się na nią stopniować, robiąc inne rzeczy.

Po zakończeniu obu celów wróć do Banshee-44, który da ci Pod maską Krok zadania. Wymaga to rozebrania pięciu niebieskich (rzadkich) lub fioletowych (legendarnych) karabinów zwiadowczych.

Powinieneś naturalnie zobaczyć te spadki w trakcie gry, w przeciwnym razie, jeśli czytasz to przed wykonaniem zadania, wpłacić je do swojego sklepienia, abyś mógł tak łatwo wykonać ten krok.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Odwiedź ponownie Banshee-44, a on da ci finał Jesień cię zabije Quest Step, który wymaga uzyskania 50 zabójstw SMG w powietrzu. Oznacza to, że musisz być w powietrzu, gdy wrog, który strzelasz. Podobnie jak widok, strzelanie, powtórz krok, można to wykonywać podczas innych zajęć, więc możesz się nad tym pracować, robiąc inne rzeczy.

Gdy to zrobisz, wróć do Banshee-44 po raz ostatni, który da ci MIDA Multi-Tool.

Następnie MIDA Multi-Tool jest twój. Jak oryginał Destiny, jest to precyzyjna i szybka karabin zwiadowczy z dodatkami, które zwiększają prędkość ruchu i utrzymuje widzialny radar podczas celowania, co czyni go cennym zasobem zarówno w regularnych meczach gry, jak i tytoniu. Ciesz się używaniem go!

How do you rate Destiny 2 MIDA Multi-Tool Quest: Jak zdobyć mini-na-tool i Destiny 2 MidA Multi-Tool Scout karabin ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *